Vimdantis normalumas

Pažiūrėjus senas radio show laidas tikrai supranti kad dabar tai nebūtų įmanoma, tuo pat kovotojai už teisingą supratimą suvalgytų tą paribinį humorą.

Niekada neleisti sau būti kaip visi, pritarimas daugumai yra nuodingas. Ta pati dauguma suvalgys tave tuoj pat, kai jei nebepatiksi. Kitaip galvoti, leisti sau suprasti kad yra labai blogai ir tikriausiai viskas tik blogės. Globali pandemija, tiekimo krizė, energijos kainos, vis didėjanti atskirtis tarp turtingų ir paribių, nebeparuošiamas kintančiai realybei jaunimas, toksiškas internetas, trūkinėjantis bendros realybės jutimas, nauji covido variantai. Viskas atrodo toli, kol tai nepradeda liesti tavęs.

Leisti sau būti keistu, kitaip naudoti tekstą pasiekti tikslui, Kiek žmonių dabar tyli nes bijo interneto minios? Viskas fiksuojama ir gali būti panaudota prieš tave patį.

Kaip pasaulis pateko į tokią apgailėtiną padėtį? Atrodo viskas laikėsi ant siūlo ir siūlas dabar baigia nutrūkt.

Keliuosi sunkiai, visai nenoriu pasinerti į dieną, atrodo nieko gero joje nelaukia. Tikiu kad praeis tos juodos dienos.

_____________________________

Šeštadienis, lauke šlapdriba, aš jaučiuosi pagaliau tikrai gerai. Atrodo praėjo tamsumas ir nejaukumas. Vėl tikiu galimybėm jaustis puikiai, džiaugiuosi nauja muzika, geriu skanų kinišką pu-erh. Diena vėl dovanoja savo stebuklą. Gerai kad sau nusibraižiau ribas, kiek įmanoma atsiribojau nuo narkotikų ir mečiau tą nesąmoningą programavimo mokymo imitacijos reabilitaciją. Vėl esu laisvas pats tyrinėti.

Tikrai gera istorija apie kompiuterinę muziką, būtent trackerius:

Per kolonėles sukasi:

Deep Minimum

Playlist • YouTube Music • 94 songs • 11 hours, 25 minutes Instrumental house music for deep in the night.

https://music.youtube.com/playlist?list=RDCLAK5uy_kOHzYKnYOQUHPT_IgSe0UuMOtQdk8T2Eo&feature=share&playnext=1

Ant beržo tupi varna, bet pabandžius ją nufotografuoti dingsta. Pas lg žiūrėjau rentv – jau visiškai baigia išprotėti tas kanalas, pranašai, čiūvas besileidžiantis gyvačių nuodus kad padidintų savo imunitetą, kažkoks ruskis kuris skiria virš 2500 rūšių alaus – bredas, bet kažkas žiūri, man atrodo ir pats lg ne be šito kanalo pagalbos nusprendė nesiskiepyti.

Geriau žiūrėti:

Windows 11 tikrai kol kas nestabilūs ir neparuošti galutiniam vartotojui, vien tai kad reikia naudoti registry hackus kad atgauti tam tikrą funkcionalumą, tai kad exploreris dažnai kibinėja ir bendrai kompas karts nuo karto pakimba. Žinoma aš ir pats insider built naudoju, kol kas norisi greičiau gauti patvarkymus problemom. Žadėtas langų buvimo vietos įsiminimas irgi suveikia ne visada. Kuo šie nauji Win geresni tikrai neaišku, gal iš saugumo pusės, bet tiek aukoti dėl saugumo tikrai nesinori, dar aiškiai kokie metai, minimum pusmetis iki realesnio jų apšlifavimo. Bet kažkas turi eiti priešakyje ir atlikti tą šlifavimą, man tai įdomu ir jaučiuosi bent kažkokią naudą nešantis.

Visiškai nustojau sukti FB ir TW srautą, jaučiuosi tikrai geriau. Vat specialiai dabar užėjau prasukti jo – ir žinoma: nieko gero, nieko stebuklingo, nieko svarbaus. Tikrai džiaugiuosi kad jau gan senai neturiu nei FB nei TW mobiliam telefone, net messengerio ten nėra, kažkaip ramiau ir geriau kai važiuojant autobusu nesitrauki automatiškai telefono prasukti korporacijų nučiulptą srautą, o įsijungti audio knygą, TW dar galima jį pasidaryti be Ai, tiesiog naujausius postus su priedu naršyklės, bet ir tai negelbėja. Geriausias srautas tikrai tik Mastodon, džiaugiuosi kad ten esu ir Jus ten kviečiu, ne korporacijų tinklas, įdomūs žmonės iš viso pasaulio. Jei norit mane prisidėti tai: https://mastodon.social/web/@TauAs#

Instagram senai ištrynęs, tiktok net nebandžiau, redditas man irgi nelabai patinka. Bendrai mažiau soc medijos kelia pasitenkinimo lygį, mažiau lyginiesi su kitais, mažiau nerimauji dėl to ką pats keli. Geriausia iš vis nemaitinti tų mašinų savo kūryba. Gaila, kad FB messengeris dabar tapęs beveik defacto susirašinėjimo standartu, šūdas, man jau daug labiau telegram patinka. Šiandien radau ir naują susirašinėjimo priemonę kuri žada daug:

https://simplex.chat/

Sekmadienis

Vakar vakare visai fainai panirau į istorijas apie lost media per youtube, nuėjau miegoti tik po 0200, bet užmigau beveik tuoj pat ir ramiai pramiegojau iki 0900. Diena prasidėjo gerai, jau nedaug iki žadėto psichiatrės leidimo vėl leisti vairuoti 🚘. Jokio noro kažkur bėgti, vartoti alkoholį ar narkotikus, prisidaužt raminamaisiais. Bandau youtube pasiūlymuose surasti ką įdomesnio, bet ir jie tikrai prasti, nebent ieškai muzikos, tada tikrai yra kur pasiklysti. PBB groja šiandien visai įdomiai. Aš leidžiu sau tiesiog būt neįsitempus, laisvai. Gera nuotaika, aštrinama skania ką tik sumalta kava ir gera arbata 🍵

Neturi įsileisti nerimo, jis beprasmis, neturi galvoje laikyti problemų kurių sprendimas ne tavo valioje, žinot kad kiekviena diena bus spalvota. Tikėt kad gali būti sveikas ilgai, kad pasaulis magiškas ir teikiantis tiek daug galimybių, lėtai pildantis norus. Kol yra kiti, draugai, šeima, interneto anonimai, tol gali susikalibruoti savo suvokimą šiek tiek geriau ir tiksliau, nepaskęsti nerime, baimėje. Keistas pasaulis kis tik greičiau ir reikia semtis kuo daugiau iš jo naujo. Paieška 🔎 naujumo teikia malonumą, kokybiškumas dabar pasiekiamas kiekvienam. Lėtai ir ramiai džiūgauti duotom galimybėm. Birzgiančiu kompiuteriu, dalinimosi programų virpėjimu, anoniminių tinklų paslaptim, draugų skambučiais, šeimos dėmesiu. Viskas tik tam, kad sukurti sau asmeninę istoriją apie tai kam visa tai. Keista ateitis, dabarties buldozeris, viskas tik tam, kad suvokti stebuklą.

Kai esi jautęs nepaaiškinamą visai kitaip žiūri į pasaulį. Nebijai jau nieko, žinai kad kelionė stebuklinga ir tu vos ne minties galia suki vairą kur nori.

Pažiūrėjau South Park post covid special – tikrai nusivažiavę kurėjai, gan prastai praleista valanda, gal todėl ir nemėgstu vaizdo medijos.

Mėnesį praleidau beveik be vaistų, tik kelis kartus gėriau xanaxo, šiandien susileidau cisordinolio, žinau kad papildoma apsauga tikrai nepakenks ir bent kas mėnesį reikia susileist.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon