Susitaikyt, nurimti, daryti ką anksčiau darei

Kasdiena veikia skirtingai, šiandien buvo aštri diena, tikiuosi nyris į naktį bus to vertas, arbata – kava ir 4mg raketinio kuro. Noriu ramiau, taip velniškai noriu atiduoti savo švelnumą kažkam, kad net nejauku ir kaltas tik pats, kad negaliu nuleisti savo kartelės ir imti aktyviai ieškoti. Bijau to skausmo kuris ateis vėliau, ir nelabai tikiu, kad jo galima išvengti. Reikia ramiai, kaip ir seniau leisti dienas prie ekranų užsiimant savo senai susigalvotom veiklom, ir gal kažkiek padėliojant kortas. Viskas bet kuriuo atveju yra tik sudėtingas žaidimas, kurį kartais permatai kiaurai bet tos akimirkos neilgos.

Reikia turėti tikslą, kad ir nevisiškai aiškų, bet užvedantį, beprotybę, ar tai būtų savo kompiuterio resurso dalinimas, ar piratavimas, ar tiesiog postinimas į prakeiktą social media. Jau dabar per vėlu keisti kryptį. Susilaikyti nuo to kas žeidžia mane patį, nesikankinti be reikalo ir varyti lauk pažinus tas parazitines mintis ir kaltę. Reikia ramiai – ramiai tiksliau šaudai, tikslesni sprendimai, ir tiesiog mažiau širdis kalena nuo visur tykančio siaubo ir paslapčių, Viskas savu kampu. Reikia naudotis virusu mažinti savo balandžio šokiui per miestą pas draugus, nors ir kaip man reikalingas bendravimas, jį galiu paimti iš šeimos ir kad ir internetu.

Gražus ruduo, jau ramiai laukiu žiemos pilkumo ir meldžiu šalčio. Nurimęs prie kompiuterio dėlioju savo išpažintį internetui, kuris nesudomins nieko tik atsitiktinius praeivius, kurie trumpai permes akim teksto pradžią ir nuskubės ieškoti dopamino kitur. Pasirodo turiu gan nemažas santaupas krypto, net nesitikėjau kad tiek atlikęs reviziją, galiu sau leisti kažkokias dovanas, bet net nežinau ką, nors reikia įkalbinti norus:

  • Trikojo stovo fotoaparatui
  • Dviračio kompiuteriuko (tikriausiai gausiu gimtadieniui)
  • Susitaisyti seną, arba tiesiog nusipirkti naują ekraną vietoi esančio dsub samsungo (1366×768)kuris nelabai draugauja su win ir amd plokšte, vis užmiegant pameta langų vietas
  • Galima atsinaujinti CPU ir GPU, kaip tik AMD išleis naujus, bet tai pat norėčiau atsinaujinti ir MB ir RAM (beprasmiškai dar jaučiu tris keturis metus), gana didelis komplektas pardavimui gaunasi.
  • Gal pagaliau pakeisti senąją Antec Nine Hundred kompo dėžę
  • Žinoma reikės kursam, teisių perlaikymui
  • Gal nusipirkti dar raspberry kompiuką, ant vieno kaip tik bandau su kolega užkrauti wordpress su mano puslapiu 234.lt
  • Toliau pirkti mėgiamą muziką
  • Gal dar vieno HDD

Bet realiai neverti nieko tie norai, tiesiog prisirišimas prie daiktų, tiesiog noras būt visada ant lūžtančios bangos, bleeding edge. O reiktų realiai mažintis priemonių, jau kambarys labai smarkiai pramėžtas, norisi labiau skirti laiko knygom, sugerti į save bent tai kas nupirkta ir neperskaityta.

Kada bus ramybės valanda, virusas amžinam jau čia, reikia išmokti gyventi karantine, rasti naujų pasyvių pajamų šaltinių. Daugiau bendrauti su naujais žmonėmis, laukti ir ženklo ir asmeninės pabaigos. Kol to nesimato leisti sau bėgioti po klaviatūrą šokant išprotėjusių minčių šokį. Lieka tik susitaikyti su savim gal pagaliau, atleisti ir nekartot klaidų, neteisti draugų, mylėti.

Kada tamsa tekės kambarin
Kada lėtai plauks mėnulis
Kur bus ramu, kai nori nepasiekiamo
Kur bus jauku, kai galvoje reaktyvinis kuras
Kur Aš? abejoju net savo paties prisiminimams
Kaip mažas vaikas noriu žaislų
Galvoje tiek pramanų, neturiu ribų
Kur link bėga viskas ratu
Gera ir skauda vienu metu
Gyvenimas kaip iššokantis peilis durs
Durnyno durys išlūž
Skils miręs dantis, bet palauk – tai jau praeitis
Ateitis niūri, Aukštesni vis piktesni
Kada bus galvoje tuščią ir ramu
Nebenorėsiu niekur eiti iš namų
Pavirsiu interneto laido antgaliu
Ai kaip gerai tekėti šviesos greičiu
Atleisk man, aš senai nieko nebesuprantu
Nušvinta ir aptemsta sąmonė
Reikia būti lojaliu
Meluot nemėgstu bet ir sakyt tiesą negaliu
Suvalgyt penkias tabletes ir žiūrėt kas bus
kažkiek alaus pavojinga riba
tęsiasi po to pati ranka
Dūmai daužomi galvoje, kvaišintis populiaru
Sulauksi palaikymo iš bendradalių
Išsiveržt sunku, nors rojus čia keistas su teatru
Pagrindinis aktorius tai tu, filmuoji Dievui filmą
iš savo akių, gerai kad nebeverkiu
Noriu tik tik tik nustoti norėti būti žymiu
Sudegintas smegenis apsaugot nuo medžiagų

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon