Aš Jūsų balsą per prastai girdžiu

Skambino mašenikai, iš įvairių gal 5 skirtingų numerių, vieną numeti skamba jau iš kito. Čia kiek pamenu tie rusų bitkoinininkai, bet dabar gan retai skambina jau, nes dažniausiai skamba iš užsieninio numerio – numetu, tada iš kito užsieninio ir ant galo iš kokių trijų keturių lietuviškų. Visi buvo sužymėti kaip spam ir tikėsimės daugiau netrukdys žmonėm kai dar kas nors sužymės.

Mm šiandien visiškoje širšės formoje, pasakiau kad išgėriau kelias alaus tai grasino mane mažne į internatą priduot ir išvaryt iš namų. Ant tiek pikta kad aš slėpiausi po antklode duris užsidaręs, o ji su brl mane žodžiais dergė. Šlykštus jausmas kai net namie neturi ramios vietos būt. Žinoma ir pats jaučiuosi kaltas tuo ilgai užsitęsusiu alaus pilstymusi iki miegojimo dieną.

Dabar vakare blaivas klausau https://hoer.live ir išgėręs kelias ciklo, gabaliuką xanaxo jaučiuosi pilnas. Internetas jau ne pirmą dieną atrodo tuščias, knygos ilgiau nesiklauso ir nesiskaito, dienos prabėga į kažkokį pilką marmalą. Norisi pakelt ragelį ir surėk – ALIO, čia aukščiausia ministerija? Man NUOBODU 💤 bet pats žinau kad iš to nuobodumo gimsta kažkas gero.

90s Atmospheric Jungle & DnB – Vol. 8 (90s jungle, ambient, jazzy, intelligent dnb mix) (youtube.com)

Kita diena

Keltis jau ne pirmą dieną visai nenoriu, praguliu ilgai ir sunkiai kol sukaupiu jėgas lyst į realumą. Šiandien gera diena – nesinori velnio alaus, mm nepikta, kartu buvom parduotuvėje, nusipirkom visokio maistuko. Galvojam čia su Grl ir Pl eiti kada ateinančiom dienom pasibastyt, senai kažką veikėm tryse tai būt visai fainumas. Savaitgalį numato lauke virš 20 laipsnių šilumos, jaučiu staigiai viskas užžaliuos.

Kasdieninis noras parušinimo iš kažkur ir teigiamo, kasdiena žadanti paprastumą, straipsniai primenantys kad tu kaip ir dalis visumos. Vat vienas geras apie muską.

https://www.wheresyoured.at/the/

Giliai kvėpuot, jau vėlyvas vakaras, sumokėjau už youtube premium bo užpiso tas neveikimas ant naršyklės pagrindinės, atmintis šaudo keistus labai senus prisiminimus kurie beveik atrodo ne iš mano gyvenimo. Vėl pagavau kad kažkas kas galvojau buvo, tikriausiai buvo susapnuota. Kažkaip susiveikti daugiau skaitmeninio piniginės resurso, pajusti kurlink teka realumo upė ir išnaudot tą vagą paprastuoju būdu – kad ir kitiems būtų geriau. Norisi tikėt savo gajumu ir įgalumu negerti alaus ir kitokio alko, visai mažai arba visai nerūkyt. Skaityt daugiau ir tiksėti kasdien kiek tai įmanoma džiugiai, pasiduot nereikia.

Velykų penktadienis

Užmigau vėlai, pabudau iš vis galima sakyt jau dieną. Prasidariau naują paką kavos pupelių – susimaliau, pasidariau per moka aparačiuką – stiprios neblogos tikrai. Svjns vėl lenda duok pinigų – atsakau paprastai – neturiu, nurimsta, parašo kad jo mama po insulto ir jis su ja ligoninėje.

Pasirinkti dienai muzikinį apipavidalinimą, kartais galvoju kad muzika kaip parazitas, nori geros naujos tokios kitokios ramios veiksnios, vis nori nori ir neleidi tada sau kažko kas paremta teksto medija ar kokio pokalbio ar knygos įgarsintos. O muzika vis neužjudina muzikinio kaifo kauliuko ir jos galima sakyti begalybė, youtubas bando siūlyt, tau vis kažkas neįtinka, nors kaip fonas ji gera.

https://www.youtube.com/watch?v=7Ub6MWzRl6U

Rūkau daug mažiau, nors dabar noriu, bet ne ant tiek kad negalėčiau kest ir reiktų bėgt in magaziną pirkt pakučio. Įsipyliau kažkiek mm dovanoto romo, ir žinoma buvau pagautas mms, tai vėl pikta ana.

Šeštadienis

Nei vakar vakare nei šiandien iš ryto nerūkiau, tuo labai patenkintas ☺ pažiūrėjau ruską video apie metimą rūkyt.

Alaus norėjau bet nėjau pirkti, kažkaip susilaikyt. Keli ciklo, gabaliukas xnx, skani kiniška akmens arbata 🍵 Mm su brl parsiradę iš sodo, skaniai pavakarieniaujam, multi vitaminas išgertas. Muzika pagaliau atitinka nuotaiką.

Sekmadienis

Velyka. Sukasi pagaliau muzika kuri netrukdo ir nereikalauja mano dėmesio. Ant kompo paišau su SD XL modeliu, tai visai džiugiai vėl gamina man temas.

Arbatos stiprios du puodai, gyvenimas gražus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon