Nakties glėbys

Nupirkta pelė tikrai džiugina, dar reikia kažkiek apsiprast, bet bendrai paėmus labai patenkintas. Jautrumas super, patogumas rankoje, programuojami klavišai ir du ratukai.

W95 Max Sports-EXTRA FIRE GAMING MOUSE-Bloody Official Website

Užsidėjau kažką naujo pro ausis praleist

Buvo čia kažko youtubas supykęs kad nemoku jam ir turiu addblockerį bet po kažkiek laiko ir addblockerio atjungimo atpyko atgal ir vėl leidžia per mano naršykliuką vivaldi leisti jį. Irrrr vėl nebeleidžia, net nežinau kodėl visi anti reklamai išjungti vivaldi apsaugos irgi.

Kelis syk sau vis kartoju ir noriu pagaliau vėl išmokti nesipilstyti alkoholiu nes jis realiai naikina laiką. Žinoma dabar kai išmigęs nuo 1700 iki 2130 galiu leisti sau būt naktyje, bet realiai pykstu ant savęs, kad vis stipraus alko užragauju. Baigiu išgerti pačio mm dovanotą romą.

Turi turėti saugią vietą savo suvokime, kažką kas leistų atsitraukti kai realumas tampa klaikokas. Jei įsileidi visą realybę tai gali ir išdurnėt, ne veltui rusai sako jei ilgai žiūrėsi į mėnulį gali ir sudurnėt. Realiai tai tiesa, reikia mokėti ir susikaupti ties kažkuo ir atitraukti dėmesį kad ir į paprasčiausias būties problemas. Pasaulis žaidus bet neatleidžiantis klaidų, norisi patikėti savo amžinumu, bet turbūt tada ir gan greit prisižaidi. Reikšmė simbolio ne jame, o tai į ką jis referuoja. Jei patiki savo amžinumu darosi klaikiai liūdna ir pradedi iškrypti. Čia kaip ir katalikybė kuri ale viską atleidžia, todėl joje ir neršia visokios negerovės, ir įtartini tipai. Kasdien kažką nuveikt.

Vėl kažką generuoju, įdedu čia daug manau po mėnesio ar kiek trinsiu dėl to kad serveris ne guminis 🙂

Jei tik prisigalvoji ką generuoti GPU gali prakaituoti tokiu greičiu kad net baisu, vos spėji outputą peržiūrėt ir keist modelius. Realiai būtų geriau kažką pažaisti, kaip žinia strateginiai žaidimai bendrai sveika ir vysto suvokimą ir kompo valdymą ir 3d orientaciją.

Norisi tikėti, jau kaip ir aiškino kai kurie dėdės kad visas FB nušiktas generuoto Ai paveiksliukais.

Geras straipsnis

https://nesslabs.com/ikigai

Ką su bingu pakūriau

Pilnaties vakaras 🌃

Vėl šiandien prisiverčiau alaus ir atsijungiau į girtą nemalonų miegą, pabudęs vakarop skaniai užvalgiau, pasidariau kavos arbatos ir plaukiu su HOR miksais.

Kažkas kirba

Kažkoks neaiškus jausmas, kad esi ne visai vietoje ir ne visai laiku, kažkiek iškritęs iš laiko kontiniumo. Žinoma tame kaip visada yra alaus, šiandien gan daug su ilgu nusnūdimu dieną, džiugiai visai pradėjau klausyti:

https://www.litres.ru/audiobook/venedikt-erofeev/moskva-petushki-280172

įdedu tiems kas supranta rusų

https://234.lt/222.zip

Neramumas neapleidžia, norisi arba vėl slėptis po antklode arba veikti kažką svarbaus. O kas svarbu niekaip nesusigalvoju, siunčiasi vėl porcija muzikos in PC. Aš tikiu kad atsigausiu nuo alaus pilstymo. Vis čia verkšlenu dėl to alko dienos naikinimo, bet bent taip jaučiuosi teisesnis prieš jį. Džiaugiuosi kad realume jau senai nėra nei žolės nei kokio kito narkotinio brudo, džiaugiuosi ir kad nebebendrauju su Jrgčs – manau irgi geras sprendimas rišti santykį kuris ir taip buvo gan bereikalingas.

Mirksi įvesties kursorius, aš mirkstu internete, kažkas atrodo lyg svarbaus plaukia per sąmonę apie minios diktatą, liūdną realumą ir pačio kaltę. Nušvisti keliaujančiu džiaugsmu, norėt būt ir keltis rytais. Taip paprasta kartais jausti, bet indus plauti dar vis dažniau malonu nei ne.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon