Raminamieji ir nerami liga

Nenoriu rašyti psichinė liga – tai kažkaip labai atstumiama, tiksliau būtų vartoti terminą sielos liga. Dabar jau net jas populiaru turėti ir visokio plauko internetiniai simpai bando aiškinti kokie jie bipolikai ar šiaip teigiami durneliai. Eina jie uostyt šlapio. Gal ir turi jie problemų bet tikriausiai nuo alko ir narkotikų vartojimo. Dar ir dar kartą aiškinu: parūkymas žolės net vienas gali laisvai baigtis psichiatrine ligonine, jau nekalbu apie kristės ar metaamfetamino traukimą, amfa irgi visiškas peilis 🔪.

Aš patraukęs amfos, parūkęs žolės, pavalgęs mdma ratų 19-20 metų iššokau pro langą, laimingo atsitiktinumo dėka likau gyvas ir ilgai ilgai nevartojau narkotikų, bet kai paliko mane mano mergina ir toliau dirbau su scenos technika narkotikai pradėjo atsiradinėti mano gyvenime ir žinoma patekimai į psichiatrinę ligoninę 🏥 – niekam nelinkėčiau tų gliūkų haliucinacijų kurias sukelia psichodeliniai narkotikai ir alkoholis – kartais atsigauni ir be ligoninės nuo jų, bet dabar tai ilgo kelio pasekmė – kiek prarasta pinigų, galimybių ir t.t. jei ne narkotikai ką žinai gal ir būčiau dabar visiškai sėkmingas visuomenės narys su savo namais žmona ir vaikais. Deje dabar turiu tai tik tolima svajonė, aš blemba rūkyt visiškai mest negaliu… Tik sumažinti iki vienos per dieną vakare. Koja jau tris kart operuota, bet laikosi šiaip taip. Dėl naudotų vaistų ilgą laiką turiu nemažą antsvorį.

Neik su minia

Nevartoti nepopuliaru, bet tik tai yra kelias į normalesnį nepiktinantį gyvenimą, dabar nebežinau nei vieno savo draugo kuris džiaugtųsi kad rūko, geria, vartoja. Į anoniminius narkomanus nebeeinu, bandau atsilaikyti pats ir matau kaip realumas reaguoja į mano ligą-dovaną. Taip tai tuo pačiu ir dovana leidžianti matyti ir jausti daugiau, rasti magiškus sprendimus ir tikėti galutiniu tikslu kuris mano nuomone neapmąstomas bet teigiamas.

Kaip aš sau sakau ir primenu kitiems:

Viskas bus gerai bet kokiu atveju!

Tiko kova už gerumą žinoma vyksta, ir jei jos nebūtų gerąjai pusei tiesiog būtų neįdomu ir pasaulis būtų lėkštai distopinis. Aš bandau padėti pasaulio sistemai kaip išmanau – leisti anoniminius tinklus ir torrentus ir dalinimosi programas, dalintis informaciją apie tinklą ir kertančiais mėmais internete-internate – padėti kiek galiu savo mm mčt brl ir keliems draugams kuriuos turiu. Dažnai nudegu kai mane apgauna ir nusuka pinigų, bet tokia jau to kurį kiti laiko durneliu dalia.

Mčtkn

Visai blogai, verkia greitosios kviesti nenori, skauda – tikiu gali davus citramono po dviejų minučių prašyti vėl. Išėda sąmonę kapitaliai ir jaučia kada aš silpnesnis kaip tikra ragana. Net detalizuoti nenoriu.

Atsigaunu

Leidžiu sau būti savimi, mažiau bijoti ir nukėlinėti, daryti ką galiu ir negalvoti daug nei pirmyn nei atgal, ir ten ir ten rūkai. Iš rūko į 🌁
Tikslumas būti galutinai teigiamas, arbata pakelia, groja HOR gyvai, dėlioju mėmų grafikus

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon