Norėčiau būti Om

Norėčiau susilieti su viskuo, kaip upė kuri įsilieja į kitą upę. Nebenoriu galvoti ir vertinti.

Nuotaika 4/10 Miegas 10/10 Liga 0/10

Šiandien buvau pas savo psichiatrę, sakė kad aš mieguistas ir nenoriu nieko veikti dėl ligos o ne dėl vaistų, keistai jinai mąsto. Aš manau kad vaistai mane per daug slopina ir aš tampu nebe savim, net juoktis sunku. Bet reikia bandyti pačiam išsiveržti iš užburto rato, rato kuriame aš noriu tik gulėti pasislėpęs po antklode. Aš nebelabai tikiu savimi, kad dar kažką galiu, kad dar galiu kažką išmokti. Skaičiau apie Krišnaizmą, griežta religija, jokios mėsos žuvies kiaušinių kavos arbatos cigarečių narkotikų ir kartoti hare krišna kuo dažniau. Gal ir veikia toks išsivadavimo būdas, susidomėjau ir noriu pabandyti, žinoma sunku atsisakyti kavos ir arbatos ir viso kito, bet gal verta, tada gali išsilaisvinti iš gimimų ir mirimų ciklo. Aš beveik tikiu, kad visi męs čia nebe pirmą kartą ir atgimėm žmonėmis su tikslu išsivaduoti iš priklausomybės nuo kūno, čia kažkoks ypatingas didžiulis kaleimas.

Šitame kaleime man darosi baugu dėl išnaudojimo kitų, kiek daug skausmo sukelia žmogus, pats sau ir aplinkiniai gyvybei, atrodo kad viskas apsėsta kažkokių demonų. Bet gal yra kažkas galingesnis nei jie, ir ateis išvaduoti mus nuo mūsų pačių.

Noriu rūkyti. Noriu išnykti, noriu būti vienkartinis. Vienkartiniais męs dabar save ir laikom. Aš taip noriu kad sustabdytų mano kelionę, nes joje jau visko per daugk. Verkšlenti kad nori mirti durnas dalykas, pats negaliu išeiti, nes nebegaliu patikėti kad laukia tuštuma, jei įtikėčiau į tuštumą tada gal ir susikaupčiau mirčiai. Sunkiausia būtų mirti nuo atsisakymo, atsisakymo gerti ir valgyti, kiek daug reikėtų valios pastangų tam.  Prisimenu kaip per kelionė sukinėjau visą planetą, dabar tai atrodo taip vaikiškai. Nebeturiu ką pasakyti, tik kad noriu, noriu vėl dažniau šypsotis ir juoktis geru, nepiktu juoku. Kiek daug visko lieka užmarštyje. Nebenoriu keliauti, nebenoriu skraidyti, nebenoriu būti priklausomas, pasaulis man atrodo priešiškas man.

Bet kaip pasivaikštai ir pajudi viskas atrodo geriau. Taip norėčiau būti geresnis pats sau ir kitiems, kažkuo prisidėti prie nežinomos misijos ir neaiškaus tikslo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Norėčiau būti Om”

Mastodon