Miegas?

Nors ir išgėriau olanzapino 10mg ir lorafeno 2,5mg, ir melatonino 3mg miegojau tik apie tris valandas, bet pabudau visiškai pilnas jėgų ir pasiruošęs bet kokiai realybės kortai. Jei nebūčiau laiku pradėjęs vėl gerti vaistų ir nebūčiau susileidęs cisordinolio injekcijos turbūt kaip tik dabar važiuočiau in vasaros 5. Tikrai yra aukštesnė galia kuri mane myli ir saugo. Dabar svarbiausia neužsivedinėti aštria man muzika, nelysti atgal į atjungtus soc tinklus (tikrai užtenka mastodon) ir ramiai poilsiauti klausant muziką ir manipuliuojant vaizdą. Kelios mano manipuliacijos:

Diena bus puiki, jaučiu. Jokio streso kai esi pensininkas – išplauti grindis, išvalyti viryklę, kompiuterį išpūst nuo dulkių, nueiti iki parduotuvės. Ramu, ir laukia ir south parko nauja serija ir chomskio paskaita ir adult swim paketas:

Vakar diena buvo įtartinai ilga, manau todėl kad nesukau beprasmiškai soc tinklų srauto, neieškojau ko nepametęs. Keli draugai vakar sunkiai atsigaudinėjo po linksmybių, o aš jose nedalyvavau ir jaučiuosi šį raundą prieš priklausomybę laimėjęs. Man jokiu būdu negalima patekti vėl į liūdnąjį kalnelį. Meldžiu kad aukštesnioji jėga man atleistų už paskutines klaidas ir neuždėtų galutinio suvokimo ir siaubo akinių.

Reikia kovoti savo kovą. Su priklausomybe, su šizofrenija, su tinginiu, su priklausomybe soc tinklų patvirtinimo trumpais paspaudimais kitų. Jei bus gražus oras gal jau išsitrauksiu dviratį ir pasivažinėsiu, tikrai reiktų numesti tą vaistų pilvą. Bet kame didžiausias stebuklas – nebejaučiu jokios beveik nostalgijos dėl praeities, tai pat nebejaučiu potraukio, nenoriu niekur bėgti iš namų, aplankyt draugų. Nėra to nuolatinio – gauti, vartoti, tada galvoti kaip gauti daugiau ir toliau vartoti. Stebuklingas pavasaris, su didžiausiu nekantrumu laukiu kaulenio gležnų elektrinės žalios spalvos lapukų kieme, laukiu važiavimo in sodą.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon