Diena – šast ir nėra

Jau virš savaitės nerūkau. Labai džiaugiuosi tuo, alučio dar papilstau, bet jis duoda šiokį tokį atpalaidavimą – reiktų ir jo atsisakyt, bet jei atsisakysi visko, kas gi beliks be sėlinančios depresūkos.

Sukasi:

Come Together: Adventures On The Indie Dancefloor 1989-1992

Patenkintas vakaru, buvusieji neramumai praėjo. Savaitgalį papietavau, paplepėjau, alaus išgėriau su Snt – fainai praleistos kelios valandos. Dar vis karts nuo karto užlekiu pas lgmnt – pabūnu kiek būnasi ir traukiu namo, vis prasijudėjimas.

Trečiadienis

Vistiek karts nuo karto ant tiek nejauku ir bloga pasidaro kad nors kauk, vakar net xanaxas nepadėjo, gulėjau pasislėpęs lovoje ir jaučiausi siaubingai, senai buvo buvę taip negerai…Nežinau net ar alaus visiškas atsisakymas padėtų, nors tikriausiai pasilikus xanaxo 0,25 vakarais gal nepuls toks siaubingas blogumas kuris tuo momentu atrodo niekada nesibaigs. Šiandien irgi buvo jau blogai, bet xanaxas berods aptvarkė nuotaiką į priimtinesnę.


Lai sukasi ramiai

Muzikutis ramina:

https://neoouija1.bandcamp.com/album/annexe-cottage-industries-2

Šiandien jaučiuosi gerai ir džiugiai, trys raketinio su Impra arbata duoda savo. Susitaikymas su tuo kad visko nepajusi (bet kiekviena akimirka gi pilna 🌕), aš tikiuosi ir būnu, kojos žaizda jau beveik visiškai užsitraukusi, čia kelias dienas kažko vaikštant skaudėjo bet praėjo.

Liesti realumą pirštų pagalvėlėmis, leisti sau būt kritime į laisvą būsena tikrumo, ryt į mišką eglių šakų. Girlianda virtuvėje jau kabo, aš kažko vėl nebeskaitau knygų – turiu krūvas, bet kažkas vėl atima tą malonumą. Norisi tikėti, savo paties galia ⛮ nepersigąst, neįsileisti tolimų suvokimų bereikalingų. Mintys kartais būna nuodingos, ir gali užsižongliruoti jomis iki klaikumo Cthulhu. Kvepalai paruošti, džiaugsmas spindi akyse. Užsibrėžti aiškias ribas, nebeatspėsi kur link tave numes likimas. Kol kas ramiai sau būnam mažam kambarį besidžiaugdami ir kažkiek nuobodžiaujant. Kartais taip norisi to ryškumo ir aiškumo kokaininio, tik žinia iš jo nieko nelieka, o dabar ir jo kaip ir nėra – ne vokietija ar olandija męs, tenkinasi visi pigiu neaiškiu kristalu. Lieka kartus skonis, laimingi kurie išeina laiku, kiti, išgelbėti, skelbia naujieną – niekas pasaulyje nevertas tavo ašarų. Leisti sau būti atsipalaidavus.

Galvot čia ir dabar, galvot tai ką jaučiu ir matau ne pilnai tiesa. Nakčia. Pinigai griaužia kišenę, bet žinau kad reikia taupyt, kitaip kito mėnesio pradžioje neturėsiu nieko. Norisi nusipirkti muzikos, koks tai kažkiek beprasmis reikalas, vis tiek tikrai retai grįžtu klausyti ką klausęs iš ne youtube favorites. Pažadas neduotas, draugų paieškos kai tau 40 skamba keistai.

Bendrumas

Kažkas sieja su kitais, ar muzikos sąskambiai, ar idėjos 💡 ar šalis, kalba 💬 mintys panašios kažkiek. Gyvenu ant tiek gerai kad turiu išeiginį laikrodį ⌚ Sukimąsis amžinasis. Pasaulis nenustoja stebinti, o kartais nuobodžiai suki interneto srautus laukdamas kažko neapsakomo. Vat jei būtų patogi galimybė suvalgyti magiškų grybukų, turbūt kažkiek šveisčiau kad ir dabar. Taip reikia kartais kitokio potyrio. Paslaptis perduodama ir kintanti su laiku, kai pagalvoji tai kas buvo prieš 30 metų sunkiai suvokiama.

Patenkintas suploviau indus, dar pasidariau arbatos, sukasi HOR miksas gyvai iš vokietijos, o aš galvoju ar iš vis galiu kažką perduoti kad ir vyresniam sau, jau net nešnekant apie kitą. Atrodo milžiniškas realumo kitimo greitis tik didėja, ir tam tikrais momentais jautiesi pasaulio centru, bet tai pavojingi momentai. Sukurta sistema svaiginantis, bet paskutiniai keli žolalės parūkymai bent man buvo labai nemalonūs – sako ir turi tokie kartais būt, bet realiai nebepatiko ir tuo pačiu traukė tuo momentu mąstymu kitokiu ir kibliu prie aplinkos. Dar žinoma žolala žolalai nelygu…

Nustot bijot, tai gi tiesus kelias į proto vergiją. Nesitikėt kad bus geriau, kitus palikt kitiems, bet apdėlioti savo tekstą kaip esaties apmatus.

Turėti tikslą

Kaip tie keisti sąrašai: 1001 knyga kurias perskaityt prieš mirtį 💀 Mano tikslas paprasčiausiai išgirsti dar muzikos, perskaityti knygų, sutikti naujų žmonių, paragauti kažką naujo skanaus. Už cenzūruotos interneto realybės laukia pikta tamsa. Tie kurie nepritampa, kurie neįvertinami. Bet realiai pagalvojus turi džiaugtis savimi ir savo artimiausia aplinka, negali gi pergyventi nei dėl USA nei rusijos problemų. Negali ir visiems padėt, realiai negali padėti net vienam atskiram jei jis nieko neturi. Skambino sš iš rokiškio, nori FL studios, savo muzikyčių kurtų, beatsų kažkokių. Man tai keistai piktai prisimena kai jam ir daviau daug visko ir net pinigų skolinau ir faktas kad niekada tai neatsiras atgal, kartais geriau būti uždaru ir nesileisti į naujas pažintis. Tikslas paprastasis būt ir džiaugtis kelione per metų laikus, dienas, rytus vakarus. Dabar net negali atvirai būti savimi, visi pasidalinę į vatnikus ir teisinguosius, jokia vidurinė pozicija nepriimama.

Outrage

Tai parduoda dėmesį ⚠ Necenzūruota medija išvarytų iš proto ir sveiką, jei rodytų lavončikus ir žudymus. Bet tai visada lieka už kadro. Vad dabar ant kalėdų rusų telikas labai mėgėjas visokius čikatilas rodyt ir apie maniakus pasakot, bent tai buvo pernai. Visi nori dėmesio savo problemai, ir ale jei neduosi dėmesio kitiems tai ateis mistiniai naciai ir tavęs – gerai vienas rusas mastodone rašė: čia gailėk seksualinių mažumų, palestiniečių, ukrainiečių, invalidų, autistų – o kas pagailės tavęs? Faktas tas kad tikriausiai niekas, kas patenka į sistemos krumpliaračius retai išlenda sausas. Aš pats jei ne šeima tikriausiai senai būčiau arba užsilenkęs, arba kaleime arba rokiškį. Nerašytos taisyklės visa kame. Tu turi būti idealus, niekaip nesuprantu kaip žmonės vieni gali būti ir gyventi, bet gi kad nesi vienas irgi išmokstamas dalykas. Jei būtų kitaip korta kritusi gal aš irgi turėčiau šeimą kitą. Bet esu patenkintas kad neturiu. Man kažkas kabo ant minties apie tai kad everythings amazing and nobody is happy. Kažkas panašaus į tai. Pats kartais pagalvoju koks aš lepus. Tas blogai, tas nepatinka. Reikia realiai mažiau galvot, ką jau ir minėjau.

Ryškiai

Mano išmanioji xiaomi apyrankė šiandien pasiūlė eit miegot link 2400 vakaro, kažką ten praskanavo iš mano miego duomenų ir taip sugalvojo, ten ale koks tu gyvūnas pagal miegą.

Užmigau labai sunkiai ir tai su melatoninu ir xanaxu, nes nuo 2330 iki 0200 varčiausi keistai nepatogiai. Buvom miške šakų puošimui. Šiandien vėl pasidabinau trim raketinio kuro ir stipria arbata 🍵

Bandau klausyti listo:

https://daily.bandcamp.com/best-of-2023/the-best-electronic-music-of-2023

tai tikrai įdėta praktiškai neišklausomų dalykų, dažnai bandcampo listai būna visiškai šūdini, gerai kad turiu redacted ir ten matau dienos savaitės mėnesio topus. Bet norint surasti kažką gero ir naujo neužteks vien listų, youtubas kartais siūlo ir visiškų naujienų. Bet geriausias muzikutes kurias esu radęs pasiūlė kiti gyvi žmonės.

Skaitliukas sukasi

Pakilimas, lyg ir kontroliuojamas, du alaus suleista į organizmą. Sąmonė primena, kad viskas realiai puiku, bet tas noras dar ir dar tikrai mano narkomaninis bruožas, noriu ir alaus ir rūkyt, ir geros muzikos ir visokių kristalų tablečių augalų. Bet gi žinia yra ponas saikas ir vieta be durų rankenų. Šventėm reikia sugalvot dovanų draugams ir šeimai, mm kaip ir jau dovanojau, brls lyg užsiminė kad kažko asmeniniai higienai nori arba perėjimo USB kuris neturi datos laidų. Mm dovanoju metams einant vis kažko, o draugams reiks kažką paieškoti.

Tikroviškumas gali gniuždyti – dabar su Ai kurybos priemonėm dažnai atrodo kad daug kas jom ir daryta, fucking tech bros, nors ir aš toks pat tik undergrounde.

Gražių švenčių visiems!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon