Kompiuterio prakeiksmas

Pritraukia, atrodo siūlo daug, bet gan nuobodžiai, sukti ratuką į atsitiktinumą, žaisti žaidimą 🎮 džiugina tik muzikos gausa pasirinkime (ir tai googlo cenzūruojama pasiūla rusko repo apie psichuškę) Nuspalvota realybė, traukianti iš tavęs energiją ⛮ reiktų atsisėst ir skaityt 📖 bet norisi ir maigyti velnio priemonę. Žada naujumą, didžiulį srautą naujumo senai nebesuvaldomą. Reikia kartais pasiduoti, neskubėti, atjunkti nuo sekimo įkrentančių automatinių laiškų, kitų žmonių minčių, lėkštų bajerių ir amžinos paieškos kuo pasidalinti.

Blogai kai prisiverti save vis ieškot ko nepametei ir norėt įtikt kitiems.

Iš ryto skambina Grškvčs – “aš apsirijau ale LSD ir man dabar baisu ar kada mane paleis, laikas kažkoks neaiškus.” Nuraminu kad praeis, vakar jis į kažkokį gimtadienį varė ir į tūsą lofte, tai pasičiupo realybės aštrintuvą ir jau pačiam jam nuo jo iš ryto buvo nesaldu, žinoma dar gėrė ant viršaus jo. Manęs kaip pavartojančio antipsichotikus visokie LSD ir NiBome neveikia – bent kai bandžiau nebuvo jokio poveikio, ir gerai, atkrenta vienas variantas kaip gali atsišriubuoti makaulę.

Keista muzika iš bandcampo, pikta kad mobiliam programėlė patogesnė nei ant naršyklės, ant mob gali išsifiltruoti net pagal Vilnių ar Lietuvos respubliką ir pažiūrėti kas yra sudėta lietuvių, su naršykle ant kompo taip negali. Sukasi garso takelis:

https://zonarecords.bandcamp.com/album/baras

Labai skani arbata 🍵 trečias ciklo, 1/4 xnx. Tiksintis realumas savo priekaištu tau – daryk, skubėk bėk, vartok, norėk, nebūk patenkintas savimi, ieškok kažko naujo.

Neformatinė muzika ramina, arbata gaivina. Paprastumas buvimo kambaryje, taškas tinkle ✨ dalinami turtai, informacijos revoliucijos degiklis kaitinantis paprastą atidavimą, neieškant sau naudos, už savo paties resursus. Aš laukiu.

Man norisi

 • Ramių dienų puikiai besijaučiant
 • Sugijusios kojos
 • Mažiau alko, jokio nikotino
 • Prijunkti šitą blogą prie Mastodon tinklo
 • Skaityti daugiau ir įvairesnes knygas (realiai mano sprendimas nupirkti visokių nupigintų knygų pagrinde iš “kitos knygos” leidyklos labai nudžiugino ir praplėtė akiratį)
 • Būt džiugesniu ir mažiau kintančių nuotaikų žmogumi, daugiau bendrauti
 • Susidėlioti tikslesnę rutiną, dienotvarkę, bet kartais ją sulaužyti ilgu naktinėjimu
 • Leisti sau būti savimi ir nebandyti būti kitokiu, ne savim, išeiti iš situacijos jei ji nemaloni
 • Likti ištikimu šeimai ir draugams ir net dalinimosi anonimų gaujai
 • Palaikyti kitus, rašyti savo jutimąsi čia, bandyt suprasti ir išvengti psichinės ligos paaštrėjimų
 • Tikrinti realumo kryptį ir pabandyt atspėt ir panaudot next big thing (dabar tai tikriausiai AI)
 • Daugiau fotografuoti ir žaisti su vaizdu paprastai ir save patenkinančiai, kūryba būtina norint jaustis geriau
 • Skaityt skaityt skaityt

Ilgas kelias į juslę kad tu svarbus ir žaidžiantis.

Susirašinėju su Plm – sako būt gerai amfuko pramušt, bet dabar be šansų, aš sakau yra dabar kažkoks naujas ale kriste vadina, sako bandžiau – šūdas, kad ir kiek bešnioji nori dar. Tikiu, kokoša brangi ir silpna, amfuko reikia kokį mėgėją pagaut kaip Frmnt. Dabar dar atsirado ant Telegram botas “bariga” kuris ale už kripto valiutą tau atsiunčia nurodymus kokioje vietoje paslėptas koks tau reikalingas narkotinis brudas, netikėjau kad veikia bet Vtks sako kad ale valit 🙌. Aš pats tai dabar nelabai noriu kažko kas išmušinėtų realumą, nors gera kokoša gan stabiliai prideda džiugesingumo, bet vis tiek po to kažkiek išplaukęs būni ir neramus. Žolės rūkyti nelabai norisi, turbūt pirmas pavasaris po ilgo laiko kai nesvajoju šiltoje elektrinėje žalumoje inpūst ir pajusti keistumą. Dabar man realiai užtenka cikladolio – ciklo, kažkiek jo užsimetus esi toks narkotiškai aukščiau, žinoma jo mestis daug tikrai nesiūlau, pats vieną ar kelis kart buvau į psich patekęs kai papiktnaudžiavau su stipriu pu-erh nemiga ir plaukimu į chui znaet kur.

Likti tvirtu ir džiugesingu. Muzika kaip seksas kuris niekada nesibaigia.

https://whypeopledance.bandcamp.com/album/whypeoplewar-fundraiser-for-ukraine-vol-1


Laba diena, man norisi patvirtinimo, kad viskas tik vieną kartą ir reikia leisti sau džiaugtis protingai ir su saiku 🍴 Kažkas pašnibžda į ausį – būk kuo ilgiau, bus tik įdomiau, niekada neleisk sau slysti į depresyvumą, lai užtenka melancholijos. Koja lai sugyja, noriu prasilėkt su dviračiu 🚴.

Ryškumas laisvo laiko, nerimąstingas noras nikotino ir alkoholio, susilaikyt, atsiribot, nuo alaus tik svoris auga, nikotinas visiška beprasmybė. Dar 1/4xnx ir vienas ciklo 🌀 Gera būt namuose, gera tikėti neįkalbinamu, gera būt stabilaus ir sveiko proto.

Faktas tas, kad lūžtantis dabarties momentas šiaip jau lėtas ir nereikalaujantis, ir tik pats gali įsigreitinti ir justi nerimą nuo tėkmės. Ramiai, kartoju sau, ramiai, nėra kur jau lėkt, nėr kur nerimąstingai skubėt. Atleisti paprastumą, užtikrinančiau ir stabiliau tekėti į priekį.

Lietinga sekma

Vakar nors norėjau panaktinėti bet gavosi visiškas šnipštas, nuėjau gult tikrai anksti, pagriaužiau sūrio su skaniu majonezu, atsigėriau gero norfos kefyro ir tikrai greit užmigau į kaip visada labai keistų sapnų gausą. Iš ryto nenorėjau keltis, ir kojai sveikiau, ir nėra bendrai kur skubėti. Lauke drėgna dulksna, mm su brl nevažiuoja į sodą todėl. Aš toliau klausau muzikinio rinkinio, bandžiau pasitaisyti viršgalvinę lemputę bet nesigavo, tikrai reikia vesti naują laidą nuo techninės dėžutės palubėje. Dar ne per daug arbatos, ta Svjn vežta iš Balio visai skani.

Antradienis

Buvau lazdynų ligoninėje, labai sunervino tvarstomojo seselės: sakau paskambinkit chirurgei, jinai ateis ir apžiūrės žaizdą, jos ale mes neturim numerio, nežinom kada jinai dirba ir bendrai pizdink į registratūrą, nuvarau ten pralaukiu savo numeriuko, sakau taip ir taip, sako tai jinai konsultuoja tik nuo 1200 ir tu pizdink valsą prie jos kabineto. Susinervinu einu prie kabineto ir paskambina chirurgė: tai kur jūs aš jūsų laukiu tvarstomąjame, nueinu perriša žaizdą, sako gyja gerai, tepti sausą odą aplink kremuku, perrišinėt ir atvaryt vėl po dviejų savaičių. Džiaugiuosi kad žaizda gerai gyja.

Su taksistu iki vietinio Exspress Market, pasiimu alaus ir sėdžiu namie galvodamas apie Molochą:

Keistai viduje ramu, antras alaus, reikia tvarkyt namus ir suinstaliuot naują nupirktą ntn kompą jo sūnui. Reikia būt tiksliu ir patenkintu begalybe, leisti sau tarpti paprastam mažam kambaryje, norėt daugiau.

https://youtu.be/ZoXLYsrmQK0

Žlugantis pasaulis ir tu likęs su narkomanų gauja, plauki į penkmečio rytojų su pasimėgavimu, nėra nei jo nei tavęs, tu gali išgerti tų tablečių krūvą ir pasigliūčinti tolyn, bet reikia atsargiai, penktas alaus jau riba, trūksta volumės, trūksta spaudimo norisi galutinio nuplyšimo.

Verkiu

https://youtu.be/6pAh5aXl93c

Lieka tik apsitvarkyt namus ir neišeiti iš proto, muzika galingas ginklas.

Noriu dar giliau į alkoholio gelmę, jau šeštas alaus.

Ir žinoma kaip tikras durnius po šešto alaus kažkodėl parašiau Vy, atrašė, pasirašinėjom apie tai kad mes abu ne be tie.

Vakare pas Vtk ir gl nors ir neplanavau bet žudikų žiedadulkės buvo aprūkytos, restoranas aplankytas išgerta dar alaus ir po 2200 parsiradus namo švariai lūžta.

Trečiadmantis

ntn kompas paleistas, beliko parsisiųsti kažkiek laužtų žaidimų, kad jo sūnus iš karto galėtų džiaugtis. Antras pilsneris į trasą, rami muzika 🎶

Dar laukia vienas nešiojamas PC perinstaliavimo, ramiai tikslus ir patenkintas, gražus pavasaris ir aš dar palytėtas žudikų žiedadulkių.

Skaniai teka alus in mane ir ramiai atpalaiduoja. Išėjo nauja įgarsinta Sorokino knyga į litres.ru

Nešiojamas kompas pučiasi atnaujinimus, aš verčiuosi visiškai čefyrinį pu-erh,

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon