Transliacijos stotis kaip ir gyva

Susitvarkiau PC, naujos vaizdo kortos nekišau bo ana milžiniška, reikia naujos dėžės. Tikriausiai nekontaktavo vienas iš CPU power laidų, dar išlupau RAM, tai paleidau gan greitai ir jau sukasi visa dalinimosi sistemėlė.

Prie olanzapino baigiu priprasti, tokia jau jo kaina – pradžioje beveik siaubinga jausena, gerai kad ne žiauriai noriu valgyt, pilvas jau toks milžiniškas kad nejauku net.

Buvimas nuostabus, vėl nebebailus, besidžiaugiantis nakties 🌃 teikiamomis privilegijomis penktadienio, kai dieną tiek išmiegojau dabar galiu pasidžiaugti reto kontakto, dažno aptarnavimo džiaugsmais. Malonumas stebėti skaičiukus, šokinėjančią tinklo apkrovą. Melstis kopijavimo aktui, norėti viską kuo greičiau ir kuo didesnei daliai pateikti. Likimas leidžiantis pasveikti. Laukiančios knygos 📚 bėgantis laikas su nauju Laurent Garnier albumu. Kai garsas 24% kažkiek nejauku, nors žinau kad jei nirsiu iki ryto norėsis ir 100% ir ašaros pačios bėgs dėl muzikos keliamų keistų prisiminimų, gal tiesiog nuotaikos. Jei muzika būtų gera ji niekada nesibaigtų, bet kiekviena tik atplaiša kažko. Visi turi savas, ieškoti nenori, dabar spotify ir SoundCloud transliuoja savo algoritminius parinkimus. Reikia apstoti pirkti muziką, ir pasitaupyti naujai dėžei.

Kapstytis po begalinį internato šiukšlyną, ir tas noras prakeiktas dalintis už patiktukus. Fu. Reikia daugiau laiko skirti sau, tikėti galimybe būt naudingu ne tik masėms kurios žino, bet ir sau. Gal vėl pradėti daryti ryto vakaro nuotraukėnus 📸 ir rašyti užkrovimus, FB pakvietė į kažkokių kertančių mėmų grupę, gali užsipisti sukdamas ratuką. Atleist, neteist. Džiaugiuosi kad nuo olanzapino net mažiau noriu rūkyt ir alaus, vat yra namie o aš net nenoriu, žiūrėsim kaip bus ryt iš ryto. Dar beliko išsivalyti klaviatūrą.

Tavo rankose tavo tvarka

Atsigauti, dažniau valyt dantis, mažiau alko ir nikotino. Nesileist būt savo vidaus sugundomu THC kitoniškumu. Ana arba kerta, arba jokio beveik poveikio – tik po to šriubai atsisukinėja iš ramaus būvio. Alus irgi nuodai realiai supakuoti kad būtų faina, kviečiantys tave pas juos pakibti ir tempti tave keistu, jau nedaug tavo paties kontroliuojamu keliu. Kambariui iki pilnos tvarkos dar liko – dėžių perkraustymas ir stelažo perkratymas, spintos tvarka, apdėlioti viską. Idealios tvarkos nebūna – bet stengtis reikia. Naujas Laurent albumas kol kas vidutiniškas. Sukasi bet nesijaučia kad kažkas labai kabintų, gerai bet ne ant tiek kaip kai kurie seni legendiniai. Tvarka įvedama ir tavo PC’iuke – apsidėliot paieškot, džiaugtis galimybe būt sveiko proto ir suprasti. Lėčiau, dar norisi arbatos kavos, bet reikia ir palaukt, taip galima nusivaryti iki visiško nerimo. Raketinio kuro šiandien nešausim, jau norisi kaip ir išsitiesti ir atsijungt, pritaikyti sau erdvę ir paaukoti ją pačiam sau matant mažus sutapimus ir simboliką 🔣.

Laikas nurimti ir pailsėt

Miegojau prastai, bet dieną du kart nusnūdau po nemažai. Olanzapinas jau ramina nejuntamai, tikrai esu ramus ir sėslus namie, buvau tik parduotuvėje alaus kefyro ir smulkmenų kitų – gavosi virš 30€ bo dar kavos likerio pačiupau. Lauke vėsu ir vėjuota, net langas uždarytas. Kompas sukasi puikiai, diskai neatsijunginėja, 10 iš jų nuskaitomi piratams.

Vėl beprasmiškai suku ratukus Mastodon ir FB – socialinė medija tikrai yra ♋. Kasdienės naujienos, viral karuselės, kai realiai gali sulysti į savo kiautą ir būti tiesiog sau, nereguojant į išorinio pasaulio signalus per LOLasklaidą. Kitoniškumas, mčtkns piktas kad negali pati griaužti Halciono – rėkia šizofrenikas tu ir dar baisiau. Nustatė jai jau senatvinę silpnaprotystę ir smegenų pakitimus, nėr ko pykt, nėr ko veltis.

Gražiai tikint amžinu atsinaujinimu, pasiaukojimui kitiems, padėkai artimiems, artimiems draugams ir tinklo galimybe gauti į aukų kepurę šiek tiek resurso. Dar vienos apšvietimo lemputės atkeliavo į paštą. Savo pašto dėžutėje radau kitam namui tam pačiam butui skirtą laišką.


Sekmadienis mieguistume

Šiandien miegojau dieną du ar tris kartus, viskas susimaišė su keistai judančiais sapnais, bet realumas tvirtas ir pilkai ramus, gražu laiku. Vis ruošiuosi į REDacted.ch inmesti kažko savo, kad pasikelti reitingą. Net du CD iš vokietijos nupirkti tam. Vienas jau kaip ir nuripintas, reikia tik pilnai perskaityti kas ten kaip ir inkrauti.

Norisi kažko, vienas puodukas balto ruso, likutis padėtas pas mm, šaldytuve dar laukia lengvo alaus skarbonkė, rūkiau šiandien tikrai mažiau, ryt injekcija 💉 cisordinolio, persirišau koją – nežinau ar ten viskas gerai, antradienį į lazdynų ligoninę.

Reiktų vėl atsijungti nuo FB ratuko sukimo, vėl kimbu ten ieškodamas ko nepamečiau. Apsitvarkiau Mastodon srautą, nors ten irgi ta pati soc tinklo beleberda tik kad pasaulinė. Dar vis nepafotografuoju. Šiandien vėl kažkoks gan liūdnas, gal kava arbata pakels biškį, alko truputuką pralinksmins. Berods ryte šoviau dvi raketinio kuro ciklo, dabar vakare dar dvi įšoviau. Buvo užbėgęs sš – daviau ciklo, jau prisipažino man kad ir žolalės parūkė ir prisigėrė, dar sakė ir laimo ligą pasigavo. Jo repukai tikrai geri, kažkada man čia kieme parepavo, jis perka beatsus per kažkokią programą – sakė už vieną virš šimto mokėjo, man tai taip keista.

Likti paprastu savim ir nebijančiu, leistis į kelionę į kitą dieną, tikėti. Labai retai klausau ne elektronikos, vat užsidėjau Korn – The Nothing

Paprasti dalykai paprastai teka. Galvoju apie čia nesenai buvusias keistas laiko kilpas net nevartojant, tikrai prisimenu kad išmetėm iš močiutės kambario senas rožes 🌹 kitą dieną žiūriu vėl jos vazone. Atmintis keistas kintantis ginklas 🔫 pamiegojus keičiasi realybė, kaip ir pabuvus psichiatrinėje ligoninėje, reikia priprast reikia susitaikyt. Taip norėčiau lempos virš galvos, bet tai kai ji sugedo tai tik svajonė. Vėl vienas čiūvas žadėjo padėt sutvarkyt, nutręšė penkis eurus ir dingo (ir taip jau nemažai skolingas). Pats žinau ant kiek tai naparna su aliuminiais senais laidais.

Prisapnavus daugiau vėl galvon lenda atminties Vy demonas, bandau jo neįsileist, gali būt greitesnis nei nostalgija, kai pagalvoji dauguma tarčialina ant įvairių priemonių, ir tie kurie visiškai blaivūs dar įtartinesni. Bet reikia su saiku 🍴 vat rūkyt žolės visiškai nebenoriu, tuo labiau hašiuko, noriu dabar tik vieno – kad koja sugytų.

https://wataigarashi.bandcamp.com/album/agartha

Visai nieko albumas ir muzikytis

Dar visai nieko French 79 naujas albumas

https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_kDLdk-llNXFFTRntrPXPoxAy40SIoLjmg

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon