Išėjimo nėra

Splin – vixoda net

Pirmas kurį transliuoja per visur, pirmas kai verkia draugas kareivis. Atrodo dalyvauji, kaip tai realiai tuščia. Pabėgt nuo socialinės medijos jau nesigaus, taip ta mergina su akim iš mėlyniausio ledo tirpsta kulkosvaidžio ugnyje, realiai net negaliu klausyt, iškarto emocinis lūžis. Reikia rašyt.

Tas jausmas kad gali dalyvauti didžiųjų žaidimuose, ta nostalgija, tas siaubas, tos ašaros – viskas tik tam kad Męs jaustume. Norisi būti tiksliam, bet tekstu tai neįmanoma. Mūko šauksmas yra apie tai koks jausmas išgirdus jį, o ne šaukiant, kraują stingdantis realumas šalia. Mčt nori pas vėžininkus prisidegint odos vėžio, aš norėčiau bent akimirką patikėt, kad viskas tik vieną kartą. Piktai guli priešais 11-lika tablečių raketinio kuro – jau trys su arbata gali būti kritinė dozė, stovint koja turbūt mindžikuotų. Sunkiausia linksmai, sunkiausia palaikyti dvasią.

0201 – nacistų, komunistų šmėklos, įtakos zonų dalybos. Vaizdas iš 12 kėdžių filmo – Benderis žiūrintis į šikną paveiksle – zapad nam pamožet, zapad snami.

Ir tuo pačiu galutinis ramumas ir nuolaikumas, viskas chaosingas realybės žemėlapis, niekas atrodo nežino kas bus ryt. Prisimenu kai važiuodavau Kaunan traukiniu ir stovint stotelėje formavimosi už vln mačiau tuos rūkančius rusų kareivius ir ešalonus karinės technikos. Berods Fromas rašė apie rusijos virtimą naciais dar 1989.

Keista suvokt, keista suprast, keista dalyvaut pasaulinėje bachanalijoje. Bet reikia keltis ir eiti. Draugai narkomanai, draugai gėjai-biseksualai, sunkiai sergantys ir šalti. Esi atsakingas tik už save ir savo paties jautimąsi. Fenomenas ufo aprašytas wired žurnale, kad tik būtų ramiau publikai su suvalgytu soc medijos dėmesiu. Laukimas skambučio kaip Pavelo šuniui – mes aukščiau už gyvūnus savo perduodamu per kartas pamišimu būt ir keisti planetą – terraformingas, performatyviniai veiksmai.

Man juokingas Savukyno organizuojamas pasipriešinimas, aš vienišas vilkas 🐺 Kažkada mūsų buvo trys, pradžioje atsiskyrė vienas išprotėjęs kai gimė dvi dukrytės ir jis medžiodamas pedofilus internete per nudizmą nuplyšo nuo bandomo ir pardavinėjamo murafeiniko kokošos. Dabar bandau atsiskirti aš. Vienintelis dalykas kurį aš galiu padaryti tai likti blaivus ir gyvas, Jokiu būdu nepasiduoti slogučiui, mąsinei psichozei. Kiek atmatuota tiek bus, ir tik TU kontroliuoji kažkiek savo laivo tėkmę.

Internetinis draugo satelitas atjungė daug rusiškų kanalų, aš galėčiau rinkti pinigus už pažiūrėjimą juokavo Dmrts. Informacinis greitkelis varantis žmones iš proto, kažkoks planetos pravalymas.

Pirmadienio užkrovimas – teigiamos energijos šuoras

Iš šios akimirkos, šios dienos, šios savaitės išeisime tik stipresni. Leiskim sau būti, leiskim būti sau stipriems atleidimu, neleiskim pykčiui mus valdyti, prisiminkim kas pyksta tam visi žino iš kur ragai dygsta, nevartokime medijos tam kad dar labiau panirti į beprotybę, nuspręskime atsitraukti nuo tėkmės prisimindami, kad nepakeičiamų ir perdegusių pilnos kapinės. Galvokim apie ryt oficialiai prasidėsiantį kalendorinį pavasarį ir vis sunkiau švenčiamą melagių dieną (aš per ją pasižymėjąs gimtadienį ant fb). Man jau užtenka vien atsidaryti soc tinklus kad įkrauti savo info ir jau vos atlaikau, kaip dar kažkas gali juos skrolinti? Stiprus visdėlto beplaukis bezdžionis padaras. Apokalipsės noras globalus, kad mirtume visi kartu, kokia visdėlto tai drambliuko svajonė. Ar nepamirštam kad saulė tai termabranduolinės reakcijos kasdien mums plieskianti į veidą ir męs nugairintais veidais turim prisimerkę ją stebėt. Nebėra ekspertų, nebėra bendro naratyvo, neik su dauguma, nepasiduok tiksliai niekam. Konformizmas keistas lietuvių bruožas, top of the top 1%, palaikykim vienas kitą.

Internetas ant ribos, tiekėjęs penki tikriausiai atakuojamas, arba visi atlieka performatyvinius rusijos puslapių nulaužimo veiksmus, anonimai rašo jie, kaip tai juokinga. Man smegenys jau bendrai sekso temą blokuoja, karo aš irgi nenoriu leistis arčiau suvokimo.

Gražaus tikėjimo, tik ėjimo, tik buvimo, tik teisybės, tik meilės, tik tėvynės.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon