Jeigu nesergate paranoja tai nereiškia kad Jūsų niekas neseka

Marketingas, triukai, prašilošusi besinarkūšinanti buržujų Lietuva. Sš į pensionatą, Dls atgal po naujos vilnios, jei nori susipykti paskolink pinigų. Lenktyniavimas turtais atsiprašant farsas.

Mčt jau visai visai – likęs tik kiautas, kaip piktas didelis naminis gyvūnas, Prakeikta knygų mugė ir besivartantys karste autoriai, karas jau pralaimėtas siaubo rusija pereina į puolimą. Visur yra gerų yra ir klaikių žmonių, Svetajava. Ekranas gliučit, sistemos ir visas pasaulis jaučia kad aš silpnas, bet nepasiduodu, ant kojos vis dar žaizdos, užkruštas nikotinas.

Statymai dingti ir apvogti, dingti ir vartoti. Ištryniau ir telegram ir matrico element klientą. Net smaukyt nenoriu, klaiki kunigų apsimetėlių valdžia, bėdžiai govėdom prie nemokamos valgyklos – klaiku.

Norisi kad viskas sustotų o ne atgal į tamsius amžius. Noras būti gajus vis dar, viena koja už durų be rankenų, Kiek stebuklų matyta net baisu aprašyta.

Galvoje groja užstrigusios dainisiooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Taip ir lūžau prie klaviatūros.
Renovacija, revoliucija…

Atsibodo soc tinklai, atsibodo amžinas nuvarymas, kova už ateitį laistoma sėkla ir krauju. Atsiskyrimas nuo turtingų, baimė mirties. Sako tai tiesus kelias į proto vergiją. Yra medijos kurios geriau nežiūrėti, visi matę tokios ir kitokios. Atkoduoti monstrą 👾 (Ai pagalba statant piramides). Vieni miršta kiti lieka gyvi, kaukia iš skausmo visa planeta pakikendama. Prisimenu kikėną iš Legiono klubo, naciai realiai lietuviai bet ką dar mažame rūtų darželyje galima išauginti – prisiminti tik gerą geras patarimas.

Sistemos sraigtai sukasi kad sumalti, toje pačioje erdvėje ir bedaliai ir ale turtingi, o visi mirs, tik kai kurie dar ir išprotėję. Tuštuma keista sąvoka, jutimų ir atsakomybės sistema. Reik laukti, reik ramintis, reik džiaugtis.

Atostogose atostogos nuo atostogų – leist sau būti – suprasti kad kartais viskas be jėgų – miršta ir karaliai ir spermatozoidai…

Nuotraukų nekraunu, vieta ribota ir debesį ir namų PC. USA net nenori laimėti karo – jiems skausmas beveik religija. Visi bando atkoduoti o viskas ir taip aišku.

Leisti sau padaryt kadra akimirkos kurį jauti tekstu – tu aš kartu kartu.

Nurezetintas ir tikintis iki gilumų. Fasadas gražus o Lietuva griūna, griūnu ir aš. Nuo mano nuotaikos priklauso aplinka, taip tai faktas ir labai labai piktas suvokimas kiek skausmo pernešta kad tai atsitiktų.
Sako jei gali nerašyti, tai nerašyk, jei gali nedainuoti tai nedainuok, jei gali pakeisti smulkiais judesiais ateitį gal verta? tinklas reaguoja ir gerai, fenomenas neapčiuopiamo pasaulio stebuklo, nesuvokimas siaubo neįsileidimas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon