Nustot tikėtis, nustot nerimaut

Straipsnis apie tai kad nereikia sekti naujienų:

Aš ir per daug kasdien ieškau naujų ale “žinių”

Šiandien vėl neramus, mažas gabaliukas xnx padaro tik kažkiek apdujusiu, bet vis tiek dabartis mane slegia. Gėda, kad neskaitau knygų kurių prisipirkau, nedaug fotografuoju, neišsprendžiu keistų kompo kibimų. Arbata ir kava suteikia kažkiek energijos, bandau mest rūkyti, gal todėl neramus. Vienas pažįstamas su drauge išsikrausto į Ispaniją, buvo ten paatostogaut, labai patiko, nori gyventi ten, kviečia aplankyt kai įsikurs. Visai džiaugčiausi kelione, jei nebūtų coronos…

https://mastodon.social buvo nulūžęs, negalėjau pasidžiaugti nefiltruotu srautu.

Atėjo keli siuntiniai iš UK, reikia deklaruoti kas ten, aš nežinau, tikriausiai keli cd. Deklaravimas visiškai debiliškas, paspaudi knopkę užpildęs viską, jokio pranešimo kad viskas ok, tik knopkė papilkėja. Daugiau nebeužsisakinėsiu CD iš UK, muitai, parkės. Galima dabar realiai tik iš EU viską pirkt, laukiu dar didžiulio siuntinio arbatos iš kinijos, ten muitas jau sumokėtas iš anksto, bet kelis užsakymus sukišo į vieną, tai irgi neaišku ar pro muitinę ramiai praeis.

Šiandien aš nieko nesitikiu, norisi ramiai būti prie PC, gal atsiversti kokią knygą ir pabandyt panirti į ją. Youtubas suka klausytą muziką, aš galvoju kaip tapti geresniu savo paties variantu. Leisti sau būti, tyliai ramiai. Norisi stebuklo supratimo, kad viskas dūzgia ir veikia. Prisimenu kaip kažkada apsirūkius staiga šovė tas suvokimas, kaip visas pasaulio žmonių skruzdėlynas juda kirba, o tu sau tiesiog būni. Neįsipareigojęs, nepriklausomas, kažkur truputį kitur nei dauguma.

Tiek pasiūlos, tiek mažai realiai reikia. Užtenka ryšio interneto ir muzikos su kofeinu. Lėkti nėra kur, skubėti, nerimaut. Kasdiena su savo ramiu būviu.


Šiandien pabudau tikrai anksti dar prieš penkias, sapnavau labai keistą sapną prieš pabundant, didelė salė kaip sporto rūmai, daug žmonių ir aš sabotuojantis susirinkimą įjungiant priešgaisrinio vandens padavimą, scena virsta pelke, žmonės bėga 🏃 . Pabudau, labai norėjau parūkyti nikotino, teko iš bikučių susisukti. Gal jau šiandien mažiau norėsis rūkyti. Šlykštus narkotikas. Kažkada kai neturėdavau pinigų ir nerūkydavau, ir šiaip daug mažiau vartodavau nikotiną.

Neiškenčiau, nulėkiau į parduotuvę pasiimti tabakėlio. Parsiradus susisukau į kaldrą ir užmigau, pramiegojau beveik iki pirmos. Vėl neramu, bet pats suprantu, kad be užsiėmimo ir negali nuolat būti ramus ir patenkintas, reikia kažką veikti, kažkur sulysti, kad laikas eitų greitai. Vėl teko trauktis xnx nes jau visai nepakenčiama neramybė, gal kažkiek aptrins mano suvokimą tas kristalas.


Dienos bėga ramiai, lauke gražiai balta, berods šią savaitę ir rimtesnius šalčius praneša. Buvau pas lg kažkaip neiškentęs paėmiau romo butelį kartu išgert, išgėriau skaniai, nuslinkau miegoti, iš ryto išgėriau kažkiek energetinio ir šlykščiai apsivėmiau. Visiškai vėl nebenoriu stipraus alkoholio. Šlykštus jis daiktas tai tikrai, nepadeda jaustis geriau, gal tuo momentu ir kažkiek linksmiau, bet po to kentėt pusę dienos baisiai besijaučiant tikrai nefaina. Pabandžiau ir aiškiai supratau kodėl aš jo nevartoju. Gerai kad prigėrus dar nepakilo ranka čiupti kitų džiaugsmų.

Kompe pajungiau naują 6TB Toshibos diską, jau tikrai problematiška kai tiek daug diskų. Reiktų mažesnius atjungti ir prijungti pvz prie raspberri pi dalinimuisi. Gal tada būtų patogiau ir geriau dalintis, nes dabar ant Win 11 normaliai neveikia nei Soulseeko originalus klientas nei Nicotine – pastarasis kažkodėl atmeta kažkiek prašymų downloadinti ir išmeta norėtojams remote file not shared pranešimą, kodėl tikrai nesuprantu. Pi-hole kažkodėl nustojo veikti, aš tai turiu įtarimą kad todėl kad į raspberri pi 400 su juo instaliuota ubuntu naujausia versija, tikriausiai reiktų į orginalią raspberrį sistemą pereiti, nes kažkodėl nei SSH nei RDC normaliai su tuo kompuku neveikia 🙁

Klausau vis po truputuką Pelevino “Čepajavas ir Pustota”, labai džiugina, kad yra tokių knygų. Klausant rusiškai visai kitaip ir galvoje piešiasi vaizdas, gera knyga.


Miegu vėl tikrai daug, šiandien sau leidžiu du alaus 🍻 klausau:

https://thirdkindrecords.bandcamp.com/album/notebook-thoughts-short-stories

ir

https://emotional-rescue.bandcamp.com/album/perfect-motion

Visai nebelendu į FB ir TW ir daug geriau jaučiuosi be tenykštės dramos kasdieninės. Muzika 🎶 džiugina, nuotaika jau vėl gera, nebereikia jokio xnx ar kokio kito vaisto. Visiškai atsibodo naujienose nuolat matyti crypto valiutas, kaip visada nespėju sekti laiškų kuriuos užsiprenumeravęs. Ryt lg gimtadienis 🎂 dovanosiu 50€ penkiasdešimtmečio proga.

Tikiuosi praleisti žiemą ramiai, jau tiek nedaug liko iki psichiatrės leidimo vairuoti, jei jinai dar ko kito nesugalvos. Žiūrinėjau šiandien mašinas, padangas, ratlankius. Džiaugiuosi kad turiu savą, greitai keisim diržus ir visą kas eina kartu su tuo/

Noriu lėtai ir užtikrintai būti sveiku, nebijoti, nesinervuoti, nenerimauti. Kasdien tikiu, kasdien džiaugiuosi.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon