Rarbg is no more

Dabar puslapis rodo tiesiog:

Hello guys,
We would like to inform you that we have decided to shut down our site.
The past 2 years have been very difficult for us – some of the people in our team died due to covid complications,
others still suffer the side effects of it – not being able to work at all.
Some are also fighting the war in Europe – ON BOTH SIDES.
Also, the power price increase in data centers in Europe hit us pretty hard.
Inflation makes our daily expenses impossible to bare.
Therefore we can no longer run this site without massive expenses that we can no longer cover out of pocket.
After an unanimous vote we’ve decided that we can no longer do it.
We are sorry 🙁
Bye


Liūdnuma, buvo mano pagrindinis taškas iš kur susisiųsti daily packus muzikikės, reikės ieškoti kažko naujo…

Kompo Define XL R2 monstrinė dėžė jau čia: dar rankos nekyla viską perkrauti į ją iš senosios legendinės Antec Nine Hundred. GPU naujas paskolintas vt, sakė valit gerai ir džiugiai.

Besivartydamas iš ryto keistuose sapnuose kuriuose nenoriu rūkyt, kaip reiktų mesti šitą velnio išmislą. Pabudęs žinoma parūkau kelis bikučius, dabar su alum ir Depakinu ramiai.

Dub techno is good!

Likti veiksniu ir atsakingu, džiaugtis tekančia per sąmonę laiko formule. Užsakyta knyga:

https://www.kitosknygos.lt/knygos/Kalejimo-kriminalinio-ir-narkomanu-zargono-zodynas

Prašė už dėvėtą 20€ bet norisi šito džiaugsmo, tikrai senai ją medžiojau, tai pagaliau pagauta. Snt dametė 10€ už ją, nes aš jau visai apsusęs link dešimtos dienos pensijos resursinio piniginio prasme. Mm su brl sode, aš trečią alaus verčiuosi ir kaip bebūtų keista rūkyt nenoriu. Gal pagaliau nutrauksim tą smoking bezpredelą.

Kai turi ką veikt

Realiai reikia judėt, reikia ieškot, reikia skaityt, reikia norėt jausti kelionę. Vienas interneto draugas su kuriuo nesenai buvau susitikęs parašė:

The mystery of life isn’t a problem to solve, but a reality to experience

Jo patirtis, patirtukė – dvi ciklo ir viena depakino – ramu ir gera, dar sukasi tas geras miksas. Kiek norėtojų dėmesio muzikantų, kiek norėtojų dėmesio rašliavos ekspertų. O aš sėdžiu ramiai namie ir prisidegsiu dovanotą Brts smilkalą

lauke šalta tikrai, buvo vos 12 laipsnių, gerai kad naktį lijo, gamtai tikrai reikia drėgmės. Mčtkns skaniai pavalgė užsakytos iš barboros vištukės keptos, tuo ir džiugu, vis klausinėja tą patį, neprisimena, bet geriau su ja ramiai nei klykiančia ant tavęs per amžius jos prigalvotą purvą 💩.

Ketvirtas alaus

Kaip ir daugiau nesinori, yra paruošta buchalos, smilkalas jau visur aplink, aš ramus ir patenkintas bėgančiu laiku, reiktų nueiti į paštą dar dviejų šokančių lempečkų ir kažkada atiduoti mamos pirktą bet jei nepatikusią kuprinę iš pigu.lt.

Atrodo nieko daug, nieko svarbaus, tiesiog bėgantis kaip smėlis laikas ramume ir patenkintume, leidimas pačiam sau būt ramiai toks svarbus tikint tikslumu tau numatyto plano. Gali ginčytis iki nukritimo ar viskas likimas, ar tavo laisva valia. Kad laikas nyksta paprastuoju greičiu tai faktas . Aš turiu jį visą – to make you mine kaip dainavo DM.

Atsigavus ir liekant patenkintu savo esamumu, savo dabartimi, savo padėtim. tikėt kad gali kreipti realybės noragą reikiama linkme.

Užlėks Grškvčs su mokos kavos likeriu ir pora alaus, jau aš toks pusiau apsunkęs bet patenkintas būviu

Nusnūdimo generatorius

Po tiek alaus natūraliai norėjosi atsijungti, tik atsiguliau ir užmigau į keistų sapnų glėbį, dabar vakare tikrai stipri arbata pagardintos tabletėm raketinio kuro, boiler room transliuoja taip tyliai kad neina klausyt, įsijungiau HOR BERLIN – visai nieko moteriškaitė miksuoja, dar krūva atidarytų albumų iš Bandcamp friday.

Nurimtai paprastai, nesiplėšyt, neskubėt – laikas bus viskam, ir tuo pačiu būt susitaikius kad gal tai paskutinė diena. Kojos žaizda gyja lėtai, reiktų tikrai nerūkyt – pats realiai šlykščiausias narkotikas.

Kita diena, ramus šeštadienis mieguistas

Nuėjau pasiimti tą kaleimo žargono žodyną iš paštomato, iki pašto – ten dar dvi šokančios lempečkos, gan stambios ir fainos tik kažko nesiriša prie programos savos valdymo per mobilų.

Diena krūva laiko nusnūsta, jaučiuosi pilnai ir gerai, šiandien rūkiau tik lgmt paliktą galiuką suktinukės tabako. Dabar toks kaip ir norintis, kaip ir nervuotas, bet reikia kentėn, sako dvi pirmos savaitės šlykščiausios.

Alaus susiversta atrodo irgi keturios šiandien, irgi jaučiu ir matau kad tas velnias beprasmis, nei apgirtęs nei blaivas, toks vidutiniškai aptekėjęs gabaliuku alko. Reiktų jo rišti ir taupyt pinigus dar kam nors.

Sukasi:

Speneliai nevalia, sena muzika na padjome

Laikas tikėti, laikas būti, norisi ir knygos ir internetinio beprotybės pulso.

Antradienis

Buvau pas chirurgę – sakė žaizda gyja gerai, parsirasdamas pasičiupau alaus ir kažkiek nugėręs išsikinkiau miegot, užsakiau po to vakarui picą visiems su dviem mini kebabėliais. Nerūkau jau ne pirmą dieną, tuo tikrai patenkintas ☺

Beveik nebejaučiu kofeino poveikio, reiktų jo apmažinti kad atsistatytų jo veiksnumas. Klausau toliau per youtube muziką ♬ atrodo plaukimas vyksta kokybiškai ir gerai.

Noras būt paprastai ir aiškiai, tikrai džiugina kad nevartoju narko, jei dar visai užriščiau alko būt visai gerai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon