Šaltas rytas

Šiandienos ryto vaizdas:

Pagaliau ilgai nemiegojau ir pabudau devintą, nuėjęs gulti link antros. Nuotaikos puikios, laukiu knygų siuntinio, plaukiu sena muzika:

https://shop.mentalgroove.ch/album/soundtrack-313-6

Norisi paspausti kažkokią knopkę, kad įvyktų kažkas svarbaus. Čia kelias dienas puolė jausmas, kad tuoj tuoj viskas sugrius į smulkius šipulius, šiandien daug geriau. Svarbu nepadauginti kavos arbatos, gal pasidarysiu pu-erh iš blyno.

Jaučiuosi tikrai gerai ir be vaistų ⚕ . Norisi gerti į save dieną pilnai ir godžiai. Surasti kažkokį mistinį objektą kuris visus pradžiugintų. Skaityt, klausyt, ieškot, rašyt, kalbėt. Leisti sau būti geriausiu savo variantu. Jau kažkiek žavi tas atsiribojimas nuo žmonių, namie su knygomis ir muzika ir arbata tiesiog gera. Tikrai reiktų daugiau judėti, prasieiti pyškinant fotoaparato akim. Alaus vėl nei kiek nenoriu. Noriu tos pilnos džiaugsmo, suprantant ant kiek viskas byra į šipulius, jausenos, kai pradedi daryt ir viskas darosi lengvai ir patenkintai. Kasdien tikėti, jaustis švariu prieš patį save, atmesti tą katališkumo atgailavimą ir aukštai pakelta galva būti teisiu prieš save ir suprasti savo kelionę kaip unikalią ir pačią pačiausią. Reikia būti nesvarbu kas, gerti akim aplinkos nuostabumą kurį taip prafiltruoja smegenys vis bandydamos priminti kad tai ale neunikalu.

Leistis į paieškas 🔎 naujo geresnio varianto, kitos kokybės, unikalumo, pirmumo. Pastatyti pinigus ant maks laiko, leidžiant sau poilsiauti užtarnautą poilsį. Reikia būti svarbiai mažu. Kažkuo tikinčiu neįkalbinamu čia pat slypinčiu nepaaiškinamu kitokiu suvokimu. Leidimas duotas žaisti. Leidimas duotas džiaugtis nuoboduliu. Visa tai tik toks trumpas mirksnis tikintis pačiu savim. Kiek kartų viskas buvo paaiškinta siaubo prieš patį save akivaizdoje, ir vis tiek norisi tai pajusti dar kartą, Tą keistą post sovietinio miesto žavesį, prakaituotą klubo erdvę, dar vieną gerą gerą knygą.

Muzikinė naktis

The Naive Machine – Robot Ramification – 01 Afika.flac,

įkeliu ir klipą

Rytas nedaug migus

Skaitau Beigbederio Žmogus kuris verkė iš juoko:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/zmogus-kuris-verke-is-juoko-knyga-su-defektais.html

Kol kas tikrai patinka, kaip visada anas aštrus ir gan tikslus, dabar viskas per juoką kaip vaistą miniom kad nieko nedarytų.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon