Narkotikai ir gliukai

Angliškai drugs nusako ir vaistus, ir narkotikus. Kai kurie narkotikai ir yra vaistai juos naudojant protingai. (atsargiai Menas dvasinis penas!.!)

Mano priprantamiausių medžiagų ir reiškinių top:

 1. Esamasis laikas (a present ;])
 2. Vanduo (Lietuva pati turtingiausia pasaulyje šiuo narkotiku ir aš jo tikrai nenorėčiau mesti:]
 3. Maistas (visi valgo tikrai daaaug daugiau nei jiems reikia) norėčiau pabadauti dvi savaites ir pamatyti ką šie narkotikai daro ištiesų ir koks pasaulis be jų.
 4. Vaizdas (5x3KW blicai ant scenos grindų, blinder effect ir atrodo kad SEL kabo baltoje šviesoje) O žemiau aš šviečiu per GaDi su vienu tokiu ir pora lempučių ;]
 5. Garsas (daugiau nei 10KW į rūsį, Anyone? come on! 8×18” subai nupjauti ties 60Hz(realiai judina erdvę!))

O dabar narkotikai:

 1. Marija Chuana dar žinoma kaip Žolė. Pjausto erdvę gana juokingu būdu, todėl rūkymo pradžioje visi daug žvengia. žiaurus psichologinis pripratimas, gali tris mėnesius sau aiškinti kaip tau tai blogai, bet atsiradus progai automatiškai ištiesti ranką link “jointo” lyg niekur nieko. Dar parašysiu žodį kuris neturi jokios tikslios reikšmės: PARKĖ. What? Mane užpisa, kai niekas neužpisa (vat čia tai meta parkė)
 2. Dar? Nežinau man narkotikas yra vienas, viso kito aš sugebu atsisakyti. Jei tesiant sąrašą toliau tai:
 3. Meilė. Kodėl? Todėl kad dviese lengviau, bet po metų, dviejų jos lyg tai ir nėra, lieka seksas, arbata, kažkoksai šaltis ir komunikacijos brake downai ir noras kad viskas būtų kaip pirmą dieną, kada dar vyko vienas kito apuostinėjimas. Šis narkotikas dar labai naujas (nepalyginsi su alum ar marija, ar jėzum) todėl laaaabai populiarus. Meilės nėra, yra meilė muzikai ir mano BMW, kodėl? Todėl kad mano BMW mane užmuštų net nemirktelėjusi, o meilė ne. Meilė pinigams – jei skaito kas nors kas ja neserga tai PM ar komentarą ;] Aš žinau kad neteisingai rašau žodį jai (jei?) fuck neskiriu, kaip ir ou ar uo tik pamatęs galiu ištaisyti, o parašau dažniausiai su klaida, bet Lietuva ir meilė Lietuvai gali išnykti laaabai greitai. Vyras pagamintas taip kad visada norėtų APVAISINTI (nebijokime to žodžio) kuo daugiau moterų, vienu spjūviu jis išspjauna gana daug milijonų ir “Sperm samples obtained via sexual intercourse contain 70[11]-120[12]% more sperm, with each sperm having a slightly higher[13] motility and slightly more normal[13] morphology, compared with sperm samples obtained via masturbation. Sexual intercourse also generates an 25-45%[13] increase in ejaculate volume, mainly by increased prostate[14] secretion.” Keista ar ne? Daily sexual activity increases sperm quality in men with DNA damage in the sperm, and is thought to result from less storage time where damage may accumulate.[37] ir tikslus skaičius 200- to 500-million spermatozoa
 4. Diskretumas nesvarbus, svarbi pati mintis. Taigi aš tai norėčiau įsimylėti, bet kažkodėl nebetikiu, kad kada nors tai bus.
 5. Amfetaminas – greitis+pyktis, vėliau + gliukai.
 6. Nelegalumas (gal net aukščiau nei amfa) tiksliau sakant adrenalinas, malonu dirbti nelegaliai, užsidirbti nelegaliai, važiuoti pažeidžiant taisykles ir t.t.
 7. Grybai. Vat šitą narkotiką turi išbandyti visi (geriausia dideli) arba LSD.
 8. http://www.cyriak.co.uk/ <—-gliukai ;]
 9. Debesys – visada nuostabūs ir kitokie. Begalybė, (atgal į pirmą vietą ei Present Mr President)

Update

Antras devintukas dabar galvoju gal visai ne į temą. bent kiek galima rasti informacijos tai pat brangiausia medžiaga yra LSD bet jos ir reikia labai mažai, mirtina dozė kol kas neaiški (arba slepiama)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Narkotikai ir gliukai”

Mastodon