Ratas apsisuko

Paskaičiau straipsnį, kad vis daugiau žmonių grįžta prie savo asmeninių puslapių ir mailing listų:
https://www.protocol.com/blogging-is-back
O aš taip ir nenustojau blogginti, gal gerai, gal blogai, tikrai čia daug yra, kas man dabar nepatinka, per aštriai, per sūriai, bet norisi palikti visą nuotaikų važinėjimą.

Dienos eina ramiai, laukiu prekių iš skytecho, dar užsisakiau 8TB 7200rpm toshibos hdd, smarkiai praplėsiu savo turimą vietą, kurios ir taip nemažai jau. PC Master Race rimtas dalykas, kai sėdi ant kompo praplėtinėjimo ir atnaujinimo tam nėra galo, visada gali kažkur inkišti pinigų. Dabar savo kompiuteriu esu tikrai labai patenkintas, tik kirba dar planas antrą interneto liniją įsivesti – bet čia kaip visada svajuko dramblionės.

Geriu daug arbatos, bendrai vartoju tikrai labai daug skysčių, net nežinau ar tokie kiekiai nekenkia. Geriu vitaminą D, tikrai nesinori pasigauti viruso naujojo, nors imunitetas mano tikrai neblogas, paveldėtas, mm iš vis berods apie 30 metų, jei ne daugiau, nei dienos darbe nepraleido. Aš irgi nesergu peršalimo ligomis, maks dieną dvi pasisnargliuoju ir sveikas, net nenutraukiant įprastinių veiklų. Šiaip man labai pikta, kad lietuviai tokie nesąmoningi – labai daug kas kaukes nusismaukę, nosis iškišę ir t.t. Reiktų mažiau judėti po miestą ir draugus, bent man, jau jaučiu kad visai ir be bendravimo gyvo apsieičiau, džiugiai sau namie su kompiuteriu, šeima, knyga, ko gi daugiau ir bereikia. Tik mčt vis turi pageidavimų kasdien, tai kokių vaistų, tai kokio maisto, tikrai jei nedašunta kad reiktų rečiau vaikčioti po miestą.

Antradienį vėl eisiu internetu pasakoti medicinos studentam apie priklausomybę, kartu su Andrejauskiene. Caritas irgi laukia mano pagalbos, jau pradėjau ten tvarkyti kompiuterius žmonėm, kas yra tikrai gerai, galima papildomų € užsidirbti kažkiek. Reiktų pagaliau prisėsti prie puslapio apie mokėjimo korteles ir jį pradėti gan stipriai daryti, irgi galima papildomų pinigų kažkokį kiekį užsivirinti. Kaip visada su pinigais nelabai moku bendrauti, išleidžiu beveik iki paskutinio cento, kol yra keli pakeliai cigarilių po du dvidešimt tol man ramu. Gyvenu tik kokia savaite į priekį maks, laukiu crypto pasiutpolkės įsisiūbavimo. Reikia vėl spėt laiku nusiimti pelną.

AMD ir Nvidia išleisti nauji produktai – būtent AMD cpu ir gpu – visiškai paper launch – nėra realiai jų parduotuvėse, Nvidia kelios plokštės už daugiau nei 2000€ mėtosi, nieko realiai įperkamo. Vaizdo plokštės bendrai iššluotos (8 ir daugiau GB), vėl kasa crypto chebra. Kažkada aš už kelias savaites kasimo LTC užsidirbau, vėliau per bumą, 700€, tikrai nuostabi grąža kai pagalvoji, dabar pakelti tokias šaibas jau be šansų. Bendrai kai visi sėdi namie ir visiems reikia kompiuterių iššluota beveik viskas iš parduotuvių, nei pigių laptopų likę, nei nvme diskų kai kurių, net monitoriai pranešti lauk. Tiekimo problemos tik didės, trūkumai tikrai bus, nukentės ir prekių kokybė kai gamyba eina maksimaliu pajėgumu, dabar net cigarilės kai kurios būna kreivai degančios.

Kai sergi paranoidine šizofrenija tikrai kartais iš paranojos sau problemų prisidarai, man čia vaidenosi kad kažkas laužiasi į google paskyrą – pasirodo googlas kažkodėl numerį per kurį eina data ryšys tele2, mato ir prideda prie numerių kuriais pasitiki. Kompas buvo pagavęs kažkokį gliūką, kad stabdo pelė žiauriai ir lėtai kapotai vaikšto – man iškarto paranoja kad laužia mano pc ir nori mano crypto – pasirodo tai tiesiog kreivas dalinimosi programos airdc++ updeitas, o aš jau čiupau mažinti atakos vektorius: instaliavau windows insider build, nusipirkau malwarebytes metams (tas gal ir gerai, nes pro mano i2p ryšį vaikščiodavo ir labai purvinas trafikas) ištryniau visus žaidimus nenaudojamus, programas. Gal ir gerai, dar perėjau per visus puslapius kuriuose registruotas ir iš daug kur kur leido išsitryniau, ištryniau net savo instagram – pagalvojau kad tos šlykčios FB platformos su botais ir jaunesniais žmonėm tikrai nenoriu remti savo kontentu ar tiesiog buvimu, ten gi net negali uploadinti iš pc nieko, reikia per tel, kas yra visiškas bullshit, kaip ir apgailėtinas nuotraukų dydis, tegu ten neršia jaunesni savo neršuliu, bendrai kaip ir minėjau pradžioje jau vyksta gan didelė migracija iš walled gardens (fb, twitterio, instagramo, ir t.t.) į savo paties valdomus resursus, nors straipsnyje viršuje reklamuoja visokius servisus, kurie tikrai brangūs, techniniams analfabetams, kurių dabar tiek daug, prosumerių vis mažėja realiai, pasaulis kvailėja, bet tai tęsis ir tęsiasi jau ilgai ir šiaip kompiuterinis išprusimas nebūtinai susijęs su protu – gali būti super hackeris kad ir autistas, be realių gyvenimo skilsų.

Apple išleido savo naują cpu+gpu+ai+ram monstrinį kompiuterio širdiną, kiek skaičiau tai geriausia kas įvyko ant kompų pasaulio per gan ilgą laiką. Lenkia visus intelius ir senus mac’us tikrai stipriai ir yra net be ventiliatoriaus, žmonės vachuje nuo našumo, greitumo ir t.t. Jei čia yra skaitančių apple fanų, tai pats laikas atsinaujinti į naują M1 chipą turinčius prietaisus https://www.apple.com/mac/m1/

Kaip jau kažkada rašiau – everything’s amazing and nobody’s happy, ir taip tikrai yra – dabar tiek sergančių psich ligomis kad baisu, ir dar nuolat šeriamų vaistais nuo kurių atchodas baisus:
https://bigthink.com/surprising-science/antidepressants-withdrawal
Aš turbūt labai atsparus tiems brudams, ir žinoma padeda didelis kiekis skysčių juos išplauti iš organizmo, metu kuo greičiau, pasilieku tik leidžiamus lengvus (cisordinolį) kas dvi sav, mėnesį ir depakiną kontroliuoti nuotaikom, ir tai kol apsitvarkau su jom. Metęs vaistus jau tiek kartų kad beveik nepamenu daugumos metimų, tikriausai iapie 15-20 kartų, niekada nejutau jokių atsisakymo blogų simptomų, tik gerus – geresnę nuotaiką, mažiau pridaužtumo ir sunkumo, to viduje užspausto nerimo

Ką dar galiu pasakyti? tikriasiausiai tik tai kad iš pandemijos išeisim stipresni ir geresni, kad ateitis nesuvokiama niekam, kad crypto pasiutpolkė greit ir baigsis, kad reikia nenustoti mokytis niekada, kad reikia tikėti ir nevartoti nei alko nei narko – tada viskas pradeda tvarkytis taip fainai ir gražiai kad net nesitiki, Dievas, tie Aukštensi tikrai yra, ir reikia naudotis pasaulio magiškumu kuo daugiau, kasdieninę magiją daryti kuo labiau prieinamą ir suprantamą sau. Vartojant nematai tiek daug ir gražumo ir stingdančio, aplink tvyrančio beprotiškumo ir siaubo, pats esi kaip beprotis – išsilaisvinkim iš to, jei tai aktualu: šitas blogas prirašytas jutimūsi ir vartojant ir blaiviam būnant, ir tikrai blaivumas daug geriau, laimingi kurie gali vartoti be pasekmių, bet čia retas tikrai. Jei skaito kas su patirtimi iš psichiatrinių ligoninių – palaikau Jus visom keturiom – Jūs esate žmonės pažengę toliau ir pamatę daugiau, tikrai gaila kad vakarų pasaulis neintegruoja to suvikimo į savo struktūras, o tik suką milžinišką farmacijos biznį iš to – baisu, bet taip yra, sistema kis ir kis tikrai greitai.

Nuotraukos:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon