Kai pameti mylimą šaukštuką

Visi žino tą jausmą kai pameti pvz mylimą ir naudojamą tušinuką, tikriausiai dar iš mokyklos. Aš namie turėjau tris mylimus šaukštukus dar tarybinius su vyšnytėmis, man labai mielus. Kažkada seniau dingo vienas, dabar dingo antras, gal atsiras, arba kažkur pas močiutę nusėdo, gal ir į wc išplaukė, niekas dabar to nežino.

Kompas ožiavosi toliau po trijų dienų veikimo be trikdžių, atėjo updeitas win 11 ir pradėjo kibinėt akyse kai užkraudavau visą savo stacką ☦. Įtariu: arba kažkuris diskas iš 17, arba programa kažkuri dalinimosi, arba sena usb 3 papildomų portų plokštė. Ai dar nuduso ventiliatorius Fractal design – ble pirktas buvo brangiausias atlaikė vos virš dviejų metų – bibis kitaip tariant, mano seni zalmanai su dėže atėję ir po 10 metų atveikė, didysis viršuje keiso jau nežinau nuo berods 2006 veikia. Tai vat ir pirk brangų daiktą, reiktų imti kažką su ilgesne garantija, bet tai ir šiknos skausmas, dabar man vien garantiją surasti užtruktų gal 15-20 min peržiūrint visas, nu ne visas tiek metų kiek reikia. Kas keisčiausia kad nepaleidus dalinimosi programų kompas valit puikiai, žinoma po daug kibimų jau metė dll erorsą bet sfc scan now ir dsm restore ar kaip ten viską atstatė net be perkrovimo. Reikia daryti dviejų savaičių jaučiu pertrauką ir tą kompą ištestuoti ir pakeisti ventiliatorių. Bet kaip sunku rasti šaknį kaip kompas: veikia veikia, sustoja ekranas pelė nejuda – ekranas atsijungia ir veikiantis kompas kabo su išjungtu num locku. Gal AMD driveriai vėl bibi padarė mano plokštei nes ana reta, kad jie lūžinėja mačiau ne kartą, tiesiog atidarai ikonas prie laikrodžio ir matai kad vaizdo driverio ikonų trys, vadinasi du kart buvo lūžęs ir atsigavo driveris, bo užvedi pelę tos ikonos dingsta lieka viena.

Labai geras Rogano podcastas su Graham Hancock – siūlau rekomenduoju. Linko nededu – žinau kaip visi bėgat ir skubat, plius bandžiau per win programėlę kopijuoti linką ir bibis – nesikopijuoja, nors programa protinga neleidžia žiūrėti ir per naršyklę ir per ją.

Reikia pertraukos, reikia refleksijos, vėl užsisakiau pigių knygų už 30€ nes močiutė labai prašė Toliato naujausios ar kaip ten tas žymiausias kunigiecas, tai ėmiau ją ir prisirinkau visko nupiginto. Kaip visada atsiuntė į DPD per dieną, tas greitis tai psichozė.

Parėmiau vieną programerį euru į mėn, matau kad jį remia 20 žmonių – ašaros realiai kokias jis geras programas ir kaip senai daro:

https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/

Buvo straipsniai kad ale iš open source neužsidirbsi, plius dabar gi iš visur didžiosios koorporacijos metą krūvomis IT žmones, o monetizuoti save sunku, tik ilgas ir nuobodus darbas gali tau surinkti kelis rėmėjus. Plius žiauriai viskas nuima babkių kai vedi į kortelę, realiai ir kofi ir paypalas pasiima po kelis eurasikus už pavedimą tai jei vediesi kad ir 40 – smarkiai jaučiasi tas biznis, o jei sukaupi daugiau ką žinai kas su jais nutiks. Aš visada stengiuosi investuoti viską ale į techniką, bet gal ir be reikalo, vat dabar dvejos – dj ar studijinės ausinės jau patrauktos net šalia nuo stalo, palikti tik kiniški in ear 👂 prie stiprintuvėlio fiio prijungti jei kada naktį plėš ir norėsis prasipūsti klausą.

Kaip visada yra naujų gabaliecų mano youtube favorites playliste, senų gerų ir naujesnių. Beje youtubas pašalino rikiavimą pagal seniausias naujausias – šlukšti koorporacija kurios realiai vienintelis ginklas ir yra youtubas, nes visa kita tuoj pat pakeičiama kitomis priemonėmis.

Ai dar nueinu į humble bundle – bandau prisijungti nes turėjau ten akauntą – bibis neleidžia, šiaip taip susikūriau naują ir žinoma ten mano kažkada pirktų bundlų nei su žiburiu nerasi – ble tik tada pamačiau meilą kad ale mano akuntas yra bet suspended – nu načert tai kam naują kurti leisti – parašiau į suportą – bibis raibas atsakymas kaip atgaminti savo senus pirkinius. Leisti babkes inete pas koorporacijas yra nesamonė – nebent tikrai reikia, pvz galimybės pageiminti su kitais, arba kažko ko nėra laužtose programose.

Bet vieną programą tikrai galiu pasiūlyti ir rekomenduoti

https://affinity.serif.com/en-us/

čia realiai trys programos, bet jos dabar pigios, plius jokių abonimentų jokio bulshito, aš pasiėmiau tik photo ir antrą kartą jau, pirmą naudojau ilgai ir džiugiai. Gaila kad skylum perėjo prie subsripction modelio, aš realiai buvau paėmęs jų naujausią programą bet atsisakiau ir atsiėmiau babkes dėl bugų – ir gerai dabar matau nuolat reklamina features kurios jau buvo senose programose kaip naujas ir realiai trešia babkes – nevertas mano foto unbiznis tiek šaibų, turiu seną jų ai programą – tikrai patinka workflow ir visokios baikės, bet mokėti kas metus tiek aš nenoriu, ir taip kaip durnius ant savo gimtadienio išleidau babkių be reikalo – tai gale prieš pensiją net skolinausi, bet ne babkėse kol kas esmė, taupyme, o taupyt sunku kai nori ir energetinio ir serano nupiginto kumpio ir juodos arbatos ir kavos. Viską šaudai į priekį nes infliacija tai moko. Kainos per miestą visą ir skirtingas pardes važinėja mažne po eurą, ir gerų akcijų būna, pvz univermago maximoje peiliukai skutimuisi buvo po 15 centų. Tai kaip neimsi, jų prisireikia. Padovanojau dar lgmnt.

Vtts laimėjo MTG turnyrą naujų kortų pristatymą, džiaugiuosi labai už jį. Kitą sav eisim į vėl į turnyra tik jau dviese, reiktų susipažinti kažkiek su kortom, bet inete jos tik nuo 15 dienos, tai gali nebent tiesiog žiūrinėti kas buvo pareklamuota. Tai gavau kodą iš jo 6 pakams internetiniams.

truputis vaizdo:

Straipsnių toliau skaityti apie soc mediją nededu bet yra vienas labai geras, jei turit laiko paveizėkit:

The Age of Social Media Is Ending – The Atlantic

Visus kaip visada kviečiu į mastodon – tik ne į pagrindinį servą – pasidomėkit kas ten kaip ir susiraskit servą pagal temą, nes pagrindinis social jau vos atlaiko ir tiek jame visų sulindo kad siaubas, net aš gavau mažne 20-50 sekėjų. Jei kam reikia patarimo ar paaiškinimų klauskit, atmesiu tada linkus į straipsnius kaip ten kas mastodone, bet realiai ten visa ekosistema, kitokia keista, kažkas puolė kad jie tiesiog rss kopijuoja, bet rss nuo tada kai googlas užraukė savo readerį man visada šiknos skausmas, bendrai nesuvartoju visos medijos, visų įdomių straipsnių nei kaip, o dar gi knygos laukia tikrai labai geros, dar ir norėtūsi ir vaizdo pažiūrėti kažkiek. Kaip žmonės kurie dirba mediją vartoja net nesuprantu, man mirkstančiam joje nuolat keista kaip galima prie pc dirbti, kažkada žinoma dirbau CSC bet ofise, ten kitaip, namie nesugebėčiau menedžinti savo laiko.

Ai autocado vis nevažiuoju kompo imti -gal ryt, ble ten visiškas šiknos skausmas bet ryt bent kamsčių nėra tai gal ir galima ir žinoma klientas kuris nuolat girtas ir net nežino kas pas jį per kompas ir nemoka išsikopijuoti ko jam reikia iš jo yra šikna, plius aš negaliu garantuoti kad jis ant to autocado nepaspaus pvz update ir gali viskas šiknon nueiti. Ir tada mene parins, galvoju gal ryt paskambinti ir sakyt iškvietimas 50 – tada nuvažiuoti kai gausiu pinigus į sąskaitą. Realiai visi gi pas mus specialistai kompų, tik nieko nei apie CPU nei apie gerą kompą net nenutuokia, jiems atrodo – veikia ir geras, kaip šitas diedas klausiu koks kompas, sako brandą – aš tik suprantu kad šikna – pirktas brendinis dėvėtas kuris lavoninis ir reiktų skaityti autocado reikalavimus kuri būtent versija tiks nes autocadas nesupranta kam tau į 8 metų senumo pc pūsti naujausią autocad 🙂

Jau prisiarbatines kavinęs pilnai, pirma 0100 valanda – miego visai nenoriu. Kompas vilioja, bet būtent kas jame? Reiktų ramiai patogiai knygą paskaityti, arba bent jau pavartyt pvz raspberri pi knygutę 🙂

Ai per FB marketplace rašo kažkoks rusas, pradžioje apie 5 mi, dabar apie trečia, klausia ar veikia, sakau taip, tada:

xaciu futbol, jest u tibia

plešia aną jauč pilnatis.

Pradedu suprasti mažus malonumus, ir taupymo galią, bet man sąskaitoje pinigai dega, o realiai jie ir dega, kažkada pienas 1LT dabar geras 1.7€ vat tau ir taupyk žmogus. Gerai kad PC valit, ir gerai kapoja PBB. Reiktų sudėti linkus gal kažkur kodinių žodžių ir pasiūlymų.

Ai beje googlas pakeitė paiešką – seniau visi ateidavo iš mobilių, dabar ir PC prisijungė ir pats googlas pizdit kad tipo niekas pas mane iš searčo neina per webmaster o mano statistika rodo ateina iš googlo, man įdomu kokie raktažodžiai veda į pagrindinį psl, nežinau ir negaliu pažiūrėti vat tau ir internatas, tik matau kad eina ir kaip visada pagrindinis raktažodis xanaxas, kažkada kai google rodė statistikas pagal lytį mačiau kad šitą psl lanko 75% merginų 🙂

Merginoms gėlės ir stiprybė, vaikinams – nežinau mano rantai apie PC problemas 🙂

Ačiū už Jūsų dėmesį, primenu kad komentarų dėžutė pilnai anoniminė – nereikia nei vardo nei psl savo vesti nei meilo, nebent norit tai užfiksuoti ar paprominti savo psl 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 thoughts on “Kai pameti mylimą šaukštuką”

Mastodon