Magiškos dulkės

Vėl sode, miegojau neramiai, dieną nusnūdau ir dabar galvoju apie realybės keistą dramą. Gali nusipirkti medžiagų kurios pakeis realybę, trumpesniam ar ilgesniam laikui. Negaliu sau to leisti, kaip tik noriu tvirtos realybės, suprantamos, apčiuopiamos, tvarios, esančios čia šalia. Dienos be jokių užduočių, turiu jas pats sau susigalvoti. Mieste festivaliai, muzika, o aš būsiu sode, netraukia šurmulys, norisi kažko, kas jaustųsi svarbu.

Geras oras, giliai kvėpuojantis ruduo. Visos pasaulio žinių transliuojamos bėdos kažkur toli, reikia leisti sau atostogaut nuo nerimo. Socialinių tinklų srauto sukimas baigia atsibosti, vis mažiau ten randasi kažko verto dėmesio ⚠. Didžiulis sąrašas 📃 ką galiu išbandyti pasileisti ant kompiuterių:

https://github.com/awesome-selfhosted/awesome-selfhosted

Sukasi dub techno, kaip visada geras ritmas galvoti ir nepretenzingas

Lėtai tikėti savo sveikimu nuo priklausomybės, išsivaduoti nuo užgaidų nusidaužt ir kitaip jaustis. Net dabar galvoje kirba planai kaip pavartoti – blogai, bet toks tas blaivumo kelias. Kartojasi žodžiai, kartojasi situacijos, tik metų laikų kaita primena kad jau nebe jaunas ir viskas pasiekiama ir lengviau ir sunkiau.

Norisi sau leisti būti be įtampos ⚡ skaityti, klausyti, rašyti, instaliuoti, konfigūruoti, mokytis, lipti aukščiau 👆. Kasdien jaučiasi blokas, blokas daryti, blokas panirti giliau. Kažkokio stebuklingo būdo nėra, viskas per prakaitą, kančią, ir negaliu. Reikia kažkada pradėti? Viskas taip nučiulptai vienoda, puola dežavu. Atrodo buvau, dariau, jutau ir dabar tik kaip keleivis pro vagono langą stebiu šią kelionę.

Labai džiaugiuosi nauju Pelevino romanu pagaliau. Perklausiau pirmą dalį – tikrai stipri.

https://www.litres.ru/viktor-pelevin/transhumanism-inc-audio/

Jau vakaras 🌃 giliai viduje penktadieninis noras nusiplėšti, bet sodas atstumo galia patraukia nuo pagundų. Gera būti gamtoje su interneto ryšiu, kai visas pasaulio džiugus beprotnamis už kelių paspaudimų.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon