Ramybės vakarai

Gimtadienis buvo nuostabus, bet iki ryto sėdėjimas neršiant internete – nieko gero, vos neplyšau, iš ryto buvau žiauriai piktas ir užsivedęs, bet gerai kad paklausiau močiutės ir Sv patarimo bandyt miegot, pradžioje su 0,5mg xnx išmiegojau tik tris valandas, tada pabudau dar piktesnis, kaliau dar 200mg kventiapino (gertas vakare visai nesuveikė) ir dar lorafeno, atsijungiau iki vakaro, vakare pabudau siaubingai jausdamasis net neprisimenu beveik ką dariau bet buvo siaubinga – pyktis visiškas ir bandymas būt budriu vis smiginėjant ar ant tūliko ar prie kompo, vėl nuėjau gulti – išmiegojau iki 0640, pabudau jausdamasis labai blogai -bet xnx ir keli pasnūdimai dieną atstatė, miegant net buvo prisistatęs sucubus, atrodė kad kažkas guli šalia ir mane glosto, prabudau nuo to – labai nejauku. Al vakare neužvažiavo, galvojau su dviračiu trauksiu pas V – bet išleista dviračio padanga, ar pati išsileido, ar kas išleido net nežinau, nes dviratis stovi apačioje prie laiptinės. Nuvažiavus pas V nuotaika visai pasitaisė – atsigavau, neįsivaizduoju ką daryčiau be draugų – mane taip atstato pokalbiai ir juokas, tai pat tai kad pagroju muziką kurią randu per dienas sukdamas ir ieškodamas naujos ar senos geros.

Dabar jaučiuosi puikiai – įkaliau 2mg raketinio kuro ir nirsiu naktin. Viskas taip paprasta atrodo, kyla krypto valiutos, gal vėl žiemą bus pasiutpolkė, svarbiausia parduoti prieš kritimą, manau LTC parduosiu už kokius 75€ o BTC net nežinau, gal palaukti kokių 18-19 tūkstančių eurų. Atrodo turiu viską, tik neturiu artimo žmogaus dalintis džiaugsmu ir skausmu – man tai būtų labai didelė paskata eiti dirbti ir nuomotis chatą arba įsirenginėti sodą, bet tai visų durnių motina viltis šneka – nemanau kad bent kokia mergina manim susidomėtų žinodama kad sergu psichine liga, žinoma kuo toliau tuo labiau ją kontroliuoju, bet vistiek streso visai nepernešu. Nebevartoju alkoholio ir narkotikų – noriu bent kelis metus išbūti blaivus, praeitą kartą išbuvau metus su puse, jau atrodo valia užkrauta būti blaiviu – bet tai labai slidus reikalas, svarbiausia atsisakyti alko – be jo atsisakymo narkotikai vistiek pričiups kai atsipalaiduoja vadžios po keturių alaus, o tada į trasą gali eiti degtinė – ir visa beleberda su ja.

Pasaulis kinta vis greičiau, reikia taikytis ir kuo daugiau sekti jaunimą – jai nori išlikti ant bangos ir nebūti nurašytas. FB prisidedinėju bet ką ir kraunu daug srauto – vis užkabinu kažką kas patinka draugams ir anonimams, man soc tinklai kaip narkotikas, dopamino kilpos laukiant pingų beprasmiškų, reiktų pasėdėti su savo 234.lt – pagaliau paleisti tą idėja apie EU pasiekiamas mokėjimo korteles. Tai pat gimimo dienai gavau sintezatorių dovanų, jau kažkiek pamaigiau labai patinka, reiktų kokį gabalą ant jo suchemičinti. Kokia ramybė dabar po 1/4mg xnx – nuostabus vaistas, bet geriau ant jo nekibti, lorafenas tai labai stiprus ir sunkus plius veikiantis parą, bet dabar jau žinau kad jei kyla energijos banga reikia stabdytis visomis priemonėmis, nes jei vasaros liūdnasis kalnelis – tai visiška trauma jau, pakitęs pasaulis ir nusiraminimas ateinantis tik per pykčio fazę.

Kelios mano nuotraukos:

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.