Rami savaitė

Depakinas tikrai labai gerai reguliuoja nuotaikų šuolius aukštyn ir žemyn, ir aš pagaliau ramus. Jo tikslią dozę reikia paskaičiuoti darant kraujo tyrimą. Gerti reikia tris kartus per dieną, bet tai tikrai verta norint nejausti nuotaikų didelių svyravimų. Olanzapino dozę pasimažinau iki 10mg, nes 20mg (maksimali dozė) nelabai atlaikau, tampa labai sunku keltis ir visą dieną būni pridaužtas. Cisordinolį kol kas leisiuosi kas 10 dienų, tai beveik maksimalus tankumas, bet jo jokių šalutinių poveikių nejaučiu ir patekti atgal į vasaros kalnelį nenoriu nei kiek. Jau ir šitas patekimas labai sujaukė planus.

Pagrindinis olanzapino ir tikriausiai cisordinolio minusas – didžiulis nuolatinis apetitas. Net prabundi naktį kaip zombis nulyst iki šaldytuvo, nepakaltinamoje būsenoje, kažko suėst. Taip daug valgant (ir geriant – aš nuolat jaučiu norą gerti – arbatą, kavą, kefyrą. Kažkaip pripildyti skrandį iki persikišimo lygio) būtina sportuoti, bet vaistų suteikiamas ramumas atima ir daug motyvacijos, turiu ir specialią elastinę juostą ir hantelius ir dviratį, bet niekaip neprieina noras sportuoti, ko būtinai reikia, nes tai kelia nuotaiką. Man žūtbūt reikia numesti tikrai nemažai svorio, dabar sveriu jau virš 100kg.

Pulsas net geriant specialius rekomenduotus vaistus nemažėja, ramybės būsenoje vos mažesnis už 100, kai maks turėtų būt 80. Padarytas kraujo tyrimas dėl skydliaukės parodė kad viskas tvarkoje, tik šiek tiek padidintas cholesterolis. Daktarė išrašė kitokių vaistų, bet jų nepardavė vaistinėje, nes reikia kažkokio vardinio recepto (!) ačiū debilui verygai. Ne veltui sakoma kad geriau bendrauti su šizofrenikais nei su psichiatrais. Mane konsultuojanti daktarė sakė kad pulsas tikriausiai dėl antinksčių, vaistai numuša nerimus ir durnumus, bet organizmas dar kovinėje būsenoje, tą dieną, kai išvežė į kalnelio pirmą vyrų ,pulsas buvo 130, mano įsivaizduojamoje ramybės būsenoje.

Turiu sau savaitgaliui planą, paknibinėti savo 234.lt  puslapį (nuorodų trumpintuvą https://yourls.org/), pabandyt išverst, pažiūrinėt kodą mokantis html css ir php. Dėstytojas sakė kad geriau imtis tokio stambesnio projekto ir daugiau išmokti. Rankos niekaip nekyla, bet kažkaip nujaučiu kad ryt papulsiu into flow ir viskas eisis jau geriau.

Socialinė medija tai priklausomybė, kol gulėjau ligoninėje jos beveik nesekiau ir gal net jaučiausi geriau, dabar vėl norisi sukti twitter mastodon g+ srautus ieškant deimančiukų kurie suteikia tą minimalų dopamino išsiskyrimą. Reikia dar griežčiau riboti tuos puslapius. Jau vien straipsnių ateinančių į paštą pakanka, kad nespėju visų suskaityti. Gerai kad lietuviškos žiniasklaidos neseku nei kiek. Vimdo mane delfis lietrytis ir kiti džiaugsmai, tik kelis blogus seku ir kažkiek lietuvių g+ ir twitter.

Nusipirkau naują telefoną, xiaomi a2 lite 4GB gausiu jį tik antradienį, bet jau reikėjo atsinaujinti, senas tel visiškai durniuoja, gal padėtų originalaus jo androido įrašymas, nes dabar naujesnė neoriginali operacinė įrašyta, kuri kelis mėnesius veikė puikiai. Dabar galiu šnekėt tik per ausines, muzikos garsas klausant kartais prityla ir nebeatsistato iki perkrovimo. Žodžiu atgyveno jis savo, bus atsarginis pakaitinis, arba mamai atiduosiu, įkrovus originalius android, dabar jinai su dar senesniu telefonu būna.

Susidėjau savo naują svajonių PC, be vaizdo kortos būtų 1211€ ir 1a berods duoda be pabrangimo iki 10 mėnesių išsimokėtinai, bet esminė problema pirmajam pasaulyje: senas dar pilnai valit. Užkrovus visas mano naudojamas nesąmones išsinaudoja apie puse cpu i5 4690 ir panašiai iš 32GB ramo. Tai dar poreikio jokio nėra ir nebus kokius du – keturis metus tai tikrai, būtų kambaryje daugiau vietos, tai seną statyčiau kaip serverį, o nauju džiaugčiausi pats, bet čia drambliuko svajonės, nei reikia dabar, nei labai daug to džiaugsmo būtų (kol surinkčiau, paleisčiau, sukonfigūruočiau ir pirmą gal mėnesį). Apžiūrėjau ir 4k ekranus, masina ir jie mane, bet ir dabar jau trys monitoriai aplink ir vietos nelabai yra, nebent su laikikliu prie sienos aukščiau kabinti senus, bet jie neturi vesa jungties. Tai ir lieka kvailokos pirmo pasaulio, sėkmės miesto Vilniaus gyventojo Ž.T. svajonės perkamiems keno loto bilietams po 25ct.

Po pirmos nakties ir jau ima miegas nuo išgertos tabletės, bet ryt niekur nereikia, tik apie 0930 atiduot mašiną meistrui. Pakeis galinius stabdžių diskus, amortizatorius, rankinio trosą, perrinks tikriausiai stabdžius naudodamas rem komplektą. Bet kaina ne kai denticijoje – (už vieną skylę 107€ 45 minutės darbo),  ir net darbo daugiau 🙂

Greita veidrodžio manipuliacija Jūsų teismui:

Gyventi su psichine liga jau lengviau, kai ji beveik prijaukinta. Metant marihuanos žolę kol kas ramu, nesinori jos nei kiek, tik kaip psichologė per grupinę terapiją sakė, kad jaučiasi kaip aš jau planuoju kitą savo nuslydimą prie jos. Reikia kažkaip tai pakeisti. Alko irgi nesinori.
—————–

mašina sutvarkyta, liko tik vienintelė problema, keliant apsukas virš 3000 dingsta trauka ir neatsiranda kol neišjungi variklio ir vėl neužvedi, tai žinoma galima atlikt ir važiuojant, bet tai rodo arba daviklio arba pačios turbinos problemą. Reikia irgi atlikti diagnostiką kol neišbujojo ši problema.

Dienos dabar puikios, bet reikia labiau pasirūpinti savo ateitim, vien tam kad labiau pradėt tikėt savim. Dabar tikiu tik tuo kad bandysiu (vėl tos išlygos) nevartoti nei žolės nei alkoholio, tikiuosi, gal tiksliau tikiu kad šį kartą ištempsiu ilgiau nei praeitą kartą (metai šeši mėnesiai) ir atsiras dar didesnis kasdieninis džiaugsmas ir sumažės poreikis išorinio patvirtinimo, kad viskas gerai. Tas pasąmoninis noras būt žymiu mane nervuoja, ir verčia judėt tolyn, niekaip negaliu prisiversti jaustis mažu sraigteliu ir džiaugtis nesidalinant soc tinkluose. Gerai kad nebeturiu FB ir Instagramos, tai kažkiek atpalaiduoja, nebereikia sekti ką veikia ir dalinasi kiti, laukti tų like širdučių pingo. Ir g+ vis mažiau suku, ten gaila tik cyberpunk bendruomenės kuri po metų kartu su g+ išnyks. Mastodone matau kiek daug dabar žmonės turi problemų su seksualine tapatybe, visi parašo kreipinius, ir t.t. Ateinanti karta mane gąsdina, reikės gi tikriausiai dirbti su ja, o jos aš beveik nesuprantu ir ryšių su ja jaučiu minimaliai, gi net gta san andreas nebežaidžiau nors turiu nusipirkęs. Vat ir misliju gal įsijunti team fortress pažaisti už savo hackintą mediką 🙂

Vis sau sakau daugiau eksperimentuot ir žaisti su fotiku ir niekaip to nedarau, šiandien tik kelias nuotraukas padariau su didesniu išlaikymu, reikia ir stovą įjungti į tai, ir būtinai atprasti iš vis dalintis nuotraukomis soc tinkluose, pasidaryt savo puslapį internete ir tik jame dėliot savo portfolio kuris jau vien iš senų nuotraukų nemažas gautųsi, su keliolika tikrai gerų kadrų-manipuliacijų.

Vis šneku vis planuoju o Dievai juokiasi iš mano norų tapti svarbiu ir kai mes man mano 30 sekundžių šlovės, aš tikriausiai jų neatlaikysiu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon