Namai po penkių savaičių

Vakar pagaliau parsiradau namo. Čiupau jungti PC ir jis mane maloniai nustebino nei pypsėdamas gązdinančiai, nei kibinėdamas. Atnaujinau Win 11. atnaujinau amd driverius, atnaujinau BIOS ( pasirodo ją buvau pamiršęs atnaujinti ir buvo dviem versijom senesnė prašifkė) tai visai pasidarė nenuostabu ko jis kibinėjo.

Koja niežti kartais baisiai ir nerviškai, antradienį į ligoninę persirišti gyjančia žaizdą, kai paskaitai ką daktarai parašė tai nejuokai – gangrena. Reikia dar siuntimo iš poliklinikos, tai šiandien su mm nušliaušim pas pavaduojantį šeimos daktarą, bo mana atostogauja.

Visų mėnesio su kapeikom Techno ir Electronic torrentų nesigavo susisiūsti – šeši su nuliu seedų. Kai nebuvo manęs daugiau nei mėn, tai brolis paskaičiavo kad mano PC per mėn suvalgo elektritšistvos už 60€. Nepigus malonumas paduoti in internatą gėrį. Sudėjau in PC ir I2P ir Freenet ir IPFS, viskas gražiai berods burzgia. Sukasi tikrai neblogas rinkinys muzikinis palaikantis Ukrainą:

https://whypeopledance.bandcamp.com/album/whypeoplewar-fundraiser-for-ukraine-vol-2

Aš tikrai gerai jaučiuosi, miegasi sunkiai nes namie žinoma kažkiek Ciklo su skania kava arbata, reikia prisiversti ir dieną pamiegoti, nes daktarė sakė pusiau aktyvus pusiau lovos rėžimas, dar labai išsausėjusi oda operuotos kojos, tai reikia tepti kremu. Šiandien pasiimsiu Xanaxą ir Cisordinolį iš vaistinės ⚕. Daktarė Urbonienė tik paklausė paskambinusi ar reikia ampulių ir visko išskyrus relaškę leidžiamą išrašė neprašyta.

Norisi, darosi

Kažkoks keistas virpuliukas sąmonėje, kažko norisi, bet bent viskas tvarkoje atrodo. Mčt jau visai beveik anapusinė, nepamena kas buvo jei sakyta prieš kelias min, bet bendrauja kalba. visdėlto virš 90 metų.

Sukasi muzikalka, rytas geras ir džiugus. Negali sau į suvokimą įleisti siaubo, turi leisti sau būti ir džiaugtis esamu ir dėkoti anonimų malda vakarais. Tikslus tikrumas, nuostabus pavasaris laukiant elektrinės ryškios žalumos. Išgelbėtas vėl medikų – jaučiu jiems didelę padėka, Lazdynų ligoninėja parašiau padėkos raštą, maistas skanus, personalas tikrai profesionalus ir paslaugus ir žinoma chirurgai darantys stebuklus. Per abi operacijas neužmigau, nors ir sakiau anesteziologams kad aš ponas F20.0.

Likimas palankus, tekančios dienos per tiksintį laiką. Džiugei ir teisingai sau leisti būt protingai ir su saiku. Nerūkau, ir tikrai tikiuosi ilgai nerūkyt, kažkiek norisi, bet tai tikrai valios pastangomis nugalima.

AI

Globali revoliucija iš dirbtinio intelekto, AI – kad ir kiek jis durnas, bet judina realumą iš pagrindų. Aš čia kaip visada kontempliuoju kelias kompiuterio dalis, bet dar reikia susitvarkyti normaliai PC nes vėl prieš išeinant į polikliniką nulūžo vėl jis be BSOD, tiesiog persikrauna. Vts sako gal maitblokis, bet blemba pirktas 850W platinininio lygio taupumo su 10 metų garantija, apžiūrėjus voltažus per programėlę MSI atrodo viskas tvarkoje, bet tikrai labai daug pajungta USB prietaisų. Kai dar kartą lūš pabandysiu sumažinti RAM dažnį, man kažkoks jausmas kad RAM problema, dabar anas atpigęs galėčiau pasiimti kad ir 128GB, nors maks esu matęs išnaudojamą link 32GB iš mano turimų 64GB, gal reiktų vėl pabandyti padidinti voltažą, bet pirma numušiu dažnį pažiūrėt ar tada kimba.

Likti ištikimu teisumui ir gerumui, bandyti suprasti likimo ir realybės kryptį nieko nebijant ir džiaugiantis nuostabumu.

Knyga

https://www.patogupirkti.lt/knyga/boriso-davidoviciaus-kapas.html

šitą knygą perskaičiau, tikriausiai stipriausia knyga mano skaityta per kelis metus, labai rekomenduoju, ten kažkas tokio, tripas į suvokimą, keistai gazdinanti, ne veltui aprašyme rašo aukštoji literatūra.

Dar perskaičiau

https://www.knygos.lt/lt/knygos/vilniaus-kiber-poema/

Geras skaitalas, greit bėgant puslapiais, kažkiek piktas ir iššaukiantis, bet irgi tik rekomendacija.

Tiesioginė nuosaka, tiesioginis džiaugsmas būt namuose

Gera, du alaus suversti iš ryto, apgludinta aplinka 0,5mg xnx, dar nemigdo, nors reiks paie 1400 nulyst pagulėt ir pasnausti lovoje, gi visdėlto rėžimas pusiau aktyvus pusiau lovos. Labai norėčiau pagaliau suprasti ko kompas nei iš šio nei iš to persikrauna ir sutvarkyt tą problemą kad ir ramo nuperkant naujo.

Džiaugiuosi tikrai kad namie, esu guvus ir patenkintas, gyjantis ir nusiteikęs šią vasarą tikrai daugiau paminti dviratį kurį pirkau. Po dviejų sav planuojam su Ln nueiti falafelių į fainą vegetarišką restoraną gedo prospekte. Reiktų gal įjungti kažką žaist, kažka džiaugtis ir ieškoti naujo pasitenkinimo šaltinio. Viskas nuostabiai gerai.

Jums linkiu gerų dienų, nuotaikų puikybiškų ir visada vežlaus noro būt.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon