03:00? Laikas keltis mažuli

Vakar pabudau lygiai tai pat anksti. Budėjimo dižurnas rėžimas, jau atsibodo – reiktų gultis ne tik dėl keisto energingo nuovargio bet ir dėl kojos – osteomielitas vėl atsinaujino, bėga skystis iš kaulo, lėtai pūnu. Reiktų visai mest rūkyti, dabar rūkau mažiau bet reiktų visai atsisakyti popieriuko mirkyto chemikaluose, nes vat ir dabar atsibudęs žiauriai noriu ir nors kauk. Lauke microsofto widgets rašo -20, laikrodis su kinų satelitu rodo -18, panašiai rodo ir prie virtuvės lango.

Viena tirpios kavos, stiprios arbatos, dar raketinio ciklo viena (gėriau vakar vakare berods net tris) dar puodukas virtas kavos moca cup paruošimu. Kava rasta pas močiutę baigusi galioti 2019 bet skani. Sukasi lėtas elektroninis muzikinis miksiuks:

Tvirčiau dramblį 🐘 - tvirčiau. Kažkur bėgantys lauk nesapnuoti sapnai, atleidimas sau ir kitui. Vidui kinta bet ne be taip kraupu kaip per šventes, šiandien nurenkam eglių šakas namie – trys karaliai 👸 👸 🤴

Vakar paklausiau romano MES – sąmonę užsuka kaip turi būt. Norėdamas įtikti visiems sulūši pats. Gerai kad Sš Mrj neberašo ir nebeskambina, kitas likimo brolis per ilgą klenčinimą išsireikalavo 5€ ale vaistams, jau geriau tiesiai sakytų kad cigaretėm… Varganą žmogų pakabina ant priklausomybių kurios ėda ir laiką ir pinigus ir varo iš proto, poto į paribius.

Straipsnis apie blogus įpročius:

https://ghostarchive.org/archive/8ep4Y

Vakar vakare vienas alaus, labai skanus mms slow cooker’yje padarytas karvytės mėsos troškinukas 🥘.

Dėk tašką. Šiandien kažkada į Lidl. IKI laimėjom pirkdami tą akciją viskas po centą – žinoma apie tai sužinai tik kaip čekį išmuša. Keista buvo, galvojom su mm, kaip čia mokėti tik 4ct gavosi…

Stalas aptvarkytas, reiktų kitą savaitę ir savo kambarį pratvarkyt, dulkės grindys, PC dulkių pravalymas, atsinešiu turbūt vėl čia kažkiek pusiau protingo apšvietimo burtalazdžių. Įsijungiau Dj nevykėlės naują dainą – ne ta nuotaika ir jau tas prikolas girdėtas beveik taip, visada bėgdamas ieškau kažko naujo užmiršto seno, džiugesingai žinoma ir laukiančio ištraukimo iš sąmonės kertelės.

Bėgi bėgi akimirkoi žavingoi bijodamas kad išnyksi, neprisimindamas kaip atsiradai. Melagingi supratimai ir aiškinimai, nuojautos ir keisti palaikančiojo tikslai. Jau laukiu kaziuko mugės, jau laukiu žaliai keisto pavasario, bet džiaugiuosi ir pagaliau atšalusia žiema balta. Lai šauna minusas ir naikina-grūdina gamtą.

Žiūriu dar šitą čiūva kaip jis duoda atspirtį USA politikos dešnei.

Kurlink veda laiko siūlas geriau nesuprast. Norisi kažką parašyti apie tą neaiškią politiką bet kas iš to. Gavom su mm tą maisto atliekų kibirėlį su maišiukais, aš mistiškai jį pamačiau kažkokio žmogaus rankose – dalino seniūnijoje, paklausė tik adreso, mm kaip tik užvakar prašė jį gaut. Kitur dėl jo eilės – ždž tik duok kažką nemokamai ir tai kainuos net atiduot.

Ar verta pabėgti. Galvoje kažkoks briedas pusiau sapnomis būnant. Užfiksuoti tikrumo veido grimasą 😬

  • serveris – brangus
  • dalinimasis skaitmeniniais turtais irgi pradeda prieiti kelionės galą
  • Žaisti nesigauna, žiūrėt filmą irgi, pažiūrėjau tik DW dokumentiką apie amfetamino ir mdma laboratorijų toksiškas atliekas.
  • I will spend my money on enterntainment

Mčtkns vis mitinguoja citramono, niekada nebūčiau patikėjęs kad prie jo priprasti galima,,,

Kai gliūčit tai vyksta nepaaiškinama tufta. Įsicentrini ir reikia kažkada įsižeminti, netikėti kad yra mistika ir kitokie mąstymo būdai keista ir beležekelintas jausmas. Realumo tvirtas trapumas, apleisti namai ir kaimai, nenoras jaustis atsakingu už viską. Sprendimo nėra kaip dainavo splinai, viskas tik viražas iš pizdos į kapą, bet esama akimirka amžina. Kitimas ir nykimas, delikati sistema, nedelikatus skausmas.

Pasilikti ties naujumo paieškomis, the next big thing, muzika parsirado atgal į 90’s karai ir tūsai, baudimas garsu ir ritmais su vokalais. Žudymas rūko, amžinumas kartais atrodo kančia, sąmokslo teorijos, cenzūra medijoje. Tinklai ir daug išrinktųjų, filosofai kurie prakeikti. Paprastumas peškos bėgančios žiurkės ratą.

Nusilenkti baltąjai silpnesniąjei pusei, kapoja locked club iš youtube music. Atsipaipalioti ir mažiau bandyti pakeisti. Jei laiptinės laiptų nenukasi tu tai ir niekas nenukas. Idealumo nėra ir negali būt, viskas smulkiom dulkėm, dėmelė, skylutėm, musytėm voro tinklais.

Išprotėsi paprastuoju būdu, bet ne šiandien, tikiuosi ir ne šiemet – svarbiausia ne žolalai ir milteliams kristalams, su jais gali nuplaukti beležinkur kur nefaina. Atsiuntė iš Čekijos tris CD nuolaidų kodą digital pirkimams, dovanų maišelį ir maikutė už 22€. Visi bando, pasaulis verda ir kunkuliuoja, aš tikiu nepaaiškinamu bet valios vis mažiau ir mažiau. Reiktų vėl surašyti labo ryto sveikinimus. Riktas ir fleshbackai, prisiminimai jausmingi spausti ašarom. Paliksi kažkada viską kitiems, senas žydas trins rankom.

22:21 Vakaras 🌃

Pagaliau iš ryto lūžau antrą kartą pamiegoti, tai esu gana atsistatęs. Prilėkė Algis dieną, pakišo 50 už mob ir internatus du, sakė antrą paimk nenoriu aš 10€ už jį mokėt, parnešiau namo, parašiau Bitei keliančiai kainas laišką kad jo atsisakau – tai galiu dabar atlikti per mėn. Ryt iš ryto pas mčtkn atvaro fucking seselė uždirbinėt pinigų poliklinikai: ims kraują, skambino penktadienį – sakau o myžalus galite nunešti: ne ne juos per dvi valandas reikia nunešt keturias jei šaldytuve aš tik kraują galiu vežiotis. Sumoku už lg tel už internetus, jau sumokėjau į priekį 110 už savo penki internatą – jie ten ir gerom sąlygom siūlo ir bitės ir teo internatus mobilius kortelinus ir brangius modemus nuomaičikai.

Sukasi visiška ramybė:

Aš šiandien surūkiau keturias, tikiuosi ryt apsiribot dviem. Reiktų visai mest ir gulėti daugiau su knyga gal žaizdėnas užsitraukuliuotų.

Prisijungiu prie judu.lt pasitikrinti kiek kortelėje talončikų: nelikę, vat tau ir reforma vat ir pizdec, tikrai pamenu buvo ir ne vienas…

Kažkaip jaučiuosi labiau slavas kai lauke kapoja -20, bet čia tuoj pat atšilimas. Spaudimas dar kilo oro. Laukiu dviejų laikrodžių iš kinų ebay, dar ir kuprinutę pasiėmiau nepigiai už 40$ bet ten pardavėjas mačiau papuolė kažkoks nečystas tai gal net neatsiras kuprinius tašiukas čia iki lt ir reiks atsiimti pinigėną. Žiūrėsim ant dienų kiek už šildymą bus, pleškina tai nevaikiškai radijatoriai.

Negaliu vis tiek išmiegoti, vakar dar vakare patekau į laiko kilpą, laikas šovė atgal valanda, brrr nejauku, atsiguliau miegot, bet išmigau tik link 3h, reikės dieną nusnaudėną daryt. Iš ryto žliumbiu dėl punkto dainos, kaip tikras durnius.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon