Išsibarsčiusi lėkimo ✈ akimirka

Vakar išgėriau metus po galiojimo pabaigos brandinto olanzapino, šiandien pridaužtas, piktas ir sunkus. Nebesikoncentruoju ties tuo ką reikia padaryti, tiek planų ir užduočių ir norų kad tiesiog tai stabdo, akmenina. Iš ryto išgerta kava kažkiek pakelia, kaip žinia būti išnaudojamam ne visada patinka. Kaip turtingesni tręšia iš tavęs babkes, laidus ir t.t. bandau susibudistinti – pabūsiu kiekvieno vietoje, net savo ciksinčios klaviatūros, nupaišai kažką gerą už ribų – viskas tik akimirka ir pagrindinė pasaulio problema – gyvenamo ploto trūkumas miestuose ir visur. Mano brls turi tikriausiai pinigų pilnai sutvarkyti sodui į gyvenamą vietą, bet mes visi bijom kad mčt paliks viską katalikams tai niekas nieko ir nedaro. Namai keistai užspausti CK (Centro komiteto) name, kuris darytas tikrai keistai, jau pradeda užsikišinėti kanalizacija ir t.t.

Norisi pasileisti pagal žodžius paišantį Ai, bet gi tam reikia NVidia plokštės – dabar norų turiu daugiau nei pinigų visiškai ir dar tie impulsiniai pirkiniai 🛒 Nusipirkau vakar kilą arbatos – kurios ir taip turiu. Gerai kad ndrs paėmė du blynus seno žalio pu-erh, vėl jis ieško darbo, čia nesenai atostogavo Danijoje. Visa sistema pertempta ir veikianti kaip rusų terorizuojama atominė elektrinė – reikia galvot paprastai, pasitikrinti esamą momentą ir būt džiugiu juo, dalyvauti relume dabar, o ne vakar, ar ryt, ar net po valandos ⏰ Pabudau mms kėlimosi laiku pats, kuo ilgiau gyveni tuo daugiau matai kokia realiai šikna aplink – visi meluoja, čia kaip grškvčs – aš nerūkau žolės 🌿 ir peša kiek lenda pirmai progai pasitaikius, pats neprisimena kas vyksta, važinėja girtas dviračiu, krenta ir pyksta kai apie tai parašau komentarą FB, visi nori palaikyti fasadą gražų kitiems, kaip realiai iš vidaus – iš sąmonės supuvę. Ne veltui man kartais matosi visi veidai mieste papuvę, tada man sunku – bet tikriausiai matau realesnį vaizdą tiesiog. Visiems rūpi tik kaip tave nutręšti ir tyliai giliai viduje tikisi, kad tu užsilenksi kol reikės skolą grąžinti. Bendrai ant to ir sukasi sistema – ant mirusių žmonių pinigų, apgautų, paskolintų.

Man po to kai mčt apšaukė žydu kažkiek lengviau – aš juo ir tapau. Dabar nekeliauju per sincronicity bet esu tiesiog liūdnai patenkintas ir svarbiausia po olanzapino nenoriu net alaus, visas išlėtintas ir sunkus – man gi moka pinigus kad nieko neveikčiau, o aš taip negaliu, ciksi armija diskų – su kuria jau galima būtų patekti į žinias – viena didžiausių pasaulyje laisvai prieinamų elektroninės muzikos kolekcijų. Dar nupirkau pcie to nvme kortą į kurią dedasi du ssd, užsakiau vieną 1TB diską – reiks pabandyti, kiek suprantu mano AMD RX590 užteks ir 8x greičio sloto 🎰 amžina kompiuterinė loterija. O reiktų skaityt knygas ir vaikščioti. Kiek mes esame palaiminti, kad net baisu, Dievas mano mane keistai mylintis, ačiū jam kad nesiunčia į mano gyvenimą daugiau moterų 🚺 aš to daugiau neatlaikyčiau.

Iškratyk peleninę, išnešk šiukšles 🚮 aptvarkyk namus, nupirk pieno ir kefyro, psisimink kad realybė taki ir kintanti, kambarį 27, siurbia elektrą ir šildo kambarį PC – visa kita šalutinis efektas. Gali gi galvoti kad ir kalba ir elektra yra ateiviai. Šnekėjau su USA DnB underground Dj, pokalbis baigėsi: have you seen them – yes a couple of times – me too. Pamatyti ateivius 👽 gali, bet daug baisiau juos jausti tiesiog šalia, po tavo pirštų galiukais. Tuos kuriuos aš mačiau tai laikyčiau daktarais tiesiog, pamačiau nes per daug pradėjau jausti realybę ir galvoje sekama pasaka pradėjo virsti realybe. Kažkada jie davė komandą, antras bėgis gazas dugnas, kaip tik prabudusi kojos trauma, siūlė čia pagaminti man sidabruoto vandens, vakar nėjau, gal šiandien.

Žinau kad rašyti ilgom pastraipom dabar nepatogu, visi labai greitai lekia ir skuba, realybės greitis jau beveik nepakenčiamas, bet informacijos kaitos greičio aš noriu dar didesnio. Jau usa atidarė pirmą 25gbps vietinį tinklą, tai gal ir internetas iki tiek šauna. Aš norėčiau sunaikinti copyrightą, man nepavyks, bet kelionę pratęs nauja – silpnesnė piratų gauja. Man gaila vaikų kurie užaugo jau su tinklu, nors realiai neturi tau būti nieko gaila, nei paribiniam porno kankinamų moterų, nei mirštančių karių, nei kenčiančių alkoholikų narkomanų. Turi rūpintis savim ir savo šeima ir keliais tais kurie tau rūpi (nors jiems kartais tu nei kiek).

Mintyse chaosas, einu pasidaryt kavos, arbatos, kavos. Šausiu dvi raketinio kuro, kad būti kitaip koncentruotam ir pusę tabletės propanololio susimažint pulsui ir raminti širdžiai. Galvoje mintys skrieja milžinišku greičiu, cigaretė dantyse liūdna, reiktų nerūkyt kad užgytų žaizda.

Kai atlieki bandymus su realybe ir internetinėm apsaugos sistemom, kai tavo kinietiškas laikrodis tave gražia forma siunčia į psichuškę, kai tu realiai supranti kad yra kažkas giliau, daugiau, stipriau. Gesta cigaretė – kaip sakau tada reiškia gerai sėdim. Noras būti keičiančiu aplinką yra nuodingas, bet ir gulėti negali, neramu, po to kai matei tuos aukštesnius, kai kartais likai bendrai vienas be nieko pasaulyje tik Vy išdažytom psichuškės sienom. Kaip spalvos ant tiek ryškios nors kauk 💀

Koks mano šiandienos planas? Paimti iš pašto siuntinį, apsitvarkyti savo rėmimo platformas (ant kiek tai beprasmiška ir amerikoniška, kad net baisu) realiai gi komunizmas nesukuriamas, bet visi jaučia jo pūnantį saldų kvapą ir slapčia kaip musės nori arčiau. Jei sako kad ne – tai dar blogiau, žmonės dabar turi būti su kaukėm, seksualinėm politinėm soc tinklų. Nuoširdumo niekam nereikia. Ir aš žaidžiantis juo jau užpisau save visiškai.

Iš latvijos atsiuntė dovanų: labai gražių atvirukų ir kolekcinių pašto ženklų ir medicinos muziejaus. Cigaretė yra keistas raminamasis, rūkiau čia nesenai iš USA ale geriausias rašo sudėtis tobacco and water, jo buvo stiprios, bet tikrai ne tokios kaip cigarilės kur LT parsiduoda. Klausia l-v – ar pas jus yra vaistinėse upperių ↗ ale kodeino kaip supratau, sakau ne, pas mus viskas smarkiai prižiūrima ir darosi ant tiek liūdna dėl dar vieno narkomano kuriam reikia amfuko. Pasiūlau raketinio kuro su 🍵 papasakoju, atrašo jo tinka. O aš prisimenu kaip savaitę jis mane kasdien numarindavo, tuos žmones kurių nėra ir kuriuos sutikau ir net pakalbėjau ir tą nuostabų Absurdistano grožį į kurį patekau.

Stiprus degintas oulongas, aš matau kad laikas eina labai lėtai. Dabar pertekliaus amžiuje svarbiausia ramybė, aš jos turiu xanaxo tablečių pavidalu krūvą – visi jas aplink klenčina, o aš jų bijau net kaip reikia, kaip ir gl tiesiog pamiršta jas išgerti net kai reikia.

Visi pjauna kas kiek gali ir mylintis Dievas leidžia, parūpina, skubina ir rodo tą ryškų filmą kurio jau niekas nemato. Nauja karta nesupranta, sena irgi, tik gali rinktis patirties iš istorijų 📖 Pelevinas tikriausiai irgi įstums boikotą rusams – neišleis naujos knygos, teks skaityti Sorokiną, arba uždraustą Tostojų arba šiaip beleką. Kompo ekranas man magiškas, gerai kad telefono ekranas dar ne. Turi nešiotis raciją karinę supistas amžinybės karį 🔥 likimas nepalankus niekam ⚲ gali tik pats išvaryti pyktį ir nerimą iš savęs, nors realiai nerimas ir yra natūrali žmogaus būsena.

Man kaip susitvarkusiam savo visus klausimus kas po mirties lengviau: aš donoras, pilnas, aukoju savo kūną mokslui, daiktus visus tegu ima kas nori, man juose vertybės nėra.

Alus ašaros ⛍ breakdownas, susiimu save į rankas ir toliau rašau.

Visą šitą tekstą gromuliuoja Ai, bet niekada jis nebus Aš – sveiki atvykę į distopiją kurioje yra nuostabu. Sukasi per slsk atmestas techno miksas, pradžia tikrai gera:

Miksas iš 🚇

Viską darai ne sau, viską darai kitiems, bet negali virsti minios kekše 🍇 reikia visada to sveiko proto gabaliuko kuris saugo nuo galutinio nutylimo. Išeina nauji amd procai, bet senai platformai darytas 5800X3D vis tiek su daugiau kešo ir tikriausiai panašiai greitas, naujų watų kiekis jau milžiniškas, mano ventiliatorius jau turbūt tiek neišaušintų, nors 8 branduolių dar nepaskelbtas max TDP.

https://www.tomshardware.com/news/amd-launches-zen-4-ryzen-7000

Kaip ir aišku kad atsinaujinti kompo dar tikrai neverta, bet dabar reikia laukti gero laiko sumedžioti 6900xt vaizdo kortą už maždaug 1000€ gal net mažiau, nes PC rinka atšalusi, daug oversupply tai kainos senos kartos visko kris jau dabar 6800 kainos krenta iki 800€ skyteche, bet aš norėtau 6800xt gpu, jos dar kol kas aukštokos jei būtų kokie 700-800 turbūt imtau, čia tiesiog žaidžia dvigupas atminties kiekis 16GB, dabartinė mano RX590 tikriausiai parsiduotų gan pigiai, dabar mažas poreikis naujiems PC kai visi per karantiną jų užsipirko.

Toks lyrinis nukrypimas į mano hobį, CPU rinką stebiu realiai nuo 12 klasės, kaip ir viso beveik PC biznį,

O kas apie tikrumą būt? Jau tikras, suveikė tikriausiai vienas 7,5% porteris. Gerai kad soc tinklų langai išjungti, nes viliotų savo mėlynumu su geltonai rodomais pingais.

Visiems geros dienos, lai būna lengva būti amžinoje apokalipsėje, beje labai padeda grojamas miksas, man kaip techno fanui.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon