Prognozė: apniukusios dienos

Šiandien išmiegojau puikiai, net išmani apyrankė neturėjo ką prikišti, gilaus miego daug, yra ir REM, išmiegota virš 8 valandų. Jaučiuosi tikrai pailsėjęs ir visiškai ramiai patenkintas. Cisordinolis tikrai veikia jau teigiamai. Iš ryto didelės dozės arbatos žalios, juodos ir žinoma kavos. Kiekis nutaikytas kaip tik, dar nekyla nerimas. Nors jei kiltų jis visada yra xanaxo 🙂

Sutvarkytas kambarys, stalas, padaryta vakar neblogų nuotraukų:

Ramus būvis, patenkintas kaip katino 😾 reikia prisėsti prie psl, viskas padaryta, beliko tik sertifikatai. Daugiau mokytis ir tyrinėti. Tiems kas naudoja Win 11 geras straipsnis su pagalba, kad jie būtų geresni:

https://www.tomshardware.com/how-to/worst-windows-11-features-fix-them

Nors ir prigėriau kavos ir arbatos vis tiek 1230 išsimaudęs nulūžau miegoti, pramiegojau apie 2h. Ne juokai tas cisordinolis, net parkopano viena tabletė nepakėlė reikia dviejų…

Suku jau antrą dieną giliai FB srutų srautą ir tikrai man gaila žmonių kurie ten kelia vien savo snukučius – tuščia ir bereikalinga. Retai kas įdeda ką gero, minimaliai ant LT gerų shitposterių… O shitpostinimas kaip protesto formos reikalingumas kaip ir aiškus 🙂

Žiūriu kaip gyvai per Discord kapoja Beardyman’as – dažniausiai jis nudžiugina savo tikrai gerai skilsais. Kad jis pradėjo transliuoti internete ir kurti community yra karantino padariniai – bet gerieji 🙂

Reikia prisėsti prie puslapuko, atidėlioju vis, vis nenoriu, bet reikia, nes spaminti FB po dvidešimt postų į dieną kaip ir ne biznis, plius pramokčiau naujo ir turėčiau interneto vietą kuri gyvena po stalu ir nereikalauja pinigų kas mėn, tik už elektrą ir žinoma vietos pakankamai ilgam nuotraukų ir memų šitpostinimui.

Darausi po ilgos pertraukos geros kiniškos oolong degintos arbatos savo mylimam arbatinuke. Turiu dar tikrai daug geros arbatos, reikia ją gerti ir džiaugtis kad galima ją užsisakyti iš už jūrų marių. Buvau ir čia LT nusipirkęs pigiai tikrai geros žalios, vat tik dabar baiginėju ją gerti 🥂. Gera arbata didelis malonumas, džiuginantis, keliantis, numušantis apetitą ir šiaip manau naudingas.

____________________________

Kita diena:

Vėl miegojau puikiai, atsiguliau tikrai anksti ir pramiegojau iki 0800, vakar paleidau jau pagaliau puslapuką su pažįstamo hackerio pagalba 🆘 . Reikia dabar jį sukonfigūruoti, apdėlioti, pradėti ten kelti dienos srautą. Išsiunčiau TPM čipą in UK, pasiėmiau du siuntinius, pasirodo K7 leiblas man siūs kiekvieną naują Dj K!cks rinkinį CD pavidalu, gal ir nieko, bet siunčia iš UK tai teko muitą susimokėti. Knyga iš https://www.bookdepository.com atėjo be stabdymo muitinėje, kas yra tikrai gerai. Nuėjau ir iki skytech’o paimti perėjimų iš usb c ir nokios durnafono už 17€.

Oras jau tikro rudens, bet man tikrai malonu kai lyja ☔ tada kažkaip man geriau jaučiasi. Ryt gimtadienis, priešgimtadieninės depresijos nejaučiu. Bendrai jaučiuosi labai gerai, nors žinau kad tai nesitęs ilgai ir nuotaika kris į depresyvią. Svarbiausia nevartoti narko alko.

Kasdien būti nusiteikus teigiamai, leisti realybei teikti tau šansus ir jais džiaugtis, išnaudoti juos. Palaikyti švarią sąmonę nuo pykčio ir pavydo. Kur link suka realybė? Ar dar galima patekti į teisingos krypties kelią? Kartais man atrodo kad aš ir esu jame. Gyvenu tikrai gerai, net nebesigauna svajoti – viskas yra čia ir dabar. Laukia knygos, interneto straipsniai ir mokymasis būti geresniam ir šypsotis iki ausų – viskas gi taip nuostabu, kai leidi sau būti blaiviam ir neprisidaužinėti alum ir dūmais thc. Kas negalima, tas negalima, užsikrauti blaivumu, jei ką visada galima pasiarbatinti su keliom parkopano, nors žinau ir tai pavojinga. Jau nebeleidžiu, ir net nenoriu leisti bemiegių naktų – geriau laikytis rėžimo ir būti gaju, gal kada ir prisireiks to naktinio budėjimo rėžimo, bet tikrai ne dabar.

Gerų lapkričio dienų Jums – laukiam pirmųjų snaigių su nekantrumu 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Prognozė: apniukusios dienos”

Mastodon