Pabundu

Pabundu – bet ne košmare, pasaulis jau leidžiasi link lokalumo. Visi atrodo patenkinti susitaikymu su likimu, jau virš ubermechen. Tikėjimas kuris nenugalimas, leisk man būt. O Dieve – ką aš padariau, prakeiktos muzikos ir praeities atgarsiai, neršimas internate ir laiko trūkumas.

Norisi būti tikram, kai paklausi savęs kuo – tai baisu atsakyti – kova ir patyčios internete, norint atitraukti dėmesį nuo realaus kracho, Decay kaip žmonės sako.

Internetas kartais gali smarkiai išgązdinti, gali sustingti nuo suvokimo, bet reikia giliai įkvėpti ir tolyn. Draugų realiai neturi, bet turi šeimą ir karinį tinklinį PC. Norėjau kad svertai prasisuktų ir jie prasisuko. Galvoti apie savo paties laidotuves keista degeneracija ir sušikta meditacija. Nulinio laiko klausimai, silpnųjų tinklų inžinerija.

Neskubėti, apgalvoti, lėtai degraduoti neatiduodant Vilties niekada. Keista sistema, kai ant galo supranti kad beprotnamis visur, meta kelta kvadratu ⬜ apžiūriu emoji – jo progresas ir tikslas kartu.

Kai viskas liejasi į vieną darosi klaiku.

Jums linkiu stiprybės būt ir nefilosofuot ir mąstyt lokaliai, ne globaliai. Knyga kaip stebuklas, kaip galutinis tikslas. Klipai kurie staigiai aiškina kas ir kaip, taisymo sistemos, barškančios milijardo bezdžionėlių klaviatūros. Tiesa slypi kažkur už anapus…

Skambinau visiems kam galiu, dabar reikia nurimti iki šalto drebulio. Kaip sukriuštai mesti rūkyti sunku. Dabarties problemų sprendimas. Rytinė ir vakarinė beprotybė ir tikslas būt.

Klaviatūros išdėstymas riboja pasirinkimą, kyla aukštyn dūmai ir raketos. Prisimenu tą žiaurų grožį ant raketinio kuro, brrrr – klaikus narkotikas. Sau seki mitą, sau seki tikrumą būt.

Kaleną specialus mano miksas iš youtubčiko – vieno iš pasaulio stebuklų, apie kurį nepapasakosi.

https://music.youtube.com/watch?v=IxQHHqqtd0M&list=RDTMAK5uy_kset8DisdE7LSD4TNjEVvrKRTmG7a56sY

Kintanti sistema, žymėjimai kalendoriuje: Karnavalas, keisti mėnulio viražai ir TU mano mielasai/oji. Padskazkė windowsų sako oi kaip tu nesupranti ir meluoji. Atsišaudyt pinigais, suvokimas buvimo paprastume, sukarintos teritorijos ir sargai. Ištiesta ir priešo ir draugo nepažįstamo ranka. Ir griūna ir stato – toks tikslumas būt keistume.

Šiandien tiek – visiems nuostabumo būt gilaus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon