Kada – visada

Kompas pilnai perkraustytas į naują dėžę, sudėti visi diskai, prijungti visi išoriniai. Vėl taškas internete birzgia virs 200Mbps greičiu. Krūva kofeino ir kapoja Vanille | HÖR – Jun 9 / 2023 gyvai.


Vakar kažko užsiožiavo NVME diskas kuris įdėtas kortoje slote PCIE, pradžioje nesiformatavo ir nieko su juo nevyko, po to visai dingo, perkrovus neatsirado, bet atjungus elektrą ištraukus ir įdėjus ir iš naujo įjungus atsirado tik jau reikėjo formatuot. Nieko ten labai svarbaus nebuvo.

Miegojau puikiai ir ilgai, šiandien daug vėsiau lauke.

Vėl miegojau ilgai ir ramiai, vakar gan ilgai praleidau prie PC iki 0200 su kapeikom, atsikėliau tik link 1200.

Miegu vėl tikrai daug, miegapelės rėžimas ON. Išsiunčiau tris knygas už tikrai daug taškų per Bookswap. Groja fainas rinkinys atsiųstas iš redacted.

Vakaras, jaučiuosi kažkaip keistai

Perskaičiau knygą:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/avarija.html

Tikrai keista knyga su daug sekso scenų, tokia lyg atgrasi bet kabinanti bėgti toliau puslapiais, tikriausiai viena keistesnių ką pastaruoju metu skaičiau, gal kažkada ir buvo jinai kokia šokiruojanti ir ypatinga, dabar tiesiog vidutiniškas skaitalas. 🌟 🌟 🌟

Reikia pabaigti klausyti naujausią Sorokino, knygų krūvos, skaitymas didelis malonumas, tik reikia atsijungti nuo kompiuterio kuris vilioja savo dopamino kilpom.

Šiom dienom jaučiuosi susitaikęs su viskuo, džiaugiuosi kad stogas vietoje, tikriausiai padeda kas dvisavaitinis cisordinolis, muzikos paieškos, kartais akys bėgančios tekstu. Antsvoris kai dabar mažai judu tai tikrai milžiniškas jau, koja gyja po truputuką, ten labai didelė poodinė žaizda buvo.

Tekstas kaip savotiškas metodas apsidėlioti savo vidų ir jo neaiškumus. Noras užfiksuoti, noras pasidalinti. Atrodo kai susitaikai su visais variantais darosi keistai ramu. Noras būt tiksliu ir patenkintu, leisti sau būt, leisti kažkur vinguriuoti rašliavai į nepažįstamą aštrų tikrumą. Maža erdvė vadovaut, lekiantis laikas bangomis, noras dienom alaus ir keisti girti sapnai po to. Viduje kažkoks pavydas kitiems – realiai nereikalingas, bet mintis vejanti mintį vis užstringa užutekiuose parazitinių minčių. Energijos daug, reikia sudėt viską į veikimą.

Blogeriai logeriai

Šiandien berods blogerių diena

Man blogas tikrai padeda sudėlioti taškus ir aiškiau pajusti patį save, tai kad jis atviras verčia jį būt kažkiek cenzūruotam. Greituminis kytis, pasikeitęs aš, besidaranti vis keistesnė aplinka. Noras padėti tiems kuriems sunku, dabar kaip ir mada psichinių ligų. Svarbiausia suprast kad gali produktyviai gyventi ir su ja, aš vis dar pažindinuosi su savo organizmu ir keista kartais supykstančia ant manęs galva. Gyveni su liga ir vis daugiau ją pažįsti ir mokaisi kontroliuot, realiai jinai beveik nesireiškia jei nevartoji žolės, brudnų miltelių ir šiaip nepribamsti alko be saiko.

Keistumas žmogiško būdo, laukiamas lietus, paprastumas dienų – laimė būt. Gražiai tekėti per dienas neišlaistant rezervo sveiko proto, norisi ir sekt naujienas ir ieškot naujos geros muzikos, skaityti knygas, tvarkyti namus, jaustis pilnai pačiam atsakingam už save, kartais šeima primenanti pagert olanzapino kai nuotaika šauna per aukštai. Gerai kad yra kas stebi ir tau pačiam patvirtina kad jau eina fazė į bereikalingą pilną energijos ir keistai besijuokiančią. Geriau kažkiek tablečių ir injekcijų ir neleist sau patekti į manijos spąstus kurie poto lūžta į visiška siaubą ir stuporą.

Reikia tikėt, reikia nebijot, reikia rašyt 📝

Visas maksimalus laikas iki šio momento, stebuklingo, dovanos keistos jausenos su keturiom cikladolio. Nereikalauti nieko iš kitų, likti ramiu. Viskas ateis su laiku, kartais man būna baisu tiesiog būt, kaip ir kompo perkraustymą ilgai atidėliojau, o kai pradėjau daryti tai buvo net labai lengva ir paprasta. Kaip ir paimti knygą bėgti jos puslapiai, jei užkabliuoja realiai gali knygą į dieną ryt. Keista teksto ir istorijos dermė tave mokanti būt stipriu ir didinanti kultūrinį tavo sluoksnį. Akinanti begalybė aplink ir tu kaip žuvis nardanti po realumą, atsigaunant ir tiksint ramumu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon