Pavasari ateik greičiau

Viena naktis 3h miego, naktis po to 2h miego, tada diena su pasivaikščiojimu terapiniu, vakare vaistai ir užmigimas griaužiant agurką. Olanzapinas labai kelia apetitą. Bet svarbiausia kad miegas jau buvo normalus nuo 9 iki 0430, oi pagaliau atsigaunu. Ryte vėl ašaros nuo muzikos, bet greit supratau kad nenoriu savęs išspaudinėti emociškai, tai pasileidau dub techno miksą. Jaučiasi kad dar kartą suvaldyta psichozė, ir pasaulis tampa gražus išnaujo, kvapą gniaužiantis savo burtais. Vėl keli glitchai-nesutapimai realybėje – tikrai prisimenu kad ant kojos, tarpupirštį turėjau mozolį, vakar jo neberadau. Pasaulis kažkiek kintamas smulkiom detalėm, kaip dabar jaučiuosi kvailai dėl savo vaikystės noro suprasti kas tos haliucinacijos ir kas tie narkotikai 🙂 geriau būčiau negeidęs, bet tuo pačiu savo nueitam kelį nekeisčiau nei mažiausios detalės. Jau antras žmogus per FB siūlė žolės, shit – atsisakiau žinoma.

Miegui labai padeda melatoninas ir nuovargis, arba alkoholis – kuo daug kas ir džiaugias.

Ar Jūs žinote pagrindinį ilgalaikio kasdieninio žolės vartojimo atchodą? Tiesiog pradeda pjauti sapnai, ryškūs, košmariniai, po ne vieną in naktį. Man draugai tikrai yra šituo skundęsi, – sako aš norėčiau mesti, bet kai metu gan greitai pradeda sapnuotis labai nemaloniai ir jie grįžta atgal prie vartojimo. Man irgi yra taip buvę, metu ir išlaikau kokią savaitę, bet tada sapnai tampa gal net realesni nei realybė ir nemalonūs, aš pvz sapnuodavau savo senąją meilę ir taip kažkaip skaudžiai žeidžiant – tai lėkiau pavartoti kad tik nesapnuoti.

Vakar supykdė tai kad senolis nešiojamas kompas gal 10 metų senumo valit realiai geriau nei mano bleeding edge, o ten net pasta termo nekeista ir jis net savo dual core turionu nepasiekiančiu max greičio 🙂
Tikrai vyksta realus regresas tam tikrose srityse.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon