Šiandien bus +1, 0556 ryto

Pabudau anksti, apie penkias, sapnavau kažką kad laikrodžiai ir padeda keliaut per laiką, pabudau abiejų savo laikrodžių užspaustomis rankomis tai nusiėmiau. Tikriausiai tiesa kad per parą po valandą reiktų pabūti laisvomis rankomis.

Mčtkns visiškai varo iš proto, be nuolatinio citramono prašymo vien tam kad sukelti konfliktą, iki nesiprausimo, rūbų kurie baisiau turbūt nei bomžo atrodo ir nuolatiniu pakuočių plėšymo šaldytuve irgi turbūt tyčia. Realiai jinai nebeveiksni ir turėtų mirti durnyne, bet gaila savo kraujo ir patys kalti kad jinai tokia pavirto, žinoma ir migdomieji narkotikai halcion prisidėjo. Dar bananų kasdien mažne po kekę suvalgo ir vis amžinai nedaėdus. Mylėt senę gali tik protiškai nesveikas, kai jinai irgi charakterio tikrosios raganos žiežulos. Greičiau jinai dvėstų būtų ramiau visiems, bet gi visiškai sveika, vat ko nenoriu tai tokio amžiaus nebepakaltinamo sulaukt. Geriau dvėsti anksčiau nei tapti našta visiems aplink.

Realiai jinai turbūt ir kalčiausia dėl mano psichinės ligos – kai nuo 16-17 metų esi pydarastas o tavo mergina kekšė kažkaip nustoji tikėti žmonėmis ir gėriu, plius kaip matai kad jinai net savo dukros nuoširdžiai nekenčia, nuolat vagia iš savų, meluoja, manipuliuoja, vampyrauja iš tavęs per konfliktus energiją ⛮ šėtonas kiek jis gali būt realus. Sakau ateis psichiatras pas tave: sako aš nešnekėsiu – kaip aš pats žinau kad tai tiesus kelias in psich gydyklą – tik žinau kad ji ne tai kad šnekės, o rėks ir spaudysis.

Kompas veikia neblogybiškai, dalinimosi mašina pajungta dalyvavimui rėmime tų kurie turi mažiau ir archyvo atviro bibliotekinimui. Nesuprantu kaip galima drausti dalintis informacija, bet žinia tik arčiau distopijos artėjam nuolat. Kaip ir dabar nuolatiniai gąsdinimai kad negali siųstis turinio. Piratų sistema braška, bet yra daug norėtojų bent jų būti įvertintais, nors po to sėda torrentas į mirtį tik pora kart atsisiūstas. Akys merkiasi, groja muzikutis, kas gi gali drausti taupyti interneto ryšį ir klausyt tikro failieco ala flac mp3.

Ar tu dar vis bijai?

Kartais nebijai nieko, kartais bijai žiemą paslyst. Aš pagaliau išėjęs iš haliucigliūkazoidinės būsenos, atsiriekiu dvi cikladolio su stiproka buchala. Prisimenu kad čia esu realiai kaip karys ⚔ kaip kosmonautas, kaip mokslininkas, kaip keliautojas laiku. Ir turiu kaip ir patenkinti visą begalybę stumiančia mane pirmyn. Taip ir reikia, tik kam tas tekstas? O kam šitas?

Norėjimas padėti ir išaiškinti…

Keturi jėzuliai apmokantys naudotis bide lenkijoje:

ir du lietuvoje

ir žinoma jau aišku kur

Su kompu galiu jau generuoti visišką shit show kur chebra sako ištrink, čia baudžiakas, aš naktį nemiegosiu ir t.t. Vat tau ir ateities technologijos, vat tau ir dirbtinė pzd kompiuteryje. Bet pageneravau ir triušio ir lenino stalino hibridų.

Jei kam įdomu ir reikia tai generacijai su AMD korta padeda:

https://www.youtube.com/channel/UC0zh6Th0x3tSCng-gr-5bZQ

https://www.youtube.com/@BitesizedGenius

https://github.com/AUTOMATIC1111/stable-diffusion-webui/wiki/Features#prompt-editing


Šiandienos internetus laimi šitas perlas iš Ok drauge debile discordo

Niekaip negaliu mest rūkyt, vakar trys cigaretės per dieną, tikrai šlykščiausia priklausomybė. Kaip ir alko, vakar jau vienas alaus mane atjungė. Nežinau kaip mesti kai tai bendrai virtę ritualu – rytiniu ir vakariniu… Kaip narkotikas cigaritinas cigarelinas jis su kava pramuša dugną, kas būdavo labai gerai kai dirbdavau scenos techniku – visai dienai išsišikęs, gali varyt. Prisimenu ir kaip kablio klube kasdien hašiuko per buteliuką hitai, vadinimas svarstyklių gitara 🎸 ir amžina parkė kaip vartot, parintis kaip gaut daugiau ir vėl vartot. Žolė gan šlykštus narko, gal mažiau rukyt paprastų norisi. Bendrai man atrodo sssr buvo statyta ant nikotino ir alko.

Pradėjau dažniau plautis dantis, gal visai įprasiu prie to ritualo, ryt pas dantistą iš ryto, vakare pas psichiatrę, turiu klausimų ir dėl dingusio iš prekybos mms migdomojo zolpidemo ir ką daryti su mčt, nors jau klausiau – sakė taip psichiatrą gali išsikviesti į namus. Demensija baisi liga, mčt gali kas 15 min klausinėti kuris mėnesis diena ir kiek valandų ⏰. Prisiminiau kad kažką sapnavau apie baterijas kronas, bendrai sapnuoti gerai, pamenu kad atsisakiu ilgam marijono thc, pradedi sapnus kontroliuoti ir juose kaip realume džiaugtis. Bet tam reikia bent kelių mėnesių susilaikymo nuo alaus ir žolės.

Jei kas ieško bendro mano srauto tai eikit in mastodon, aš ten dabar vienintelė soc medijos ašarų pakalnė tarptautinė man. Kaip ir in youtube vis pažymiu ką randu gero. Per soulseek’ą jau rašinėja du lietuviai, vienas 27metų scenos technikas, gal apkeisiu savo nenaudojamas led juostas ir kelis lempučius į porą 4TB diskų, nors realiai nelabai turiu kur juos ir taip dėt. Parašė dar vienas, ar turiu kažkokį LT seną albumą FLAC, žinoma negaliu aš visko turėt.

Vakar berods mačiau rekordą, buvo nuskaitinėjami 10 ar 11 diskų mano sistemoje.

Vakaras 2105

Cigarilės pusė, stipri arbata 🍵 dieną prasnausta didžioji dalis mažne nuo pirmos iki šešių vakaro. Paskambino Snt – kaip tik Lietuvoje, susitikom išgėriau pora alaus pleptelėjom. Dabar nesigaus anksti užmigti kaip tiek laiko prasnaudžiau. Kažko galingai užvedančio būt ir džiaugtis, atrodo viskas paduota, bet daiktai piktai merkia akį – mes amžini – tu laikinas. Veikiančios sistemos, mirtis patraukta iš vaizdo, amžinas bėgantis kaifukas, makt dar dvi raketinio, arbata skani, jos tiek kad tik spėčiau išgert iki užsilenkimo. Pastarosiom dienom tikrai daug vaikštau, kojai tai irgi nepatinka. Reikia susitaikyti su pabaiga ir nebijot, pabaigos turbūt ir nelabai bijau, bijau likti luošas, be kojos. Norėjimas būti ir daryti įtaka interneto voratinklio gijom. Taip norėčiau kad ir sodan pabūti prie krosnies, bet tai tik svajonė, amžina kova namie su daiktais, knygom, neplautais indais, nešvara. Kartais norisi viską mesti ir eit pabūt durnyne, bet ta vieta man ant tiek skausmingų prisiminimų turi kad net klaikoka ir ten tik prasirūkyčiau.

Sukasi keisti random rinkiniai iš redacted, poryt į parduotuvę armatūros flešiuko su nauju albumu ir kelių pigių CD 💿 muzikos daugiau nei proto, mm primena – nepirk, neišlaidauk, džiaukis trūkumu ir jį lėtai pildyk. Dar du laikrodžiai pakilo lėktuvu iš kinijos, turguje nusipirkau naują mažą fainą tašiuką per petį už 18€, tokio kaip noriu drobės chaki spalvos nebėra – nebemada tokiems net ebay tik vieną iš kinijos ir tikrai nepigiai radau.

Nekaltinti savęs, ir būti naudingu – koks tai melas, visa didžiojo brolio sistema tik primena – tu nereikalingas, nepadėk kitam, užsisuk rate, būk next agenda rėmėjas. O man kartais keistai atrodo, bet taip ir yra kad aš visiškas marginalas. Knygų tiek namie kad duodu mamai išnešti į aklųjų mokyklos biblioteką.

Išryškintos spalvos, kvaila malda
Kasdiena rodanti dantis, pūga
Norėjimas atpirkti save, skolos ir skambučiai tų kurie nori išnaudot
Nekeliu telefono, nežinomu numeriu bitės konsultantė
Tikėjimas galutinis, durnių motina viltis
Kartais ciniškai kartais nejaukiai
Svarbu nebūt tikruoju ir vieninteliu
Neišsiaukštinti ir nebūti per žemai
Siaubo žiemos gniaužtai
Plaktukais kalanti techno sistema
Likimas palankus nemiegot ir surasti paprastąjį džiaugsmą naktyje
O jei aš sau atleisčiau, o jei būčiau paprastasis ir negalvojantis
Mintys -kančia

Apsitvarkyk savo lizdą balandi, nelauk kol bardakas virs šiukšlių krūva. Purvinį gyvūnai, kvėpinto tualetinio popieriaus reklama. Bėgantys srautai ir keistumas kintančios sistemos vis greičiau ir greičiau. Sulėtinkit ritmą, leiskit apsidairyt, pakelti akis į dangų be mėnulio ir užkaukt vilku – leisk man būti savu tarp svetimų.

Užteks meno

Sužaidybinta sistema, dirbtinio intelekto pritaikymas karo reikmėm ir tie kurių likimą pakirs kulka granata ar raketa. Apsivalymas per karą, priekaištai ir tie kurie laukia ir ruošiasi. Didžiulės tautos, nomadai ir atogražų vietos kur nebegali gyventi žmogus. Norisi nustot galvot, bet niekaip nesigauna. Sapnavau kad mm iš darbo atneša baltą magelį su CD ir kasetėm, aš patenkintas kažką klausau.

Nuo raketinio kuro viskas ryškiau ir švelniai įtraukiau, slaptas ginklas 🔫 o emojis pistoleto jau nebe tas. Pasileist žaidimą? Peržiūrėt kas voliojasi pas piratus? Pasidalinti Hacker News straipsniukais? Dirbti pasaulinei marginalų sistemai. Šiandien toks piktas buvau plaunant indus, rankos visiškai išsausėja, jau reiktų plauti su pirštinėm, kad nedirginti odos, kremukai beveik nepadeda.

Vat svajonis nusipirkti 7900XTX su 24GB ir pasileisti daugiau paišymo debilizmų, kaip visa tai nyku – kaip ir sakiau – užteks meno.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon