Mieguistos dienos

Tikriausiai kaltas cisordinolis, pagaliau priveikė mane, galiu miegoti po 15h per dieną. Nepadeda nei atominė arbata, nei atominio kuro tabletės. Oras nuostabus, susitikimas su nauju draugu iš vasaros g buvo šaunus. Aplankiau ir draugą kuris po skiepo tikrai ne kaip jaučiasi, pats susiverčiau didelį puodą stiprios kavos, litrą energetinio, dar atominės arbatos ir vis tiek jaučiuos apsnūdęs. Sukasi per mastodon mano repostas berods iš twitterio, mačiau jau aną ir FB papostintą dar prieš mane:

 

1,500-year-old Ceramic Maya Figurine with Removable Helmet, from El Perú-Waka’, Petén, Guatemala

Kartais tikrai lengva atspėti kas suksis viral per tinklus. Ar tame apsimoka dalyvauti pačiam? Turbūt ne. Tiek esu matęs twitter paskyrų kurios gavusios šimtus tūkstančių širdučių gauni tik kelis šimtus naujų sekėjų. Viral ekonomika nenori sustoti ir apžiūrėti kas tas kuris virsta su savo keliais sakiniais ar foto į viral.

Kompas vis pastreikuoja su BSOD, bet kiek suprantu tai dėl insider built, gal ir gerai kad pakimba man ir išsiunčia info apie kibimą, mažiau tada jų prasimuš į normalius updeitus. Šiandien žiauriai suskaudo traumuotą koją, ar oro pasikeitimą pranašauja, ar šiaip jau jaučiasi kad jinai du kartus lūžus, gerai kad bent dabar praeina tas skausmingumas ir sumedėjimas jos.

Nuotaikos puikios, diena praėjo gerai, kad ir vėl mieguista. Dalintis ir skaityti kuo daugiau, prisėsti prie suplanuotų darbų.

Vakar pas draugą jau kirbėjo noras traukti marichuanos dūmą, bet atsilaikiau, dar yra valios ir suvokimo, kad tai ne tai kad nepadėtų, bet atsuktų atgal visą progresą kelių mėnesių. Laukiu rytdienos lietaus, kai lyja visada geriau sėdisi prie PC. Užsisakiau visai nieko pelę vertikalią iš skytecho:

https://www.skytech.lt/cndsgm14rgb-wired-vertical-gaming-mouse-with-programmable-buttons-pixart-optical-p-493839.html?sand=1&

ir dar kažkiek smulkmenų. Šiandien paėmiau siuntinį su miros trijų rūšių smilkalais ir pasmilkiau namus, nuostabus tas bažnytinis kvapas tikrų gerų smilkalų. Laukiu savaitgalio, pasikapstymo sode, laukiu džiugių dienų. Nuotaikos laikosi aukštai, kas tikrai gerai, blaivumas duoda tą užtaisą, gerą, teisingą. Reikia jau užsirašyti į kursus vairuotojams pagautiems išgėrusiems ir kažkada susitvarkyti mediciną teisėm, dar reikės ir bandyti policijos prašyti kad sutrumpintų teisių atėmimo laiką.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon