Trys alaus ir Sorokinas

Tikrai geras laikas, nerūkau ir tuo džiaugiuosi. Jums gabaliukas Sorokino rusiškai:

Norisi kažkur nuplaukti į visišką ramumą ir prišaukt žemei lietaus ☔, Sorokino romanas krapšto suvokimą kitaip, taip niūriau ir tamsiau. Dar skaitau Avariją J. G Ballard.

Norisi tikėti dar ir dar kartą neįkalbinamu. Jaustis gaju ir svarbiu pasaulio nariu, džiaugtis kitoniškumu, lėtai džingsėti per dieną su kava ir arbata, nuplaukiant į e-pašto labirintus, begalybę žadamą interneto ir pateikiama greitai, tik ir laukiančio pirštų galiukų komandos. Atsigauti staiga iš sąstingio ir tikrinti esamą momentą savo akim, ausim ir lytėjimu. Norisi pasitikti vakarą susitelkus į džiaugsmą sau, mažiau nerimaujant ir mažiau norint alaus. Buvo užėjęs noras slėptis po antklode bet stipri kava ir arbatą dar sugebėjo prikelti buvimui su nauju albumu muzikos ir ausim išsiilgusiom gero sąskambio.

Nori kad lygintumeisi, nori kad pavydėtum, nori suskaldyti ir išryškinti skirtumus, tam reikia nesileist. Reikia jaustis aukštai ir gerai, likimas palankus dalyvauti ir kai nustoji bijoti ir galvoti kas poryt, kas ryt, kas už kelių metų. Tampi laisvesnis buvimui savyje, leidimas sau būti išrašytas senai. Džiaugtis ramumu ir čirškėjimu realumo.

Vasara žadanti ramumą

Mm gamina troškinį, brls atsiuntė rusijos gražuolę:

Laikas atrodo standus kaip želė, kai nebėgi kas valandą parūkyti kažkaip kitokia laiko kokybė, mažiau struktūruota ir gaivesnė. Reikia susitvarkyti dar labiau kambarį, persimontuoti kompiuterį į kitą dėžę. Atrodo viskas palaimintai pavydėtinai nuostabiai. Psichinė būsena gera – nesinori anei žolės, anei baltų miltelių, anei tablečių MDMA. Galiu tik ryškinti realumą su cikladoliu, bet ir tas atsibosta. Tikėjimas galutiniu nesuvokiamu tikslu ir mažai pykčio ant kitų, galima sakyti džiaugsmas būt ramiai sau savo mažam kambaryje tiekiant norėtojams bitus ir baitus visokių skaitmeninių informacijų sankaupų.

Juk tikslas būt patenkintu?

Niekas neatsakingas už tavo jausenas, pats gali išmokti džiaugtis smulkiais ir paprastais dalykais. Kol birbia kompiuteris, tol atrodo viskas svarbiai paprastai. Bet jis tikrai nėra vienpusiškai geras, tas ieškojimas ko nepametei, sukimas ratuko soc medijoje, lavina pasirinkimo kuri stingdo.

Vat ir dabar kompiuteris stabdo nuo knygos, nuo tvarkymosi, jo buvimas yra net galima sakyt reikalaujantis tavo paties indėlio. Noras būt nepriklausomu ir leidžiančiu sau tingiai linksėti ir nesibaidyti dar ir dar naujumo kuris žada vis kitokią rytdieną.

Apsidėlioti planus, tikslus, siekius

  • Persimontuoti kompiuterį į kitą dėžę, atsiimt iš Vt GPU
  • Daugiau fotografuot, skaityt, ieškot, žaist
  • Susitvarkyti pilnai kambarį
  • Nustot gert kasdien alų
  • Neberūkyti toliau
  • Leisti svajot laisvai, daugiau rašyt čia

Atrodo esi paprastas ir tas pats paauglys kuris buvai prieš 20 metų, tas visas laikas subėgęs į dabarties akimirką ir žadantis nuostabumą dar ir dar vieną. O tu vienas, leidžiantis sau būti priderintam prie aplinkos. Kažkas karštai gražaus, jausmas beveik kad vėl seni laikai tik visi kažkur dingę – draugai kurie atsitraukę saugiu atstumu, kartais suskambantis telefonas, kvietimai ir prašymai dažniausiai paprastojo xanaxo. Turi laiką būti čia nepersisvėrus per kraštą į rytdieną. Kažkur viduje paslėptas paprastumo generatorius leidžia būt saugiu nuo savo paties nerimo ir paranojos. Neleist nerimaut, leisti džiaugtis ir pajusti kad gali pagaminti kažką svarbaus kad ir paprastuoju bėgančiu tekstu ar pikselių maišalyne ekrane, norisi patikinimo kad viskas tik vieną kart bet tai tiesiog nereiškia kad reikia čiupti viską ir bijot nedalyvaut.

Leiskis į paieškas paprasto gerumo būt, visada pasakojančio tylią ir ramią istoriją apie buvimą svarbiu bent pačiam sau ir tavo šeimai. Likti, likti likti sveiko proto, nepadauginti ciklo, neprigert per daug kofeino, neprisidaužt krūvom alaus. Reikia sau leisti būt tikru, kad tau skirta viskas paprastai ir aiškiai – ryti akim ir ausim, begalybė muzikos, miradai knygų. Viskas kartais tampa nesuvokiamu chaosėliu, bet reikia atleist sau ir tikėtis gerojo dar ir dar vieno karto 🔄

Nebėra noro būt žymiu, būt garsiu, būt svarbiu ir taip pasiektas statusas beveik legendos soulseeko tinkle.

Medijos masažo grimasos

Visi pripratinti prie naujumo, paieškos ir viral besisukantys vis nauji memai. Aš irgi vis bandantis surasti, vis tikintis naujumo galia išlaisvinti nuo nepatogumo suvokiant savo ribotumą ir kartais visai šalia esančią pabaigą. Noriu tik paprastumo kasdienybėje pasakojančioje istoriją kurioje dalyvauju ir pats.

Kiek visko pasirinkime, net klaiku kai pradedi apie tai galvot. Reikia apsitvarkyt kambarį tikrai, reikia neleisti kompiuteriui diktuoti savo eigą.


Pensija 8 dieną

Pabundu, sąskaitoje pensija, skambina ndrs – sako turiu lauktuvių iš Gruzijos – užlėksiu po pusantros valandos. Aš pasidarau arbatos ir kavos, persirišu žaizdą ir pasileidęs šiuometinius YaGa miksus galvoju kaip išprievartauti dieną teisingai ir gerai. Manau šiandien alaus nesiversiu, gal prieis pagaliau rankos prie kompiuterio perkraustymo. Norisi leisti sau daugiau skaityt ir daryt kažką ko nereikalauja soc tinklų mašinos, kažką ne taip ir svarbaus ir atpalaiduojančio.

Noriu bendravimo, noriu jautimosi gaujos nariu, noriu kelių senai neatliktų darbų atlikimo. Žvilgsnis ir žymeklis vėl pabėga į gmail langą, kažko laukia, atrodo gali būt svarbus laiškas, koks tai melas. Šiandien karšta

Penktadienis vasara

Kompą šiaip taip perkrausčiau į naują dėžę, kaip bebūtų keista paleidau greit ir beveik be skausmo, liko šiandien tik perkraustyti 5 HDD ir vieną SSD diską ir sujungti visus išorinius. Dėžė sunki kaip velnias, nežinau kaip ją reiks nešt į balkoną prapūst nuo dulkių, žinoma ji turi du dulkių filtrus, tai juos reikės dažnai pravalyt. Naują GPU paėmiau iš Vt – pajungiau, veikia džiugiai, seną atidaviau irgi jam, sutarėm kainą 85€.

Gaivus ir lengvas, gerumas plaukiantis su arbata ir ciklo keturiom tabletėm. Paprastai ir aiškiai gera, tiksintis laikas veža.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon