Muzika, vėl muzika daug muzikos ir logas

Miegojau gerai, tik kaip visada iš ryto per ilgai varčiausi lovoje nenorėdamas keltis. Paskambino gn, priminė, kad šiandien reikės dirbti, nuotaika nukrito, nes aš visai kitus dalykus planavau šiai dienai, bet darbas yra darbas, nedaug jo, bet vistiek yra. Išgėriau savo vaistų ir vitaminų dozę, pasidariau kavos ir sėdau klausyti Dj Kicks – Photek. Vakar prisiminiau, kad seniai klausiau šių rinkinių. Įdedu jį ir jums —-> DJ-Kicks_ Photek.rar. Žinoma, jai turit pinigų, tai nusipirkti tokią muzikinę kelionę yra visai ne pro šal.

Kiek dabar klausau šios muzikinės kelionės tai tikrai viskas labai joje gerai. Gero klausymo ir jums!

Šiandien dirbsiu Vienuolyno kiemelyje, bus ten koncertas nedidukas, o taip norėjau visą dieną klausyti muzikos ir sėdėti namie prie kompo, nuvežti mašiną daviklio keitimui ir būti tokiu paprastu ir ramiu. Dabar teks, kaip visada, kažkiek pasinervuoti kur pultas, ar viską susidėjau, ar spėsiu ir t.t. nuo nervų mane turi saugoti vaistai, tikiuosi ir apsaugos.

Nuotaika 7/10
Miegas 10/10
Liga 0/10

Vis dėlto nelabai aš myliu savo darbą, kartais daugiau kartais mažiau, bet jis atima iš manęs daug nervų, nors tikriausiai beveik nėra darbo be nervų. Reikėtų bandyti išsiveržti iš vairuotojo, kolonėlių nešiotojo ir sandėlininko darbo, arba kažkaip iš naujo jį pamilti ir mokytis būti apšvietėju (nors ir tai jaučiu nėra mano gyvenimo pašaukimas). Mano gyvenimo pašaukimas yra… sunku įvardinti, man patinka vairuoti, bet daktarai man nesuteiks profesionalesnių teisių nei b kategorija, man patinka rašyti – bet rašyti apie tai kas man aktualu, o ne bet kokia tema, reiktų kiekvieną dieną užduoti sau kažkokią temą ir ja parašyti trumpą ese. Man patinka klausyti muziką, bet būti Dj’jum aš tikrai nelabai noriu, esu daugiau melomanas, bet toks kuris nemėgsta kapstytis po neatrastus muzikos labirintus, nors gal ir visai nieko būtų užsiėmimas. Žodžiu nežinau kuo aš noriu būti… norėčiau būti išlaisvintas iš šio kaleimo, norėčiau nustoti bijoti smulkių dalykų kurie nėra esminiai…

Photek’as – net labai gerai groja.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Muzika, vėl muzika daug muzikos ir logas”

Mastodon