NSO

Skraidanti lėkšte atsakyk man kodėl slepiesi?
kodėl nepasirodai visiems?
nenusileidi ir nepaskelbi rojaus žemėje?
neišlaisvini mūsų nuo mūsų pačių!

vakaras buvo šaltas, snaigės krito pamažu,
aš jau seniai netikėjau, kad yra ateivių.
tik tada aš prisiminiau tave,
galvojau kad tavęs nepamatysiu niekada

bet tu atsiradai, staiga
buvau pamiršęs kad tavo gimtinė kita planeta
viską bandžiau suvokti paprastai,
pamiršdamas

tai…

Ko trūksta mažoje kosmoso atplaišoje, dar vadinamoje Marijos žeme, iš atlantidos perkeltoje, archajiška ir mirštančia kalba kalbančioje, gėlo švaraus vandens šalyje, mieste kuris turi tiek bažnyčių, kuris pergyveno tiek sunkmečių? Trūksta sveiko proto, trūksta tikėjimo, trūksta pasakų, šypsenų.

Pastaruoju metu galvoju apie žemę kaip apie kosmosą, su skirtingomis ateivių civilizacijomis, prekybos ryšiais, turizmu. Argi taip ir nėra? Danguje tik priminimas kokie męs laikini ir koks jisai lėtas ir pastovus, bet tik ne ateiviai. Jie jau seniai čia. Kada pradedi pats sau sekti pasaką tampa lengviau. Aš nuoširdžiai tikiu kad Vilnius užmirštas šventas miestas, o Lietuva kažkokios keistos paslapties šalis. Tik dauguma ją pamiršo. Dauguma džiaugiasi kitų civilizacijų narkotikais, pamiršdami savus. Pamiršdami savus pranašus, kurių buvo ir yra ne vienas. Maža šalis visada turi savų problemų, o jai dar suskaldai maža šalį, jos gyventojus į įvairias nuomones turinčias grupes tada maža šalis tampa bejėge. Reikia susijungti. Susikabinti rankomis kaip kažkada, tada galima nuversti kalnus.

Dauguma nuomonių bevertės. Aš neturiu nuomonės apie gėjus, aš per mažai jų mačiau. Aš nesu už, nesu prieš. Tegu daro jie savo paradą, nemanau kad juos reikia mušti, nemanau, kad juos reikia nuo kažko ginti. Manau tik viena – jiems negali leisti įsivaikinti vaikų, bent kol kas. Jie gi gali susirasti merginą, ten čiki piki ir turėti vaiką ;] Ar jie negali su merginom čiki piki? Tuo aš kažkaip netikiu, gali tada patys su savim čiki piki ir vėliau su pipete įlašinti. Mokėti elimentus ir būti tėvu. Problema iš niekur. Norėčiau susipažinti su daugiau gėjų.

Lietuvoje vis mažėja tikėjimas pačia Lietuva. Tai padeda atlikti visų ateivių kultūrų maišymasis, jo negalima išvengti, bet galima likti savimi. Aš norėčiau Lietuvą paskelbti šalimi kurioje negalvoja minčių konservavimas (patentai, copyright, ir taip toliau). Ar tai įmanoma? Tai tiesiog kryptis. Aš legalizuočiau lengvus narkotikus ir prostitucija, vis tiek jie yra, tik iš jų užsidirba tie kurie nebijo purvo ir pavojaus, galėtų užsidirbti visi (valstybė). Tokios kelios kryptys padarytų Lietuvą kitokia ir išskirtina kitų akivaizdoje. Aš asmeniškai tikiu kad ji yra išskirtinė ir taip, tik kažkodėl valdžios durnumu ir baime daryti sprendimus, atsakomybės nebuvimu, ir neaišku už kokius pinigus supirktu naujų mašinų paradu. Aš nepavydžiu tiems kas legaliai užsidirbo, nes jie labai sunkiai dirbo, arba papuolė į gerą vietą, bet norėčiau suvedęs mašinos numerį galėti duomenų bazėje sužinoti apie šeimininką viską. Manau kiekvienas turintis mašiną brangesnę už kažkokią sumą, turėtų atsisakyti dalies privatumo, automatiškai tapti “žvaigžde”. Tas pats su nekilnojamu turtu, uždarbiu. Informacija turėtų sklisti laisvai. Kiekvienas valdininkas turėtų turėti apie jį prieinamą informaciją internetu. Valdininkas turėtų būti aiškus. Aukščiausi valdininkai praktiškai permatomi. Visa teismų veikla permatoma, visi valstybės dokumentai pasiekiami internetu. Visos problemos gali būti sprendžiamos kartu, dabar atsirandančių priemonių pagalba. Užsieniečiai turėtų lengvai gauti Lietuvos pilietybę, bet soc garantijas tik išdirbę kažkiek laiko ir sumokėję kažkiek pinigų. Mes negalim būti uždari, visatoje kuri beveik visiškai atvira. Mes turim būti kitokie. bandyti atspėti kryptį.

Kryptis:

prieš minčių konservavimą (copyright, patentai)
prieš pojūčių draudimą (narkotikai, prostitucija)
už visuomenės viršūnės ir valdžios permatomumą

Dar aš asmeniškai norėčiau kad psichinių sutrikimų kodai būtų paskiriami, ne stebėjus kelias savaites, o bent puse metų, kaip kitose, savo piliečius gerbiančiose šalyse. Ir psichiatrai neštų kažkokia tai atsakomybę už tai kad skiria nemokamus (valstybės apmokamus) narkotikus.

Kur link eina pasaulis pasakyti tikrai sunku, bet kartu susėdus ir pašnekėjus tampa aiškiau. Man pvz atrodo kad trečias pasaulinis karas vyks internete, jis tiesiog dings paralyžuodamas prekybą ir komunikaciją ilgesniam laikui. Anksčiau ar vėliau atsiras centrinės informacijos saugyklos (ale youtube), atsiras super wow cool narkotikų kurių nespės uždrausti (tokių jau krūvos, tik jie brangoki). Globalinis atšilimas mitas ( o jeigu ir ne, mums nuo to tik geriau). Kitokia nei žmogus gyvybė ir toliau nesustabdomai nyks. Atsiras virusų kurie tikrai pražudys dalį žmonijos.  Kada nors padidins greitį keliuose…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “NSO”

Mastodon