Lietingas pavasario penktadienis

Norisi ir pabėgti iš namų, kur nors pas draugus, ir tuo pačiu likti namuose, ramiai prie kompiuterio. Užsiėmimo tikrai yra. Skani arbata kelia energiją vakaro, už lango lietus. Ramu būti ir vienam, mčt pas save kambaryje žiūri TV, mm su brl sode. Aš sodan trauksiu sekmadienį, slėpti bulvių po žeme. Ramiai pratekėjau per dieną, nors naktį numigau tik 5h, bet dieną nusnūdau dar valandą ir jaučiuosi puikiai. Atrodo diena tokia trumpa, dar vis suėda daug laiko soc medija, reikia vis mažiau ten ieškoti, tiesiog pasidalinti hacker news naujienom ir savo ryto vakaro nuotraukom su palinkėjimais.

Vakar supratau, kad dar nesu pasiruošęs atlaikyti kitų narkotinius bepročiavimus. Reikia dar laiko susistyguoti ir užsikrauti blaivumo energija. Vakar suleido cisordinolio, poveikio kaip dažniausiai – nejaučiu. Ant užpakalio dar gumbai nuo gulėjimo vasaroje. Reikia būtinai šito vaisto, nes olanzapino jau nebevartoju. Iš ryto viena, dvi tabletės raketinio kuro ir patenkintas galiu šauti į dieną. Dėmesys dar labai šokinėjantis, bet irgi jau jaučiasi kad ir jis pradeda ilgėti. Ramus atsipalaidavimas teka per mane, muzika iš pbb. Visai neblogas Laurent Garnier miksas:
https://www.mixcloud.com/laurentgarnier/we-want-to-get-together-a-dj-mix-by-laurent-garnier-for-radio-meuh-circus-festival-2021/

Šeštadienio rytas

Tiek daug ryškių sapnų senai buvo, pabudau su pirmais saulės spinduliais apie penktą. Labai keistas jausmas, atrodo kad sapnai nori perduoti kažką svarbaus. Svarbaus jau atrodo net nėr, yra noras būti ir giliai kvėpuoti suvokimu keistos kelionės. AI dėlioja muziką, pradeda nuo

 
Ar yra kažkoks tikslas? Atnešti elektroninių bangų džiaugsmo? Kas belieka realybėje kuri lėtai prievartaujama turtingųjų ir sekimo kapitalizmo. Norisi pasakyti: galim, turim ir privalom atsilaikyt. Turim padėt vienas kitam ir išeiti iš proto kai artumas tampa per artimas, tada vėl atsigauti ir nesuvokiant dovanų dydžio norėti dar ir dar švelnumo. Kelios nuotraukos:
 

Dar kartą mano socialinė medija, prisidėkit jei norit kasdieninių naujienų, kažkiek nuotraukų, memų, straipsnių iš užsienio:

https://www.facebook.com/zrgbc/

https://mastodon.social/web/accounts/402348

Šeštadienio vakaras

Dieną ilgai miegojau, berods net tris valandas, vėl ryškūs sapnai, pabudau labiau pavargęs nei atsigavęs, pažiūriu į mobilų – atėjęs siuntinys kur bijojau kad bus muitas – 20 usb spalvotų disco lempučių kurios mirksi pagal muziką. Nuvažiuoju pasiimti, apsiperku kažkiek parduotuvėje, reikia jau ramiau elgtis su pinigais, ne tiek daug jų ir liko, pensija 10 dieną. Kavos ir arbatos terapija su dviem tabletėm raketinio kuro nugali apslunkimą, bandau registruotis vakcinai, bet kaip visada LT sistema per šikną daryta, nesugebu rasti laisvų vietų nors rodo pradžioje kad yra. Gal ir gerai neturėti to paso, mažiau eisiu į renginius, labiau vertinsiu savo laiką namie prie kompiuterio, atliksiu tuos senai numetamus darbus.

Nuotraukos atrinktos, reikia tik visas perspausti į mažus jpeg, nes dabar daugelis virš net 20MB png failų nespaustų. Pirmadienį pokalbis su medicinos studentėmis kurios rašo darbą apie mano ligos atvejį. Dar tikriausiai iš ryto bandysiu nueiti in Caritą, paspausdinti žvakių. Ryt nulėksiu iki sodo.

Kviečia draugas varyt pas jį pabūti, bet aš visai be noro ten lėkti, norisi nuvaryt centran, bet ten pavojus alko narko didesnis. Geriau tikriausiai ir šiandien likti namie ir ilgiau pratempti į naktį.

Jei kam patinka vaporwavas tai galima už 6 baksiukus nusipirkti 521 albumą
https://boguscollective.bandcamp.com/album/karmapolis

Noras būti, noras būti reikalingu, noras džiaugtis – ramiai, be narko ir alko. Patikėti kad dar gali pakeisti kryptį savo laivo į ateitį. Reikia tiksliau ir daugiau. Tikro susikaupimo ir ilgų valandų darymo ir konfigūravimo. Reikia paleisti mastodon servą, reikia ir puslapį apie korteles padaryti, reikia ir savo portfolio padaryti ir gal net ten galimybe užsakyti ar pirkti nuotraukas sukurti. Norisi daug, bet valia dar tikrai ne stipri. Gerai kad galiu rašyti, fotografuoti, toliau dalintis muzika, leisti anoniminių tinklų rūterius. Torrentų jau 3000 ir tai tik maža dalis turimų turtų, ant dc++ jau virš 17TB pasharinta. Norisi būti reikalingu, koks beprasmiškas tas noras. Bet galiu išsiveržti ir dar ir dar kartą leisti sau būti laisvu laiku, kaip tikrai retired žmogui. Noras kasdien pajusti giliai tą nuostabų grožį kuris aplink, ir dalintis galimybe matyti ir jausti kitaip – aštriau. Mokytis naujam iššūkiui – full stack, taip dabar vadinasi ką aš darau, reikia gilinti tas žinias, kasdien mokytis kažko naujo.

Chebra leiskite sau įsigyti mechaninę klaviatūra – tikras džiaugsmas kliksėti ją bėgiojant per klavišus, dabar jos kažkiek atpigusios už 70€ galima tikrai neblogų susirasti.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon