Nučiulptas internetas

Nerandu nei naujos geros muzikos, nei FB srautas kažkuo džiugina, ir YouTube pasiūlymai lėkšti ir vienodi. Atrodo reikia lysti gilyn į fringe dalykus – mastodon, https://scuttlebutt.nz/get-started/, kalbėtis per nicotine, eiti į forumus ir bendrai atsukti bybį į populiarujį internetą kuris tampa kuo toliau tuo labiau vienodas ir neįdomus. Čia nesenai ir Hacker news buvo diskusija kad ir redditas tampa šūdu.

Miegu toliau tikrai daug, bandau skaitinėti knygas 📙. Nežinau ar arbata kalta, ar tiesiog tokios dienos, bet jaučiuosi neramus ir be vietos. Reiktų kažkuo rimčiau užsiimti ir panirti giliau į veiklą, tada ir mažiau nerimas kabintus.

lgs ištempė iš namų 🏡 skaniai pamaitino, apkirpo užvešėjusius antakius, aš kažkaip per greitai susiverčiau mokos kavos likerio su pienu ir nuėjau pasnaust, pabudus dar nuėjom in parduotuvę ir aš ramiai traukiau namo.

Namie įsipyliau in vidų skanios stiprios arbatos, kavos iš aparačiuko ir bandau nardyti po internetą.

Užmigau tikrai sunkiai ir sapnavau keistus nemalonius sapnus. Dabar iš ryto išgėręs stiprios arbatos jaučiuosi visiškai nesavas, noriu slėptis, noriu atsijungti, noriu išnykti realiai. Nedžiugina niekas ⚲ Kol miegojau atrodė kad sapnuoju kažką labai svarbaus ir gilaus, pabudus atmintyje beveik nieko neliko – tik kažkoks keistas nerimas. Pasislėpti nuo savęs. Atrodo nieko nenutiko, atrodo viskas gali būti džiugu ir deja – nerimas ir nejaukumas.

Dieną vėl nulindau į lovą slėptis nuo realumo, dar 1/4 xnx čiupau, tai kažkiek pamiegojus tapo vos lengviau. Bandžiau paleisti ant raspberry pi remote desktop bet vėl kažko šnipštas tik gaunasi – prisijungia ir išmeta atjungia.


Palikta senai, teku lėtai, noriu vėl pakilti ir atsigaut gaiviai.

Perskaičiau knygą:

https://www.kitosknygos.lt/knygos/LAZ.-Laikinoji-autonomine-zona-ontologine-anarchija-poetinis-terorizmas

Visai įdomiai ir greitai susiskaitė, knyga tikrai kitokia nei dauguma, rašo apie pasipriešinimą ir gan įtaigiai, knyga sena – tai apie internetą užsiminta minimaliai, bet jau tada numatyti dalykai tik dabar įgyvendinami. Tokį manifestą reiktų rašyt kasmet, vis papildant tuo kas keičiasi, kas aktualu.

Kažkuris rytas pro balkoną

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

2 thoughts on “Nučiulptas internetas”