Ankstyvas ežys

Mano sielos gyvūnas – ežiukas. Toks pat ir lgmnt. Gal todėl, kad justi visokie keistumai gyvenime privertė užsidaryti savyje. lgs tai sako kad visą gyvenimą bėgo nuo savęs, aš gal nebėgau, bet buvau užspaustas ne kartą į kampą suvokimo kaip viskas griūna ir darosi kitaip. Mm šiandien irgi liūdna, ji tikėjo kad kažkas Lietuvoje pasikeis su kurčneregiais ir kitokiais neįgaliaisiais, bet viskas tik sugriuvo ir tapo dar baisiau. Pagalbos nėra, tik liūdnasis kalnelis ir naujos vilnios džiaugsmai, o jei bandai suktis per nelegalkę ir pagauna misteriai šerifai – tai ir Rokiškis.

Pabudau anksti, pasileidau muzikos mylimos, net per savo ausis pjaustančias ausines, pažliumbiau, įkaliau pusę tabletės propanololio kad numuštų pulsą, dvi parkopano – kad diena būtų darbinga ir nuo nerimo ir mandražo. Jau dvi dienas geriu olanzapiną, nes vieną dieną nejuokingai puolė nerimas ir pyktis, atrodė jau praėjo pakilimas, bet kur tau, atsigavau nuo cisordinolio, vieną naktį nemiegojau, tik iš ryto valandą su puse, dar dieną pora. Kelias dienas aštrumui zulinti išgėriau po porą alaus, tai bent pamiegoti gavosi, dabar alaus jau vėl nei kiek nenoriu, pagrinde dėl pinigų ir žinojimo kur ves alko, labai greitai tada išsitiesti ranka gali prie narko.

Kompo pasirodo ne fractal design ventiliatorius duso, o senas lėtų apsukų no name’as. Kompas vėl veikia pilnai, paleistas visas stackas, kanalas aukštyn pilnai apkrautas, kompas berods stabilus, pakibo vieną kartą – kai paleidau berods stops.lt žemėlapį su visu judančiu Vilniaus transportu, pradėjo pypsėti kaip seniau nuo antro ekrano įjungimo (pas mane skirtingas ekranų DPI – tai windowsai nuo to kosti 🙂 Gi būtent tai žadėjo microsoft šefas pristatinėdamas vienuoliktus win – bus patogu dirbti su dviem ekranais – ir bibis, kaip nesutvarko taip nesutvarko, ai kai kibo kompas tai task manager rodė cpu apkrovimą 170% – net task manager normalaus nebepadaro. Tai kaip supratau dėl kompo nerimo ir kibinėjimo buvo kaltas Lexar pigiausias SSD diskas, dabar atjungiau ir viskas ledas, dūzgia, dalinasi ir veikia puikiai, tik naršyklė Vivaldi kartais pakosti nuo chui znaet ko, bet persikrauni ją ir vėl valit ilgai ir nuobodžiai. TOR snowflake ❄ padarė kad galėtų veikti net išjungus naršyklę, tai visai gerai. MSI naujos AMD platformos motininių iš vis nėra skyteche – nu bet ir neaktualu, atpigo 5800x3d procesorius iki 400 su kapeikom, GPU kainos dar milžiniškos ir beveik nėra jų pardavime – aš žiūriu tik plokštes su 16GB atminties – tai atpigo kažkiek, bet tikrai būtų gaila tiek atiduoti, kai tai nepadėtų nei su AI papaišyti, ir plius aš beveik nežaidžiu, o MTGA eina ir su senaja pilnai.

Keistai veikia pi-hole – mačiau kad overwolf blokuodavo, bet jis vis tiek veikė ir tik po kurio laiko nesikrovė, gal kad antras DNS kompe įvestas ne pi-hole’o.

Mm prašė jau senai senai iš kokio restorano parnešti kažką skanaus, tai pagaliau nuėjau kur ji norėjo ir parnešiau tris patiekalus – du buvo nuostabūs o vienas toks šiaip sau. Bet tikrai skanu. Nusipirkau gan pigiai kvepalus Mexx Black iš pigu.lt buvo kaina padabna 15€ už eu de parfum – geriau nei tualetinis vanduo ir man tas kvapas senai patikdavo, kažkada pats ir pirkau juos sau, dabar vėl pasilepinau su gimtadieniu, bo brls neatnešė jokių kvepalų dovanom.

Pakilimas atrodo valdomas, nors dar ašaros iš ryto, bet kai esi jau fazėje manijos beveik visiškai nejauti olanzapino, nei migdo jis, gal kažkiek pridaužia ir ramina, bet taip keistai. Geriau ramina xnx ir migdo – bet anas su milžinišku pripratimo potencialu, tai vartoju atsargiai.

Tik vakar dašuto kad psichiatrė vizitui pas ją mane užrašė po trijų mėnesių, seniau skambindavo kas du mėnesius. Tai paskutinį kartą kai skambino – kaip visada pasiūliau atnešti tablečių kapoklių-dėžučių tai sako ne ne neik be užrašymo ir pasakė datą kada užeiti, ir aš tik po mėn supratau kad data už trijų mėn – nu ir durnas aš. Bet išrašė visko tikrai daug – tai užteks protingai vartojant.

Padėjau skelbimą kad parduodu savo pu-erh kolekciją – visų žinoma neparduosiu, bet kelis blynus tikrai galiu stumti, gal net visus septynis, nes yra žalio pu erh kilas – kažkokia abonimacija – vienoje vietoje kilas fermentuotos žalios arbatos. Tai parašo kažkoks žmogus -ar gali sąskaitą dėl arbatų parašyt, sakau ne, ar gali po 100g duoti pabandyt, sakau ne, tikrai nenoriu aš sverti ir laužyt tų blynų, dar pasisšnekam, jis atsiunčia nuotrauką kokią dabar geria -aš jam siūlau paimti savas, bet jis kažkokios nori ir aš nelabai suprantu kokios, surašau ką kinai rašė apie jas jam ale tinka viena, bet jis toliau nerašo, gal dar prilėks kada paimti, būtų visai neprošal 20€ į kišenę.

Mechaninio laikrodžio irgi skelbimą atnaujinau, irgi niekas nenori. Tegu būna jis kaip kolekcijos dalis ir išeiginis – nors neturiu kur eiti su juo kaip išeiginiu.

Buvo tūsas prie stoties su Jaroška ir Dj nevykėle, norėjau nueiti, bet pradžia 2400, dls girtas namie net neatrašė -daugiau neturiu su kuo eiti, plius žinau kad nuėjus aš negalėsiu atsipalaiduoti, apžiūrinėsiu tikriausia tik apšvietimą, garso bus per daug ir jis bus xujovas, gerti ten aš nenoriu, narkotikų nevartoju, tai kaip ir nėr ko vienam eiti į skylę.

Vakar fainai prasibėgau pro miestą su Ln. Buvau mindaugo maximoje, paėmiau mamai maisto iš restorano, buvo link 12000 žingsnių per dieną, tai dabar pakilime aš pakankamai pagaliau judu. Ir Vilnius vakar buvo pūgoje, tai vaikščioti super, tikiuosi sniegas išsilaikys ilgai – balta žiema daug geriau nei pilka. Su Ln pašnekėjom kad sunkus šis ruduo, man ir šratai iš šarabano vis bando atsišriubuoti – bet valios pastango, sveiko proto gabaliuku ir Dievo apvaizda nevažiuoju su greitąja pailsėt nuo visko. Čia kelias dienas net rankos sviro nuo indų plovimo, bet dar vis namus apsitvarkau ir vėl ramina indų plovimas.

Geriu wellman vitaminus, vitaminą B, nusipirkau magnio tablečių – nes mėšlungis čia vieną dieną net einat kojoje jautėsi. Fainiausia tai kad kojos žaizda nustojo šlapiuoti ir berods gyja, tai vėl mažne baikė bus užgis ligi ėjimo pas III lygio chirurgą santariškėse. Vat ir dabar ji jaučiasi ir dilgčioja niežti – tikriausiai kad gyja.

Kortų MTG pažaisti su Vt nenuėjom, nes jau buvo išpirkti bilietai ir plius Vts persišaldė parsirasdamas iš Klaipėdos, nes kažkas jo darbinės mašinos langą išdaužė ir nieko nepavogė. Girdėjau per radiją kad nusikaltimų kiekis Lietuvoje padidėjo 40%. Kaune jau du bankomatus bandė sprogdinti ar tai lupti – lyg dalbajobai nežinotų, kad ten pinigus tuojau pat supurškia dažais kai kažkas nutinka.

Šiandien su lgmnt ir mm važiuosim į sodą – paimti padangų žieminių mano bolidiniam golfui ir užveš mm į parduotuvę, paieškoti ko skanaus. Lauke šalta, kas yra gerai realiai. Mašiną šitą jau teks parduoti, gal sutvarkę babkių su Algiu navarim nes kilo senų automobilių kainos gan smarkiai.

Čia buvo skandalas su tuo ant traukinio elektros nudegintu biču ir mirusiu greitosios darbuotoju – pasirodo tai lg nuomojamo buto savininkės sūnus. Šlykšti istoriją, pasirodyt prieš bobą ar šiaip tik toką nufilmuoti ir pizda 45% kūno nudegimas – reanimacija. Rašo straipsnyje nukentėjo vyras – ten ble pacanas 17 metų.

Anksti keltis faina, daug laiko dienoje tada. Reiktų apsitvarkyti stalą, jau bardakas.

Reikia dar suvalgyti subutexas knygą čia ant dienų – nes reiks atiduoti į Mažvydo biblioteką. Skaityti daugiau nei laiko.

Vat kuo esu patenkintas tai išsitrynimu iš twiterio ir FB deaktyvavimu – iš karto prie kompo ramiau ir daugiau jautiesi, nereikia bandyti dirbti kilotoju ir ieškotoju beleberdos internato šiukšlyne. Mastodon džiugina, tik srautas ten jau nevaldomas, bandau nebesekti kai kurių akauntų, prasivalyti srautą.

Pasaulis man šiandien džiugus ir greitas, pirštai bėgioja mechanine ciksinčia klaviatūra, arbatos kavos yra, tabakėlio irgi, tik dabar pakilime jo naudojasi daugiau, reiks prieš naujus pasipirkalioti, gi vėl kils kainos alko ir tabakėlio, šiaip bendrai dabar parduotuvėse išneša su lentynom mažne viską nupigintą, matau kokie tuntai penktadienį eina iš katalikų valgyklos kur dalina kažkiek maisto – žiauru. Vat pvz aš būčiau vienas, tai man iš 400 išgyventi visai be šansų, mčt gauna 625 – ir sako durna valdžia kad tiek daug duoda. Aš gi irgi galėjau kai pildžiau klausimyną neįgalumo tarnyboje pažymėti kad bijau nueiti į pardę – būtų pirma grupė ir 600 turbūt, nes aš pakankamai stažo turiu didesnei pensijai, bu vieną kartą kai dirbau ☔ koorporacijoje CSC per metus tikrai daug uždirbau su išeitine, kai metė mane nes kelis kart plyšau darbe.

Žiūriu HDD diskus pardavime, buvo čia prieš kelias sav ar mėnesį labai gerom kainom milžiniškų diskų Toshibos – dabar nebėra.

Manija- depresija – du poliai ir tik blaivus gali panirti į pilkumą buvo ramiai, be nervų. Bet jau atrodo visiškai nerealu pilnai būti blaiviam, kaip ir taip kraujyje kokteilis vaistų ⚕. Bandžiau paieškoti poniabudės – žemės taukų, tai džiovintą radau tik ebay ir už vienetą 16 berods baksų – siaubas kaip brangu, bet kaip kažkada suvalgiau vieną džiovintą poniabudę – tai realaiai jauti kaip per kūną teigiama banga eina, atrodo būtent to kūnui ir trūko, labai labai geri grybai. Tai draugas grybininkas sakė duos truputuką čagos – ana ir gerai veikia tikriausiai -antioksidantas, nuo cholesterolio, bendram imunitetui.

rmds susirgo korona, nieko blogo nejaučia, bet testas parodė, tai sakau biuletenis – sako aš dirbu individualiai, aš visada galvojau kad jis firmoje dirba, pasirodo ne. Turėjo kaip tik varyti į parodą, po to į Helsinkį, dabar pailsės paprastuoju būdu.

Taip norėčiau kad nebūtų greito atlydžio ir viskas būtų balta – tada geresnė psichologinė būsena. Tas pilkumas ir tamsa priveikia. Ln sakė pirmą kart per daugel metų laukianti Kalėdų, aš tai visada laukiu 🙂 taškai laike matavimo, kiekviena diena realiai šventė – tik reikia išmokt ją švęsti ramiai ir susigeriant į aplinką.

Ai Xiaomi Band 7 – visiškas gliūkas kol kas, tai nesisinkronizuoja su telefu, kai skambina nebevibruoja, nerodo ateinančių žinučių. Perkrauni tel, tada sikronizuojasi, bet realiai rušintas produktas nedadėlkė iš programinės pusės realiai. Vakar pvz aš lūžau 2130 o pabudau po trijų, o laikrodukas rodo kad miegojau nuo 2400 🙂

Visada tikrumas būti aštrus 🌶 Kai naktį užsipili aštriausio padažo ant liežuvio ir jis neveikia supranti kad šikna. Plius visada kai man pradeda važiuoti stogas sukietėja viduriai, keisti efektai. Likimas būti iki galo, kad ir kaip kartu. Liksim svarbūs patys sau, liksim apsiašarojusiom akim ir aplink matydami tik decay. Visa tiesa yra būti momente ir išstrateguoti jutimu gerą kauliukų metimą. Pasaulis kitoks nei pasakoja kiti, tik tu pats gali suprasti stebuklinius efektus ir juo prisijaukinti. Likimo dūžiai ir tikėjimas galutinis, ne aš pradėjau ne aš pabaigsiu, kelionė į tikrumą ir pasiektas jausmas kad kiekviena diena paskutinė. Atsisakyti tikslumo, pasinerti į chaotiškumą ir lavinti savo jutimą gerumo, džinas iš butelio paleistas ir tikslusis kitoks pragarėlis, purvinas seksas, purvini pinigai. Neapmąstyti savo likimo, eiti tolyn iki nebegaliu, tada ropoti, o kai atjungs šlangas suvokimo ramiai sau šokti šivos šokį ant vienos kojos.

Pasidžiaukim šiandien gamtos šalčio galia ⛮ tikslumu ir realybės kietumu.

Autobuso vaizdo manipuliacija telefonu:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Ankstyvas ežys”

Mastodon