Laukiant Psichiatrės Skambučio

Šiandien turi skambinti mano pirmoji psichiatrė, buvusioji gi pasimirė. Mčt be migdomųjų benzodiazepinų visai nuplyšo ir pateko į ligoninę, iškviečiau greitąją: kai 112 jungia su greitąja toks keistas moters balsas su lenkišku akcentu. Greitoji atvažiavo reanimacinė – nes ji pati sakė kad jei infarktas, žinoma ne – spaudimas jos visada idealus, kaip ir kardiograma buvo gera: man sako jie tai važiuokit kartu nes jinai pati nesugrįš – aš sakau gal juokaujat pažiūrėkit į mano koją. Vakar ją lankė mm su brl – sakė reabilitacijos, ar sanatorijos skyriuje, visiškai nesiorientuoja laike – sakė aš čia jau savaitę ir mano kad ji druskininkuose, pyksta ant psichiatro – bet ji senai nesiorientuoja ne tik dienose ir mėnesiuose, nežino kas lietuvos prezidentas, bet ir maišo rytą su vakaru, tikriausiai apsinuodijo vaistais ir dar nusimušė spaudimą kad ale miegotų – kaip aš sakau staraja narkamanka. Nes Halcion vaistų nėra visam mieste – trūkūmas po kovido kai pasodinta ant tų baisių narkotikų buvo dar žmonių. Reikės ją ryt važiuoti aplankyti.

Man psichiatrė turi išrašyti xanaxo ir kitokio brudo – tikiuosi bus, nors turiu ir rezervus.

💻 PC

Kompas jau atveikė savaitę, tai kaip ir išgaudžiau baikę kad arba win buvo pasišikus arba AMD driveriai chujovati mano retai plokštei – nenuostabu, dabar paprastučiai su win kartu ateinatys kur jie rašo insimesk ale jei tu turi special problem. Windows nusprendė kad mano vienos kameros usb driveriai vulnerable tai negaliu naudoti nes ta funkcija kad ale nekrauti nesaugių driverių kažkaip net neišsijungia. Gal kaltas buvo ir lgmnt dovanotas mašinoje rastas usb prailgintuvas-daugintuvas – dabar be jo ir diskai neatsijunginėja ir bendrai geriau, per jį buvo pajungta ta kamera web.

Bet svarbiausia veikia ir be jokių RAM keitimų ir t.t. šiandien kiek pamenu eina updeitai MS tai gal ir kompą restartinti reikės 🙂

Tik užmigau dieną

mms skambutis, aš bailutis, sergutis, kartais stoga šriubys, kartais paprastas bibys.

Užejo Grškvčs, skolos žinoma nedavė, suradom tas ausines kur jis norėjo, virš 50€ be muito iš kitajobų, sako nereikia – patenkintas ir Mi HD Pro. Vienas alaus, kelios cizos ir laukiu parsirandančios mamos prie savo altorėlio 2x4K.

Mano autoportretas

Sorokinas per daug juodas šitai nuotaikai kad klausytųsi, sukasi Loffler – York. Gavau arklio galios CD:

https://arkliogalia.bandcamp.com/album/prie-mirtinis-gyvenimas

Likimo paprastumas gajume, mama bijo palikti mane vieną ale bloga kompanija puola – nu jos tiesos yra 🙂 – dingo pinigai čia staigiai – 7 dienos ir mažiau nei pusė pensijos, žinoma buvo padurniavimų su maxima barbora, trys bonkės kavos likerio (aš gal vieną su nedidelėm kapeikom susiverčiau kitką grš ir užėjęs vdmnts paimti atliekamų olanzapinų ir raketinio kuro kad nepurtytų jo diskinezė ir t.t.

Reikia nusiraminti, vien taksonui dar per tris sav išeis 70€ minimum. Nežinau ar mm paliks mane namie vieną, šiandien perrišo žaizdą, vienam tai sunku, atvira – viduje drenas. Keistai sukasi galva po 2,5mg olanzapino dviejų ciklo berods dar depakino visų vitaminų mineralų ryklio taukų antibiotikų ir magnio. Dar vakar vakare buvo 5mg melatonino ir žinoma tonos kofeino kuris jau net migdo.

Išrašyta

Vaistai išrašyti, aš prisirijęs maisto, ant viršaus tirpios kavos su pienu, laukia žalia arbata dar dvi tabletės Triheksifenidilio hidrochlorido. Atrodo kad ir nori gultis ir nori sprogdinti vakarą su muzika ir džiaugsmu. Vat kažkiek tonusą kava arbata ir ponas triheksidenidilas padeda :

Kartais viskas plaukia idealiai, kartais klaikokai baisu, bet svarbu kad nors ir priminimai metą foto iš praeitų metų rezidencijos N. Vilnios psichiatrinėje, aš šiemet beveik stabilus. Kažko čia vėl puolė dežavų – kad viskas tas pats ratais kvadratais ⬜, bet praeina, gal ir padeda cisordinolis ir olanzapino mažas gabaliukas ir xanaxo maži ketvertukai. Nesibijo šiandien nieko, tik norisi gyt su koja ramiau ir greičiau.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon