Cisordinolis, melatoninas, mieguista diena

Vakar mm suleido cisordinolio, praėjo dvi savaitės nuo paskutinės injekcijos 💉 vakare dar išgėriau melatonino, tai šiandien miegojau dieną net du ✌ kartus. Sunkiai kvėpuoju, bet žinau praeis, geriau naudoti šitą antipsichotiką, bent kas mėn, kai jau esi pagautas ant antipsichotinių narkotikų adatos. Kaip jau sakiau pirmas pavasaris kai nenoriu parūkyti žolės, išgerti alaus 🍻 Viskas idealu, į uždraustą temą stengiuosi nekreipti dėmesio ⚠ vis tiek joje negaliu nieko pakeisti, nupirkti trys albumai ale remiantys ją, sukasi pbb, kompas su dviem 4k ekranais nepatenkintas – vieno automatiškai neįjungia, reikia atlikinėti machinacijas su nustatymais, turbūt todėl, kad vienas dp 1.2 kitas 1.4, dar reiks pabandyti su hdmi. Kažko parinosi usb, bet pajunginėjau laidus, perkroviau pc, atnaujinau į naują dar šūdinesnę win 11 beta ring prerelease. Namie kaip ir ramu, šiandien nenuėjau reikalingų žingsnių, reiktų daugiau judėt. Visuma laukiant tikrosios pavasario žalumos.


Praėjo dvi geros dienos

Vakar pasportavau su sunkia skalbenke, užtempėm su rmd į Vt naują chatą, skalbenkė sunki, rmd nedaug nešiojęs sunkias dėžes, vos patempė, gerai kad antras aukštas, tai laiptinėje ją ridenom laiptais, tada pajungėm ir šiaip taip įgrūdom į jai skirtą vietą -spintoje vonioje. Gavau 20€, žinoma už nešimą realiai 10, penki už stebuklingos gražius maišiukus kuriuos vėl išėmė ebay iš prekybos, gerai kad daugiau užsisakiau. Vt sakė vis skauda inkstus, abu žinom kodėl ir nėr ką daryti. Butas nuotraukose aiškiai su plačiakampiu objektyvu atrodo didesnis, realiai visai mažas, tik kad du balkonai ir langai į dvi puses, kas yra didelis pliusas ➕ .

Nuvežė iki pigu.lt, pasiėmiau trauzus kuriuos buvau užsisakęs, atidaviau pagaliau batus kurie buvo už 17 iš latvijos kai realiai jų kaina 12€ gariūnuose ir dar tokiu kreivu padu kad nešioti realiai neina. Parėjau pėškom namo, nusipirkau cigarilių nepigių, išverčiau vieną energetinio, nors reiktų cukrų smarkiai mažinti, oras visiškai nuostabus buvo ir aš nebijantis miesto dūsavimo.

4k ekranai jau veikia normaliau, kaip visada nieko stebuklingo nedarant atsibūrė. Tik HDR buvo įsijungęs tik vieną kartą ir tai pats, rašo kad ekranas capable bet knopkė atšoka atgal įjungiant, pasistačiau jį horizontaliai vietoje buvusio mažo philipsiuko su dabar jau neįmanoma gauti matrica kuri geriau juodą spalvą ir tekstą rodo. Senasis važiuos sodan ir bus jungiamas prie senojo laptopo, jau realiai reiktų jam pertepti pastą ant cpu, viena kart prieš perkant pertepta, arba iš vis naują laptopą pasiimti tik kad su 16GB ramo vis tiek kaina virš 700 – brangu.

Šiandien porai valandų su mm ir brl nulėkėm sodan 🎄 mama pasėjo salotų dėžėse šiltnamyje, aš nieko realiai beveik nenuveikiau, bet bent gerai kad nuvažiavau. Parinausi dėl mašinos, nes durniavo atrakinimo mechanizmai kai reikėjo led lempas iš gariūnų lg paduot, bet kūrėsi važiavo ir viskas gerai – sena technika valit 🙂

Kaip būti ramiu ir nevartot

Vartoti nei alko nei narko nenoriu, užtenka didelių kiekių kofeino ir raminančių injekcijų ir labai retai xanaxo. Nusiteikęs būti blaiviu kuo ilgiau, realiai labiau dėl šeimos, kurią jau tiek iškankinęs. Pats be priežiūros tikriausiai greit nutrūkčiau nuo grandinės ir po kažkiek laiko atsivertų durnyno durys be rankenų. Sakė jau ir vasaros stebimoje palatoje keliom val telefonus atneša, liūdna sistema, nenoriu daugiau ten niekada ir nė už ką. Geriau prisižiūrėti ir neleisti alko privesti prie narko arba bendrai būti medijos vergu, tikėtoju, vartotoju. Geriau kurti, dabar kažkaip nesidaro nuotraukos, reiks kai čiups žaluma pridaryti krūvas. lgs nori seno mano fotiko, sako duos 40€, tai lai ima, tik aš niekaip nesuprantu kam jam jis, jis nori gražių nuotraukų įdėti savo garažo chebrai į FB chatą – tuščia ir nereikalinga, nu bet jis taip bendrauja, vis mėgsta fotkinti, kas man yra realiai šlykštu ir durna, ypač kai fotkina snukius ir įmeta visiems draugams į chatą, bendravimas visiems reikalingas, bet čia toks jau išreikalaujantis kažko. Man užtenka realiai pokalbio, neturiu fotkint ir kitiems siūsti su kuo būnu.

Ramiam būti niekaip nesigauna, naujumo ir kitimo tąsa trasą kviečia bėgti pagal madą, o realiai reiktų atsijungti, atsiriboti, nesekti, nelaukti, nekovoti (nebent už kitokį save ir šeimos gerovę) vėliavėlės 🚩 karui tai pat px kaip jūsų bezdalų kvapas. Kaip jau rašiau performatyviniai veiksmai – o kitokių kaip ir nėra, nebent traukti ten, bet kiek pasidomėjau – ten iš karto in mirtininkų bataljoną.

Reiktų kažkada susidurti trečią vakcinos dozę ir kažkada, būtų gerai su kažkuo nuslinkti iki Rygos – pafotkinti, pasitrainioti, pajusti kitą psichodelinę realybę čia pat. Arba Klaipėdon pas Rk. Arba Varšuvon, bet ten jauč dabar geras chaosėlis bulbašų.

Kaip jaustis gerai čia ir dabar? Aš dėliodamas tekstą atsipalaiduoju, aš dėliodamas tekstą nurimstu. Raibsta akys nuo pasirinkimo, raibsta akys nuo kitų keistumo ir kitoniškumo. Zonder komanda nebus surinka, anonimai kaip ir vasaros pacientai yra nesuorganizuojami. Gal kada nueiti iki anonimų, pažiūrėti vargšus jaunosios kartos nevykėlius? Prisimenu gerą klausimą – kodėl rūkymas taip susijąs su viskuo nelegaliu? Kiek skaičiau tai vienintelis markeris psich ligos. Norėčiau vasarą mesti. Kiek gausis neaišku, bet būtų gerai bent mėnesiui, tiesiog patikrinti valią ir gauti daugiau laiko sau sveiko, kad ir kofeininio.

At 🚾 pasimatavau stresą – rodo yra apyrankė, jo tikiu yra, man jo visada būna 🥁 aš tik taip plaukiu per dieną, neramus ir aukštu pulsu. Nerimas realiai žmogaus nuolatinis palydovas, laimingi tie kuriems viskas pa barabanu. Aš negaliu, noriu paleisti ant pc kažką naujo, noriu išnaudoti raspberri pi kompiuteriukus, noriu tikėti kad darau kažkokią įtaką pasauliui savo ilgu ir nuobodžiu dalinimu ryšio, kompo resursų ir bitų baitų diskuose.

Galima pasileisti nitter twiteriui, galima pabandyti distributed disko vietą padaryt per du raspberri, galima tiesiog juos perinstaliuoti in ubuntu, tada ale daugiau galimybės jiems viskam, jaučiu tuo šiandien ir užsiimsiu. Kaip tik du diskai laisvi 160GB ir 320GB, galima pajungti pabandyti kažką suburti, vėl paleisti juose ir pi-hole 🕳 ir gal net dar vieną kokio kad ir slsk ar airdc++ klientą, tik būt gerai jei jie būtų pasiekiami iš win PC, niekaip neprisiruošiu pereiti iš win in linux, vien todėl kad kartais geimą įsijungiu kokį, dabar būt faina pageimint ketvirto GTA priedus su motociklais ir tuo gėjum, visai gal ir nieko atsipalaidavimas būtų, bet aš net mtga kortų nepadėlioju ilgiau, geriau jau realiai knygas skaityti.

Vakar per twitter siūlė kažkokio juodai balto rpg demo pabandyt ir parašyt ką galvoju, tokia kaip ir reklama, bet aš gal ir pasileisiu pa prikolu. Geimų ant pc krūva ir Civ 6 ir Hitman ir GTA ir Witcher ir niekaip aš nepasineriu niekur, realiai labiau tikriausiai noriu perklausyti nekupiruotą 12 kėdžių rusiškai, bet tada negaliu sėdėt prie pc, reikia susikaupti pasakojimui. Labai faina eiti su ausyse knyga, ar važiuoti pvz dviračiu, reiks pabandyt.

Užsikrovęs blaivumui atrodo pilnai pilnai🌕 reikia ir eiti tuo keliu, nereikia leisti pinigų 💵 ant alaus ar narko dūdos ar brangių pavojingų pislumu tablečių ar miltelių kurie vis chujovesni ir varo tik iš proto mane.

Kaip Jūsų dienos? Ar nevaro iš proto uždrausta tema reklamuojama? Ar dar vis sekat naujienas, ar randat naujos geros muzikos? Ar norit dar vis pakeisti pasaulėno tvarką į blogesnę?

Linkiu visiems ramybės ir pasitikėjimo!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Cisordinolis, melatoninas, mieguista diena”

Mastodon