Sapnuoti pasaulio pabaigą

Dieną nusprendžiau pasnausti, bo vaistų nemažai ir kažkaip norėjau produktyviau ir ilgiau vakare pabūti prie PC. Užmigau ir košmaras toks toks ryškus: atrodė kad pabudau ir savo kambaryje toliau neršiu, tik sulūžta klaviatūra per pusę, ir pajuntu kad tikrai nėra gerai, virtuvėje visos mano giminės, lauke pradeda kaukti sirenos, tolumoje matosi marširuojantys ir šūkaujantys kareiviai, dega keli dangoraižiai, aš kažkaip nueinu į mokyklą ir sutinku kažkokią seną mokytoją kurią pažįstu nors ji yra pieno pakuotė dabar, man prieš tai liepia nusipirkti bilietą nes mokykla ale muziejus- koncertas, bet pasirodo reikia tik pasakyti kad tau reikia bilieto ir viskas nereikia mokėti, nežinau kaip aprašyti tą visiškai pakitusio pasaulio atmosferą, arčiausiai to ne sapne esu buvęs arba psichozėje arba po penkių tablečių raketinio kuro. Brrr galų gale suprantu kad sapnuoju ir pabundu visiškai išmuštas iš vėžių, labai keistas sapnas, ir pabudus vėl kai kurios smulkmenos realybėje atrodo pakitusios 🙁

Esu sapnavęs pasaulio pabaigą visokiais variantais, bet šis tikrai labai keistas. Šiaip tai labai gerai kad sapnuoju, vadinasi viduje mechanizmas tvarkosi. Yra žmonių kurie vien dėl to negali mesti rūkyti žolės: prasideda labai ryškūs sapnai kurių jie neatlaiko, man ir yra taip buvę, kai po kokios savaitės nerūkymo marijos prasideda tokie aštrūs ir kertantys sapnai, kad tuoj pat susiorganizuoji parūkt, kad tik kasnakt nesapnuoti savo keistų klaidų buvusių meilių ir šiaip sunkios beleberdos.

Ar aš dar kažko bijau? Tas slaptas žmonijos noras apokalipsės, greitos visuotinės pabaigos, apvalančios. Bijau tik vieno: prarasti sveiką protą, bet žinau kad jį praradus patenki ten kur ir nusipelnai būti ir ten taip, koks tu ir esi, laiko sąvokos nebelieka, kaip ir kitų individų. Viskas sukasi tik apie tave kaip kenčiantį dievą ir sumišęs protas tonom stumia tau mintis sunkias ir aiškinančias pasaulio prasmę, tuo tas sapnas ir buvo baisus, kad ta mokytoja pieno pakelis klausė – ką tu matai? ir aš tada supratau kad matau viską taip todėl kad esu išprotėjęs ir tuo pačiu suprantu visą pasaulio tvarką ir visus jo svertus, tik jais naudotis jau jėgų nebėra.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon