Užtemimas keistas stebuklingas nušvitimas

Buvau kitoje erdvėje: paranojinėj, stebuklinėj. Nesupratau ar taip gliučit ar iš tikro mintys taip keičia realumą. Pykčio priepuoliai, pagertas olanzapinas kuris privertė visiškai gliučintis dieną lovoje, nemiga – žodžiu siaubas. Bet lyg praėjo, lyg išlaviravau. Gėda pačiam už pykčius ant artimųjų. Rūkau mažiau daug. Negėriau visai kažkiek, šiandien vieną alaus. Mm knygos apie karą iš bibliotekos, užsisakiau vėl Kaput. Perklausiau Maskva – Petuški. Dabar naktį 02:37 sau užsidėjau negirdėtų muzikyčių ir plaukiu su jom. Dls paleistas po kažin kiek iš psichiatrinės – skambino nusisšnekėjo visiškai – teko blokuot. Dmnts pajutęs pinigų skonį vėl įnirtingai lenda irgi teko blokuot, Svjns irgi telefonu nešneka beveik tik vimagalint bando 50€ – pasaulis šlykštus kartais, kartais akinamai nesuvokiamas, kartais tiesiog labai keistas, o kartais kontroliuojamas pagal tave. Keisti jausenai kai supranti kad su tavim kinta ir pasaulis ir tai tiek kartų jausta. Dabar kai esu fazėje iš visų pakampių lenda matyti vasaros 5 ir kitur. Veidai dar ne visi pažįstami, dar ne vienas suvokime. Internetas primena neimti visko rimtai.

Kažkur tikrovės lūžis. O aš ramiai namie, tvarkau juos, plaunu indus, PC prakaituoja visiškai. Radau pas mčtkn jūros dumblių senas tabletkas, apsidžiaugiau. Globali taika buvo kažkada čia paskelba telefonu Vy. Einu per telefonų knygą kartais tiesiog paskambinti, nors žinau kad ji cencūruota iš aukščiau. Kartais vieni numeriai kartais kiti. Arba taip žmogaus dėmesys veikia. Likimo pirštas ir laiko ieties smaigalys rodo į nesuvokiamumą. Dažnai norėčiau būti tikras bet po ribos nepamąstysi. Likti ištikimam ką darau.

Jeigu tikslumas būtų…

Nupirktas radijukas TECSUN džiugina, norėjau pirkti ale seną FM didelį, bet nesusilaikiau ir nusipirkau mažiuką beveik visų dažnių. Čia kai žiūrėjau internatą youtubčikinį tai man mažne pristatė planą transhumanizmo – jaučiausi lyg kažkoks dievukas išprotėjęs, ale suprantu viską. Nutraukiau Youtube premiumą, apmažinau rėmimus. Vakar suvaikščiojau link 12000 žingsnių, buvau skyteche pasiimti niekučių, nusipirkau dvejus kedus iš ebay noname ryškių spalvų. Reiktų iš ryto pasisverti. Mintys šaudo po truputuką jau čia ir dabar ir neglobaliai, reikia nutraukti klaikaus suvokimo šokį 💃.

Aš naktimi kaifuoju
Muzika sukas ir vanoja
Energetinis stebi ir vilioja
Muzikos miradas, knygų stirtos
Viskas tik tai tam kad negalvot giliai
Daryt ir nieko nesigailėt
Priduot bonkes nupirkti namam visko svarbaus
Likti žmogumi nors revoliucija siautės
Kasdien prabėgti per tikrovės užkulisius sapnuose
Aš Tu Mes ir visa stringų teorijos visata
Netikėjimo amžius, mezgama realybės gija
Ateiviai ir gyvūnai
Savu laiku ir pabaiga


Jei taip gerai pagalvojus, tai pasaulis keistai pilnas. Reikia išsimaudyt. Dantis plaunu jau dažniau. Ryt mm apkirps barzdą, apsiskutau per daug, prasikapojau ūsus, mm patinka barzda ir ūsai, sudužo vonios veidrodis. Likimas neatspėjamas. Leisti sau džiaugtis ir būti, nebijot. Viskas sukris į vietas tik po fakto. Begalybė merkia akį. DMT ir LSD čia nepadės. Dvi raketinio. Noras būti teisiu prieš aukščiausią. Mčtkns vis rėkia pasmauk, užmušk, veda realiai iš proto. Dar su tuo kas 5 min duok citramono. Noriu būti. Kasdiena stebuklinga, gaila kad užmirštama, tik kažkokie faktukai lieka galvoje. Muzikos jau rasta per baisios, kaip ir youtube kanalų kur šneka 90’s rusijos psichiatrinės klientai. Brrrr

Stable Diffusion paišymas pilnai veda į beprotybę. Naujo 18-20TB disko neperku kol kas. Reiktų labiau taupyt. Nusipirkau tik naują switčiuką – reikėjo imti geresnį bet skyteche bičas nuramino kad nėra ten ko šiknoje sliekų ieškoti ir šitas nupirktas irgi puikus. Senas už 5€ į skelbimus, keturi žmonės pasižymėjo jau jį.

Internetas tuštėja, neršimas lenda vis giliau, dabar žinau tik discordinius ir mastodoninius juos, į redditą beveik neinu. Lietus vakar naktį ramiai barbeno, numatomas atšalimas gan ilgas, lėtas pavasaris. Nebėgsiu nors tu ką, karas, astravo avarija. Liksiu čia bokšto rėžimu. Džiaugiuosi kad moku šachmatus. Kviečia Plns užeit gal iš ryto. Galėčiau jau eit gult, bet norisi skanauti naktimi.

Šiandien tiek – Jums nuostabaus pavasarėno, nuotaikėno, darbėno, laisvalaikėno.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon