Naktis laukiant kūčios 1:56

Keisti jausmai baltos sunkiai atskiriamos tabletės, kažkur galvoje karo atgarsiai, kartais atrodo amžino, tau diktuoja salygas ir praeitis ir dabartis ir ateitis kasdien treniruojiesi būti geresnis bet visata atrodo amžina ir paprasta kaip du kart du tik tu pats to nesupranti.
Reikia kurti tikėjimą ir padėt, tuo pačiu suprantant kad visiems nepadėsi ir kažkada aklas kurčias ir durnas mirsi prie suskilusios geldos ir eglės, tiesė kelius tau pionieriai dabar tas vardas atsiduoda naftalinu bet taip ir yra ir jei giliniesi tai ir liksi savo spektaklyje va bank prie tuščio ramso.

Norisi sakyti kažką ir visiems ir visam sau kartais matosi kaip taisymo komandos apsirinka. Vėl užsakytos knygos vėl nusileidusi iš dangaus nafta ir ranka, aš kartais keistas, tokia jau mano dalia. Norisi padėti bet gali apsirikti ir suklysti ir apsirinka ir klysta kiekvieną dieną, o voras suka tinklus ir tikslas ale sukonstruoti verpyklę bet paslaptis tikrai meilėje, amžina kova amžinas nuotaikų balansas, nesutarimai dėl spalvų atspalvio ir pats matai ir gali patikrinti savo akis ausis ir nosis, kartais man atrodo kad galvoju teisingai bet kokia tai saviapgaulė – ninado dumat, ☋ nado pisat i delat.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon