Niekas nieko niekam

Vakar paskambino iš poliklinikos pasiteiravo ar galėčiau anksčiau ateiti dantų apnašų nusivalyt, nes yra laisva vieta. Žinoma sutikau ir šiandien anksti atsikėlęs nuėjau ir kad ir visai nesenai buvau buvęs, berods gruodžio pradžioje privačiai, sakė apnašų daug ir būtinai reikia valyt vakarais ne tik dantis bet ir tarpdančius. Dirbo profesionaliai ir gerai kiek aš tai suprantu.

Pasiėmiau naują telefono ekrano apsauginį stikliuką, tiksliau tris. Senas plastikinis, gautas su telefonu, jau buvo apibraižytas. Pasikeičiau. Pasiėmiau dar vieną garso plokštelę lietuvio:

https://islatoisla.bandcamp.com/album/psykhe

Kaip būtų faina šiek tiek daugiau erdvės mano gyvenamai, serverinei, kūrybiniai ir visai bendrai procesijai ir sandėliavimui gėrio. Kažkada link rudenio planuojam mčt perkelti į šitą mažą kambarį o man duoti jos didelį. Būtų visai gerai.

Pavasaris jau džiugiai šiltas ir pradedantis žaliuoti. Aš patenkintas, kelios alaus šiandien, nusnaudimas apie pietus, vakarop susitikimas su draugu papliurpt ir perduot knygų Pečiūros.

Knygos perduotos, išgerta dar alaus

Parsiradus namo greit nulindau snaust ir tikrai gerai išmiegojau, iš ryto kėliausi vangiai, bet kava arbata pristatė į veiklią būseną ir sumętęs žaidimus į ntn sūnaus kompą ramiai sau čilinu su nauju albumu:

https://italtek.bandcamp.com/album/timeproof

Vėl parašė Vy:

“Gal tu taip įsikabinęs į tuos laikus dėl to kad tai buvo epizodas kada tu gerai jauteisi, ir po to tai nebeatsikartojo. Tai tu jauti nostalgija pačios būsenos jautimosi gerai”

Jei atrodo kad aš po buvimo su ja nesijaučiau gerai? Aš tada po išsiskyrimo kartais geriau nei gerai jausdavausi, bendrai centru ir valdovu. Dabar viskas aprimę. Nejaukūs tie prisiminimai, norisi sudaužyt juos kaip seną servizą. Bendrai pyksti ant buvusių. Buvusių merginų, buvusių santykių. Norisi kažkaip nusiplauti ir būti nauju, pamiršti tą šiltą kišimą skylutėn kuri leidžia. Gal ir negražiai rašau, bet esmė su merginom turbūt tokia. Jei dar išmokti prie to kišimo objekto nesirišt bendrai beveik laisvas žmogus gaunies. Žinoma matau aplink daug ir tų kurie prisirišo ir tų kurie nesirišo ir tokių kurie iki šiol turi savas, naujas, dėvėtas.

Tikslumas būvio kartu keistai kryptingas, prisimenu kai pačios lipdavo ir kabindavosi. Dabar realiai noriu tik kaip rašiau kažkada, ramaus -1 laipsnio kampo pasmaukyt. Džiaugiuosi kad nėra vaikų, nėra žmonos, nėra priekaištaujančių tau ne tavo šeimos asmenų. Nurimti ir sau atleisti kad visa visuma baigiasi su tavim, ramiau kaip žinai kad graban nieko nepasiimsi, niekam neperduosi, niekam neužrašysi. Realiai norėtųsi pritraukti didelį kiekį žolės dūdos ir geriant alų su tokiais pačias vienišiais keikti likimą, kad tave mistiškai apgavo. Žinai kad realiai neapgavo, bet vis tiek pikta, kad neduotas tau nuolatinis šansas pamirkyt. Būtų Vokietiją būtų legalaus pakaišiojimo namai nebrangūs. Čia marijos krašte tik šizofrenija tavo paties asmeninė, suprantant kad tau neskirta ir kaip ir gali ieškot, bet realiai tai nevertą pastangų kai kita pusė bus plyšusi lygiai tai pat, arba kaip Sorokinas mėgsta parašyt pasisukti in beveik pedofiliją ir medžiot dvyliktokes.

Turi nugalėt save ir savo nostalgiją

Pats esi durnas ir pats esi padėtyje kurią užsitarnavai. Neišverksi nieko iš prisiminimų, šniojamas kokoša suteiks minimaliai malonumo, parašyti ir paieškoti susitikimo gali maks penkiem žmonėm, realybė tavo maža ir paprasta, bet kai pagalvoji gera bent tuo kad nereikia ieškot kaip kasdien palikti 12- 15€ ant dūdos kad bendrai mažai galvot.

Visi realiai nuskriausti ir nelabai patenkinti, aš kiek matau ir pikta būna ir nepatenkinta mano mm, apie mčt visai nešneku. Grškvčs tai bendrai kartais pilnas tik prisiminimų ir kažkokių skolingų kitų pinigų mistinio skaičiavimo, lgmnts pasinėręs į darbus ir rutina jį palaiko nuo gėrimo, kaip jis pats sako: visą gyvenimą bėgu nuo savęs, aš pats sau bandau organizuotis realumo kryptį kuri nenuvestų link durnyno, realiai džiugu kartais pripist alaus ar prišniot brangaus miltelio ar pritraukt dūdos iki velniavos aplink, bet kaip žinai kokia kartais to kaina žiūri labai atsargiai.

Dabar norėčiau tik kad nepykintų stipri arbata, muzika ir taip rinktinė:

https://cod3qr.bandcamp.com/album/cod3-qr-014

ir noras kažkur išeiti paprastas ir atsiremiantis į tai kad visi kurie galėtų norėt susitikt – dirba.

Dar kartą:
niekas nieko niekam

neskolingas ir nereikalingas. Neprivalantis. Nenoriu nieko reikalaut, bet visą rytą pykau ant Vy, realiai ant simbolio savo jaunystės gajumo. Norėčiau ir rūkyt nikotiną bet jau ne pirmą dieną save sulaikau, ir gerti alaus, bet irgi jau kelias dienas nebėgu jo pirkti. Norėčiau kažkaip pamiršti ir nesukti galvoje visiškos beleberdos kuri net nelabai susijusi su praeitim, vis padarau kelis kadrus, dar knygos in rankas nečiumpu, bet reiktų.

Kelias dienas neimu ir ciklo, atsibodo jo tas trik trik pakėlimas.

Ciklas vėl trasoje, buvo užėjęs Sš, atnešė alaus, šiandien jau gana daug susiverčiau ir vėl plaukiu po youtubo nostalgiją.

Ryto nejaukus trik trik

Mm pikta, vakar su brl užjuto kad aš parūkęs tabako, tai laimė paliko namus. Aš užsimetęs tris cikladolio su kava iš moka aparačiuko galvoju, kaip save pralinksminti šiandien. Reikia išplaut grindis, išnešt bonkes, alaus kažkaip noro nėra, bet žinau jis velnias ateis.

Vėl ryte Vy, vėl pyktis, tas mistinis bandymas lygintis kam dabar geriau, aš jei taip nuoširdžiai pagalvojus esu patenkintas tuo ką turiu. Realiai faina jaustis kai ateitis iš tavęs nieko nereikalauja, matyti kuo gresia senatvė iš virš 90ies mčts. Realiai raganos prototipas, pikta ir durna ir norinti kontroliuot.

Trik trik ciklas 🔁 greitina tavo jutimąsi, pripratęs prie mažos dozės galima sakyti haliucinogeno. Atleisti visiems ir vienam ramiai tyrinėti realumą. Noriu daugiau nesikankinti su prisiminimais kurie bendrai beveik trauma PTSD. Visi su savo gyvenimais, gerai kad bendrai yra keli kurie bendrauja su tavim, tūsai netraukia, narkotinis džiaugsmas irgi jau tolimas, tik kartais noras alkoholio ir nikotino toks galingas.

Atsibusti savo lovoje, savo namuose jau ir taip malonumas ir nuostabi dovana. Dar galėti prisijungti prie pasaulinės beprotybės tinklo, dar turėti net resurso kažkuo pasimaloninti iš parduotuvės. Nuostabus gyvenimas, o aš vis tiek bandau būt ramiu ir nusiteikusiu bet kuriam variantui, vis pagalvoju kad jei žinočiau kad tai paskutinė mano diena, tikriausiai nieko nekeisčiau, gal daugiau rašyčiau, bet ir taip rašau kažkiek beveik kasdien.

Fenomenas susitaikyt su viskuo

Ramiai tekanti muzika, noras tik trupučiuko slapto ingrediento, palikta neramybė kažkur toli, laukiantis įvesties laukas, užfiksuoti tėkmę per visą spektrą emocijų, susidėti kažkokią dėlionę apie kas ir kaip, nepykt – emocija kuri siurbia nereikalinga. Tikėtis tiesiog giliai kvėpuojančio malonumo išmušančio iš vėžių savo paprastumu ištaigingu.

Viskas yra ir griūna, tik gamta nuostabia savo galia užburia pavasario žaluma gležna.

Aš esu piktas, kad mano sąmonėje pasėta katališkumo sėkla, gal net ne piktas, o nemaloniai sprangus jausmas. Sudaužyti tą supratimą, kad po mirties dar kažkas laukia, gali realiai mirti ir gyvas būdamas, vat šitą baikę ciklas yra man suteikęs: savaitė kai kiekviena diena tavo paskutinė, ir visiška ramybė, visiška melancholija, visiškas grožis aplink. Eksperimentuoti su savo technine IT stotimi, leisti sau užsidengti abejingumo skraiste ir nepykti, net nebandyti suprast. Visa tai tikslas tiksle būt. Lūžtanti dabarties banga paskaninta alum ir ramiu būviu tiesiog čia ir dabar.

Mes niekur nepabėgom nuo praeities šmėklų, tik jos dabar kitokios, tu pats jas susirandi ir išauki per interneto kad ir kaip cenzūruojamą begalybę. Leisti sau jaust save, tuos keistus jausmus kai nežinai net ką nori pasakyti savo teksto tėkme, gal tiesiog kad turi būt.

Prisimenu tas 0,001 svarstykles ir surastus darknete pagardus kokaino, kur rašo jei tu priklausomas, neimk – mirsi, jei neturi 0,001 svarstyklių neimk padauginsi. Tas cheminių medžiagų šokis galvoje. Aš pilnai patikėčiau, kad Vy iki šiol mėgsta MDMA ar beleką kas suteikia tą skystą ekstazės tekėjimą per sąmonę. Pati gi kažkada skundėsi. O aš penkių ciklo bijau, nenoriu pilnai atjungtai kontroliaujamai panelei tripei leisti save išvesti atgal į fucking komunizmą ir praeities gražų siaubą. Mano kraujyje užfiksuota praeities kartų kančia, vat todėl ir reikia ją nutraukt, vat todėl ir geriau dročint -1 laipsnio kampe ir net nenorėt problemų su kitu žmogum kuris kad ir kaip jam keistą būtų nori pratęsti save. Pratęsti reikia esamą momentą į sintezatorinį klyksmą realumo tekančio iš saulės ir amžino žmogaus kaltės jausmo, kad jis supranta, o vat gyvūnai kiti ale ne. Gamta visus pasiims pūti ir dekompostuotis, ir piramidžių jau niekas neatstatys (tiksliau tau bus nesvarbu).

Gilios paslaptys, per skausmą kančią ir lavonus pasiektas progresas. Ir jis mus uždaręs dėžėse žiūrėt į kvadratus stačiakampius, nori išsivaduot? Tu gi indokrinuotas kareivėlis sraigtelis nori komforto, mirties patrauktos toliau nuo tavęs, kasdienos žadančios vis to pačio elemento remiksus atsitiktinume. Reikia klykt: duokit man daugiau raudono randomo – prisimenu tą romane aprašomą archetipą įsikandusį rožę 🌹 amžina kova nebijot, dabar gaila tik prie kompiuterio ekrano, tikėt galutiniu tikslu kuris bus pasiektas ir su tavo indėliu ir be tavęs.

Laikrodis Putinas

Pardaviau savo mechaninį automatinį laikrodį kurį buvau sutapatinęs su Putinu, kol jis eis tol ir Putinas bus gyvas ale. Keista magija kad neišprotėt, perkelti vieną ant kito. Putinas bendrai vampyras, nei Sorokinas nei Pelevinas jo neminėjo nei kart (ai prisiminiau Pelevino knygoje iPhuck yra minima: putin atabral radugu u pidarasov). Kartais kažką reikia nutylėt, melas tyla.

Alus ramiai siurbiasi į mane, aš visiškai paprastas ir gajus tinklo dalyvis. Norintis tėkmės.

Alus pasibaigęs, grindys išplautos

Parsirado mm su brl iš sodo, verda cepelinus.

Skaniai pavalgiau. Stiprios arbatos ir per youtube pasiūlos muzikinės klausymas iš susirašinėjimo kliento element grupės skirtos pasidalinti muzika.

Youtubas po tokios terapijos ima groti ▶

Marko Kacanski – Topic1 subscriber

11 views Apr 8, 2023 Provided to YouTube by DistroKid Boost · Marko Kacanski Bogota ℗ 1970345 Records DK Released on: 2023-04-08 Auto-generated by YouTube.

Kažką kas turi 11views, nu reik lenkt galvą algoritmui, nes dar ir muzika puse bėdos.

Esi avangarde paieškos naujos bangos. Kasdiena leidžia vis iš naujo įvertinti relybės dovaną ir ją pasukti šiek tiek link keistumo su arbata cikladoliu ir kažkiek alumi.

Leist sau būt, nustot pykt 💢

2315

Nesimiega, šalta arbata žalia gaivina, kažkoks už nemokamą kodą gautas bandcamp albumas. Suprasti paprastai, paaiškinti dar paprasčiau. Viskas į galutinį tašką kuris ištaško ir laikas tampa beprasmis. Gal dar ciklo trik trak neramiai akyse spurda tablečių dėžutė. Noras paprastai persiirti per naktį.

Likau paprastas neaiškiai tyliai glūdintis. Norintis. Susitaikęs

Keista naktis

Naktis labai keista, keisti sapnai ir ciklo stebuklinga galia viską padaryti nesvetingą. bet nusirezetinau nuo pykčio ant savo jaunystės klaidų. Atsisiunčiau du EXEM albumus ir bandau juos perklausyti. Šiandien keturi ciklo ir stipri arbata, dega smilkalas 🎇.

Galėčiau kaip ir pasiimti dar alaus, bet šiandien po dviejų sau jau ramiai išsnaudžiau. Teisus prieš patį save.

Exem kelia keistą nostalgiją, arbata su keturiais ciklo vėl išmuš beveik į nepakenčiamą keistumą, arba tiesiog ramumą ir džiaugsmą būt.

Vis ieškau RAM naujo savo PC, bet vis tikrinant compatibility listą nerandu nei vieno kuris tiktų. Realiai neskauda kad dabar dažnis mažesnis, kompas kaip ir veikia stabiliai. Greitis mačiau šokinėja iki 500Mbps kas yra gerai.

Exem pasirodo kai kurias dainas girdėjęs ir kažkur tolimai atsimenu.

Tikslas nieko

lai verčiasi naujas puslapis

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon