Gyjimo guru

Antradienį buvau Lazdynų ligoninėje, kad daktarė apžiūrėtų pooperacinės mikrochirurgijos lopo ant kojos gijimą. Sakė gyja prastai, liepė kuo daugiau gulėt ir nevaikščioti, aš kaip durnius prieš tai sekmadienį su mm ir brl po Nordikos prekybos miestelį gan daug atsivalkiojau, koja buvo patinus. Tikiuosi sugis, dabar stengiuosi daugiau gulėti ir net nežinau ar eisiu in Igno koncertą ryt Kablyje, jis su Ribaičiu savo albumą pristato.

Naktį pirmą kart gyvenime sapnavau visišką gliūką: kad man padaro abortą ir aš toks liūdnas šliaužioju kažkokiam vietinės reikšmės Vilniaus absurdistane. Papasakojau mm, sakė kad ji turėjo tai sapnuot nes vakar per teliką rodė apie abortus sssr – sakė gan kraupu, tikiu, mačiau kažkiek per Trauma Zone. Keisti sapnai, bet gan ilgai čia prieš tai iš vis neprisiminiau ką sapnuodavau.

Arbata užpilta, skani kava išgerta, reikia dar indus praplauti.

Į Igno koncertą nėjau, kažką ryte bandydamas ilgiau išgulėti lovoje sapnavau apie Vy, keisto nostalgiškai liūdnai suvokime, kad tai tik mintinė projekciją į paauglystę ir šilumą buvimo kartu.

Vakar per bandcam friday kažkiek apsipirkaliojau, užsisakiau dvi lietuvių plokšteles, nors ir neturiu pro kur jų klausyt 👂

Arbata su ciklu keistai pakėlusi aukščiau, toks trik trik neramumas kažkiek, mm alaus neduoda sako tik vakare, gal ir teisingai nes išgėręs antrą tikriausiai eičiau snaust. Kompas veikia jau penkta para, kai apgysiu reikės pereiti per jungtis, išpūsti dulkes, ir gal ir susitvarkys jo keisti kibinėjimai.

Už lango tikras pavasaris 18 laipsnių, gaila negaliu niekur eiti ir reikia tūnot namie. Kapoja techno iš bandcampo, aš tiesiog noriu plaukti į nuostabią vasarą.

Buvo užėjąs Sš, daviau dar ciklo anam ir jau tikrai įspėjau kad nepiktnaudžiautų, sakė mažiau 7 tablečių nejaučia – kraupoka. Naujos Vilnios psichiatrinėje Dls sakė savaitė Donciavas iš sindikato rezidavo po užgėrimo, jo niekas nėra saugus nuo atsidūrimo pas dėdes ir tetas baltais chalatais. Aš jaučiuosi tikrai psichiškai stipriai, šiandien suleido mm cisordinolio, jau buvo trys savaitės neleistas. Skaniai pavalgiau vištukės, geriu gan stiprią šaltą žalią arbatą. Ciklo daugiau nesinori, idealus kiekis.

Tegu ciksi teka eina ir nuostabiai pabėga

Atrodo kažko reiktų, neapčiuopiamo objekto gale laiko, traukiančio pas save. Psichozės kartais ryškiai nuspalvojančios aplinką beveik grynu skausmu. Dabar stabilus, dabar guvus. Norisi tikėti gražiu ir neįkalbinamu jutimu kad viskas puikiai gerai. Užsiversti dar vieną alaus ir leisti sau būti patenkintu, kasdiena atneša savo malonumą ir jis džiugiai spurdantis viduje. Kažkoksai pažadas bebaimiškumo, nyrantis iš sąmonės suvokimas, kad geriausias įmanomas variantas čia ir dabar, laukti nėra ko, nėra ko ir nerimauti.

Atleidimas sau, išrišimas ir paleidimas. Norisi tiksliai būt tikru, kad tu esi svarbus ir reikšmingas, kad sistema remiasi į atramas ir amžina kova su ypač turtingais ir piktais dėdėm vyksta su šypsniu ir nieko nebijant. Matei tuos pabaigos variantus, ilgai žiūrėjai į savo pūnančią koją, tikiesi malonumo būt paprastu. Susirašai su tais keliais draugais, dažnai nepatenkinta ir pikta mm ir mčt. Nejaukiai atrodantis dar belapis pavasaris. Aš sau įteikiu kvietimą būt ir tikėt, skaityt knygas, klausyt muzikos, ieškoti kažko ko nepametei internate.

FB liūdesio pakalnė

Po kažkiek laiko įsijungiau FB – tuščia, kelios aktyvios grupės, net nesinori ten leisti laiką, kelis kart pasukau kažkada buvusią stebuklingą ruletę kuri dabar nykiai vienodai neįdomi. Tikrai jaučiasi jau FB pabaiga, nors ir Mastodon labai gero dabar nerandu nieko. Bet FB tai bando sodinti vėl ant to ratuko sukimo į beprasmybę, jau geriau knygą skaityt ar kokį podkastą klausyt.

Anksti gulęs keistai sapnuosi

Vakar gan anksti atsiguliau ir nors ir sukirtau xanaxo 0,5mg vis tiek nesimiegojo, kažką griaužiau iš šaldytuvo, gėriau pepsikolą, pagaliau po 2400 užmigau. Ryte sapnuose vėl Vy, kažkoks neaiškus skausmas, neramumas, noriu ilgiau pagulėti ir tada sapnai darosi pusiau valdomi ir keisti. Atsikėliau po 0900 biškį. Mm Velykų stalui pridarė visokių skanumynų, atėjo brls, skaniai pavalgėm, jie išvažiavo sodan.

Pas mane atlėkė lgs, truputį pabuvo, užkando ir lėkė atgal. Aš klausau

Visai nieko miksas, geriu rytinį alutį ir galvoju kaip savo dieną įprasminti pilnai ir džiugiai. Reiktų gal čiupti kokią knygą, ar pasileist žaidimą 🎮.

Pasnaudžiau ilgai vėl keistai sapnuodamas, klausau:

https://mikeparadinas.bandcamp.com/album/1977

Dar truputis vakaro, dar gabaliukas neramaus būvio

Nežinau ar per daug arbatos, ar šiaip tokia diena, jaučiuosi kažkiek neramus ir nejaukus. Bijau dėl kojos. Norisi patikėti, duoti sau tą komandą ramiai, atsipalaiduoti ir būti gražiai čiurlenančiu ir ramiu, bet kažkas nejaukiai kirba galvoje, kažkas keistai primena, kad reikia daugiau, reikia aukščiau, reikia tiksliau ir patenkintai džiugiai svarbiai sau prisiimti atsakomybę už realumo nejaukumą.

Kitas vakaras 🌃

Sukasi anonimo per Soulseek’ą pasiūlyta muzika, aš gurkšnoju alutį ir laukiu rytdienos kelionės į Lazdynų ligoninę perrišti žaizdos.

Norisi būti tikru ir džiaugtis smulkiais malonumais, pasiėmiau knygas užsakytas per bookswap iš paštomato, kažkas klausia per skelbiu.lt apie Pu-erh arbatą. Reikia sau leisti būt teisingai atsakingu už mažus realumo plotus kuriuos galiu kontroliuoti, tokius kad kaip ir šis puslapis, mano mažas kambarys.


Praėjo kelios dienos, lazdynuose išėmė siūles iš žaizdos, atrodė ana visai patenkinamai, dabar mm padeda ją perrišti, brls nupirko tam reikalingų dalykų. Kasdien dieną pamiegu, paguliu kad nenuvargint kojos sėdint, ji daug geriau gyja horizontalioje padėtyje. Klausau visai šviežio mikso:

Kasdiena teka ramiai, vis maži gabaliukai xanaxo, kažkiek ciklodolio, arbatos, kavos ir šiaip gero jutimosi.

Anonimai parašo per Soulseek’ą, aš susunčiu naujos muzikos paketus iš RARBG, dieną kelis kart pasnaudžiu, laikas ištysęs, malonus. Norisi tik daugiau tvarkos kambaryje, visai nustojo degti ir nukrito virš galvos kabanti lemputė, tai vakarais sėdžiu tik spalvotų lempečkų šviesoje.

Kompo ožiai

Prapūčiau nuo dulkių, perdėjau visus RAM, pajudinau jungtis elektros. ir vis tiek kompas nebekyla nei su 3000Mhz atminties dažniu nei su XMP 3200Mhz, tik supypsi tris kartus ir kabo neužkilęs, dar keista kad XMP profiliai buvo du, vienas 2933Mhz kitas 3200Mhz dabar abu 3200Mhz – kaip tai atsitiko tai mistika, voltažo kėlimas nepadeda nei velnio. Reiktų išlupti RAM visą ir nunešti patikrinti ant Vt kompo ar ten valit XMP dažniai, nes dabar visiškai neįsivaizduoju kame šaknis problemos.

Procesorių vėl užstačiau kad šokinėtų ligi maksimalaus dažnio, žiūrėsim kaip suksis kompas.

Šiaip tai pikta kad negali pasileisti kompo pagal XMP dažnį kaip seniau visada buvo galima, gal čia naujo BIOS kokios klaidos su šitu procesorium, fig znaet. Gal nusipirksiu naujus 64GB RAM komplektus kad pasileist kompą pilnai, bet kažkaip tam didelio poreikio nėra, kompas veikia ir taip ant 2133 dažnio, kiek skirtumo tame turbūt net neaišku ir nelabai jaučiama. Nauji RAM būtų kažkiek virš 200€ bet kur senus dėt?


Ryte visiškai nenorėjau keltis, kažką, ką jau pamiršau intensyviai sapnavau ir išsikabarojau iš lovos tik link 1100. Čia kelias dienas po kažkiek cigarilių sutraukiau kaip durnius, tai šiandien iš ryto žiauriai norėjau rūkyt, bet susiradau kunigaikščių alaus ir užsimetęs ketvertuką xanaxo nurimau.

Penktadienio vakaras

Trečias alaus in trasą, nuotaika puikoviška, geras džiaugsmingumas būt+ patenkintas ramumas.

Šeštadienis, pavasaris, rami muzika, vaisinė arbata

Pažadino lg skambutis, atsikėliau papliurpiau su juo, pasidariau kavos ir krūvą arbatos, praploviau indus. Per kompą sukasi ramus miksas iš music.youtube. Mm su brl išvažiavo sodan, esu visiškai pilnas ir patenkintas, žinoma kirba noras parūkyt, bet jau antrą dieną jo neprisileidžiam per arti. Kelios cikladolio ir mažas gabaliukas xanaxo nuteikia ramiam būviui niekur neskubant ir nieko nebijant. Dalinimosi sistema burzgia ant kompo be trukdžių.

Ramybė lėtai apgaubianti mane, nereikia nei alaus nei nikotino. Nesinori skubėti paskui naujienas, nesinori greitinti ir taip extrimgalviais lekiančios realybės. Patogus būvis komforto zonoje, laukianti paprasta diena su pažadu amžino paprastumo sudėtingam laviravime tarp pačio savo nuodėmių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Gyjimo guru”

Mastodon