Patenkintas kaip rublis

Viskas bėga taip nuostabiai kad net keista. Atrodo tikrai saugo Dievo ranka, neleidžia suklysti, keičia aplinkybes į mano naudą. Netraukia alkoholis ir narkotikai visiškai, traukia vėl daryti ir mokytis, tikėti iki galo beprotiška dabartimi, ir dar beprotiškesne ateitimi. Išspausti viską, ir dalintis kuo daugiau, dirbti už teisingą atlyginimą klausant muzikos. Kasdien fotografuoti, ir jausti esamą momentą blaiviai ir iki galo. Realybė tikrai atrodo kintanti nuo mano paties būsenų, skamba kaip bullshit bet…

Kai esi priklausomas tai visa diena ir sukasi – kaip gauti, vartoti ir gauti daugiau. Realiai net nematai vaikų aplink!!! Kai išblaivėjau jų pasimatė labai daug ir visur. Atrodo galiu imti ir nuversti kalnus, tik reikia koncentruotis – nusistatyti tikslius tikslus. Kviečia draugai, bet ir namie gerai, ir dabar visada gali atsisakyti – bo gi karantinas, corona.

Atrodo vėl kad gyvenu kaip karalius, net geriau, geriau nei tradicinis LT buržujus su nauju BMW. Viską turiu ir reikia verstis save galvoti ko dar reikia, užsisakiau monitorių – philipsiuką 19,5′ mva panelė full hd – gausiu ir namų darbo stotis bus ideali, taip pat bi band 5 – turiu metalinę apyrankę trečiai versijai, kaip matau tiks ir penktai. Galėčiau daugiau žaisti – tai padėtų labiau koncentruoti dėmesį ties vienu reikalu, dabar jis labai išbalansuotas ir šokinėjantis, dar sveikt ir sveikt.

Nešiojamas rožinis kvarcas berods tikrai duoda savo poveikį – jaučiuos kad beveik bet kuri moteris gali būti mano, ir šiaip toks keistas pusdievio jutimąsis – atrodo viskas įmanoma, ir kad su manim suokalbyje visa realybė. Žinoma bijau lūžio į depresinę būseną, arba iš vis pilną psichozę, bet kol kas vaistų, ir šeimos, draugų pagalba laikaus.

Taip noriu įveikti savo ligą ir ilgai ilgai nepatekti į ligoninę psichiatrinę – ir dabar jaučiu kad galiu, ir kelias paprastas – blaivumas, žinoma kažkada norėtųsi pasiekti ir blaivumą nuo vaistų, bet kol kas tai tik svajonė. Kelias tikrai ilgas iki aštresnio suvokimo, bet to vertas – gali pagauti save krintantį į bedugnę ir mažais stebuklais išsikapanoti.

Dabar gan baisi pilnatis – sapnuoju vien košmarčikus, toks sunkus miegas ir pabudimas, kaip pasidomėjau tai ne man vienam. Keista kaip veikia kabantis šalia žemės objektas paslaptingas, paveikia bent mane ne visada, šį kart gan stipriai. Viskas realiai puiku, tik reikia surasti sau tikslų ir jų siekti. Valia auga paprastai – atsisakant vartoti, kitaip tariant negeriant alaus, tuo labiau nevartojant marijos, mdma, ir kokso. Kaip paprasta apie tai šnekėti kai jau esi blaivus ir kaip sunku išsiveržti iš užburto rato, o užburtų su dekriminalizavimu bus tik daugiau, nors yra žinoma ir tokių kurių jau niekas neištaisys. Visada gerai padeda policijos smūgis per suvokimą, kaip ir vasaros 5 gliūkas suvokimo kitokio ir galinio.

Kasdien tikėti, vakarais melstis bent anonimų malda ir pilnai eiti už chaotic neutral good alinghmentą, dovanojant kuo daugiau, dalinantis, negailint, investuojant į pasitikėjimą ir pagarbą savo beprotiškai asmenybei,

Nuotraukos:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon