Nauji, merry crysis and happy new fear

Nauji metai, naujos baimės, pabrangęs tabakas, kuras ir alko. Norisi būti smarkiai pasitenkinusiu iškovojo savo teisybę. Nauji pas lgmnt – du alaus, daug visokio energetinio, per 2400 fužeras granatų vyno, miegu vis dar nejaukiai mažai, bet dieną atsijungiu link valandos pogulio. Vaistai ⚕ suleisti, rytas dvi ciklo 🔁 pasileistas dar greitesnis AI paišymas stable diffusion, laukiu kol galėsiu pažadinti mm ir pasiimti vieną cigaretutę, rūkau mažiau, bet vėl, link 👫 dviejų savaičių praėjo beveik nerūkant.

Pabarškinu prancūzišką barometrą, oro spaudimas kažkiek krito. Būtų gerai sniego, lauke -10 laipsnių, norisi tikėjimo dar stipresnio ir susitaikymo gilesnio. Kasdien keli alaus, kraustymas mčts kambario, ji tik išpindėjimo karalaitė pametusi protezus ir telefonų sąrašą, jau turbūt nebemokėsiu už jos laidinį aparatą ☏.

Atsigavau, padėjo turbūt leidžiamas cisordinolis ir maži gabaliukai xanaxo, kažkiek olanzapino ir kai jau visai nuotaikos mėtėsi ir šokinėjo depakino ir valios pastangos susitaikyti ir neieškot ribinėse patirtyse džiaugsmo skaudaus ir malonumo, tikėti būtina. Kiekvienas tiki savaip bet svarbu išlikti nes po audros visada giedras dangus ☰.

Šiandien džiugina energetika, šiandien iki pašto paimti kelis kompaktus 💿

https://dangus-pro.bandcamp.com/album/piet-pertrauka

Keliauja ir plokštelė nepigi 🙂

https://kristijonasribaitis.bandcamp.com/album/laimingi


Kita diena

Pasnigo, šalta -10, namie gera. Pripumpau šiandien alaus ir kažkokį 20% vyšnių mirzafčiką. Išploviau grindis, pakeičiau staltiesę iš kalėdinės šventinės į įprastą. Sukasi kažkas iš redacted elektronikos naujesnės. Norisi tikėti savo galimybe būt tiksliai ir džiugiai ir be cigaretų. Alkoholis apšlifuoja į abuojumą, norisi dar kažką pasakyti. Dega ant stalo žvakė, susmilkyti kelis smilkalai 🎇 teisingas noras būt. Mm skundžiasi kad ji nieko nebenori, raminu, nurimsta išgėrusi kokteiliuko su džinu. Aš galvoju, parsinešiau midaus alko 50% – pigesnis ir beveik visiška gradus kapeika (oi tik dabar pamačiau 0,35 litro). Iš pašto du kompaktai, ai ai noriu tolyn i tikrumą. Klausiau eidamas rusų MES romaną, keistas tikrai jis, prikausto dėmesį savo klaikiu fantastišku aktualumu. Norisi veikti paprastumą, nerimo nėra, atsigaut ir sustiprėt teisingam būviui. Žolės nenoriu, nenoriu ir daugiau alko. Žingeidumas būvio veda klavišai manipuliatoriaus krustelėjimais nuorodom ir pikseliais spalvotais. Pirmą kartą turim su mm dantų skalavimo skystį kuris tikrai balina – ecodentos tas juodas kai supurtai, macnus. 15 dieną pas dantistą, prie vieno danties didžiulis tarpas į kurį prilenda visko ir sunkiai net su specialiu krapštuku-šepetėliu išsikrapšto.

Kelintą kart aš sau žadu atsigavimą, kelintą dieną jau vis įpilu alko, ciklas irgi keistai haliucinuoja realuma į spalvotumą. Kovos dėl simbolių spalvų, noras turėti namus, saugius. Nepatenku į psichiatrinę – kas yra labai gerai. Vtsks dirbti eina nuo 9 dienos pas lazerius kažkokius, aš sau ramiai byzginu kompą į naudą kitiems. Atleiskit man jei kas ne taip. Aš taip suvokiu suprantu ir išmokau, paprastuoju būdu negailėt.

Nusnūstu valandžiukę

Atėjo brls, užkandu vakariene arba vėlyvus pietus, nejauku kažko, noriu sau dovanoti dovaną pastovumo, noriu būt stabilesnis. Keistai bėgantis tikrovės šuoriškumas atsako man kad viskas kaip ir buvo ir traukia save in galutinį tašką istorijos gale norint suprasti keistumą vingiuotumo likimo šypsnių.

Graži elektroninė muzika rami, užsakyta dar viena kasetė 📼 och kaip kartais gera tiesiog ramiai marinuotis realume. lgmnts gal pusvalandį sakė stovėjo jeruzalei kamštyje, galėjau pliurpti su juo bet visiškai nesinori. Atleidimas sau ir kitam, būnant kiek tai įmanoma mąstant, mama sakė ji kartais apie nieką negalvoja. Mano galvoje visada šaršalas, prieš užmiegant – sapnuojant – pabudus. Tik kažkiek mintis struktūruoja knyga, audio ar paprasta, muzika 🎶 leidžia sau piešti man nuotaiką. Noriu kažkur, tik kai jau tokio amžiaus tai nėra kur. Šypsosi keistos akys 👀 mano pasąmonėje. Išfiltruoji siaubą artimą kad būt, būt ir leisti sau džiaugtis. Atleisti tikrumui už aštrumą. Rasti pinigai 💵 bet prarastos galimybės, man net sunkiai svajojasi, vis pavartau skytech.lt katalogą – nieko netrūksta – o gi nepirksi išmaniosios apyrankės vien todėl kad skaičiukas didesnis. Sudėti skelbimai į skelbiu.lt beveik nieko nedomina, ateities greitis nurašo ir knygas ir techniką. Noriu vėl svajoti drąsiai, noriu vėl atsidurti gyvenimo kląsei. Tikroviškumas tekančių natų.

Ar tu dar tiki gera pabaiga? Aš kartais turiu prisiversti tikėt. Taip alkoholis depresantas, mažom dozėm uždegantis didesniom naikinantis ir kankinantis. Xanaxo gi negersi kai ramus bet nejauku ir kažkoksai kirbėjimas viduje primena apie savo amžiną stygių duonos žaidimų švelnaus prisilietimo ir aršaus sekso iš beveik nepykantos. Kada atsiras tikras, mesijas neateis, kasdien leidžiantis saulei vakare. Žiema klaikokas laiko tarpas – visi nerimauja, ne dėl kalėdų ir dovanų ar naujų metų, o dėl tamsos ir šalčio. -10 lauke, praneša kad bus iki -17 – jau tikrai normaliai įvizgins šaltis savo pūgos uodegą.

Galiu krauti pavyzdžius to ką generuoju su AI stable diffusion on AMD 6800 GPU in da soviet hood.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon