Penktadienis kai nereikia linksmintis

Nuo paauglystės man penktadienis būdavo išsikrovimo diena, kažkada būtent tada eidavau parūkyt žolės ir visą savaitę to laukdavau. Tada ėmiau dirbti scenos techniku ir savaitgalis pasidarė darbingas, po to dirbau CSC second line IT support ir vėl penktadienis tapo išsikrovimo diena. Dabar net nemalonus skonis burnoje nuo tų penktadienių kurie prasidėjo su žole, o baigėsi kokainu arba belekuo uostomu, arba mdma ir žinoma krūva alaus. Kiek daug praleista beprasmiškai laiko ir prisiminimų iš ten tikrai nedaug. Vartoji, kad vartoti. Susiversdavau ir po aštuonias ir po dešimt alaus, užpoliruodavau marihuana, neršdavau kad gauti kokaino. Šiandien aš to nenoriu ir man to nereikia. Sukasi muzika, laukia klausomos knygos, kapstausi internete, turiu planų rytdienai.

Jau turbūt ir amžius ne tas, kad eiti linksmintis, netraukia ir renginiai, garsi muzika, prakaituoti kūnai, brangus alko ir non alko skystukas baruose. Bet kaip greitai aš galiu nukristi ten atgal, į vartojimo rėžimą. Net baisu ir koktu. Reikia tikėtis ir melstis ir užsikrovinėti, kad tai neatsitiktų, nereikia man nei gimtadienių, nei naujų metų. Nors gali nutrūkti ir pas žolę rūkantį draugą – ištiesti ranką ir paimti kasiaką ir tada protas šaus į paranojos užkaborius, tekės adrenalinas ir norėsis dar kasdien. Neleiskite sau iki to nueiti, geriau atsisakyti alko ir narko kol tai dar gaunasi lengvai. Įtraukiantis buvimas su kitais kurie vartoja, bet ne kartą esu matęs, jautęs ir buvęs to lengvai pakeičiamo vakarėlių dalyvio situacijoje. Be tavęs ten niekas nepasikeis – tu tiesiog dekoracija kitų vartojime, jie nekvies tavęs, tau neskambins ir neieškos, nebent kad gautum kažko vartojamo. Atsilaikyti. Suprasti kaip tai nyku ir neveda niekur, ir baisiausia kad prisiminimų lieka mažiau nei būnant blaiviam.

Kai man pastaruosius metus pradėjo trūkinėti atmintis, aš tikrai sunerimau, seniau niekada to nebūdavo, o dabar atrodo atneša lėkštę juodą su ale kokainu, įtrauki ir pabundi ryte, nieko nepameni kas po to buvo. Negerai, kol dar aplink nepradėjo užsilenkinėti tie su kuriais vartoji geriau sustot. Nėra dabar mieste nei geros žolės, kuri būtų nestiprinta kad ir minimaliais kiekiais research chemicals, kaip ir kokaino nemaišyto su pagardais nėra, gal dar gali gauti amfetamino ir mdma, bo anas velnias tikriausiai dar vis Kaune gaminamas. Sustojam kol galim. Jau nekalbu apie alkoholį – būtiną visų blogų sprendimų ingridientą. Žinoma yra tie kurie gali vartoti protingai, neprisigerdami. Aš ir labai ilgai maniau kad vartoju protingai, tik kai per metus po kelis kartus patekinėti į psichiatrinę pradėjau su nevaikiška paranoja ir stuporu, supratau kad kaip ir liepto galas, kada antrą kartą iššoksiu pro langą tikrai nebeaišku. Reikia ramiai ir užtikrintai ruoštis dabar ateinančiam hardcore sunkumo realybės lygiui. Pensija jau gauta iki pensijinio amžiaus, dabar tai tokia gi svaja visų jaunuolių ir jaunuolių patenkančių į psichiatrinę, o aš jos net nenorėjau imti, pasiūlė socialinė darbuotoja, tada pakeitė diagnozę iš šizoefektinio sutrikimo į paranoidinę šizofreniją F20.0 ir liga iškarto, vien nuo to fakto, paaštrėjo. Kelis kartus pratęsinėjo neįgalumą, tada davė iki pensijos, o kai sukaks ji pakeis ir procentus į didesnius. Žinoma čia neaišku ar po penkių ar dešimt metų iš vis bus toksai dalykas kaip valstybės pensija. Pasaulis griūna gan greitai dabar, pakitimai tikrai dideli, nauja karta išprievartauta nevaldomo interneto ir sėdi jame kaip internate. Privatumo jau neatgausim, galim tik labiau atsijungti nuo penkių didžiųjų korporacijų. CyberPunkas pilnu pajėgumu. Skaityti reikia ir jį, gaudyti kas buvo numatyta ir kaip, ir daryti išvadas ateičiai.

Kelios nuotraukos

Kompas šiandien smarkiai ožiavosi, net tris kartus kibo su bsod vis skirtingais kodais. Win 11 duoda apie save dar suprasti, kad beta. Bet perkrovus ir atjungus driverių tikrinimą, dabar berods veikia vėl nepriekaištingai. Win 11 tikrai rajus atminčiai, kai užkraunu viską ką naudoju ir virš 40GB rodo naudojamos RAM atminties. Kaip supratau kibinėjo nuo RAM overclockingo, nes vėl buvau užstatęs 3000Mhz, nors ir kėliau voltažą, matosi to neužteko. Nuėmus overclocką berods veikia stabiliau.

Pasileidau privatų google searchą:

https://github.com/benbusby/whoogle-search

Vis skaitinėju kaip pasileisti matrix chatą ir jį sulinkinti su kitom pokalbių programom. Toliau niežti nagai bėgti iš FB ir TW nagų, šiandien papostinau į grupę:

https://www.facebook.com/groups/cassetefuturism

kelias nuotraukas ir susilaukiau šimtų laikų:

____________________________

Šeštadienis

Pabudau dešimtą, nuėjęs gulti buvau šiek tiek prieš penkias ryto. Miego užteko. Vėl didelės dozės kofeino pažadino ir paruošė dienai. Sutvarkiau visus namus, išploviau mm kambario langą, nuėjau iki vaistinės ir parduotuvės, močiutei reikėjo vaistų nuo galvos sukimosi. Viską sutvarkęs nuėjau snaust, prasnaudžiau kol parsirado mm ir brls, tada vėl snaudžiau, pramiegojau gal keturias valandas, pabudau pilnai atsigavęs ir galingai pasiruošęs atakuoti naktį ir savo suvokimą. Dabar stipri žalia kiniška arbata, kava ir viena parkopano palaiko aukštai.

Sekmadienis

Prabuvau naktį tik iki pirmos, buvau mieguistas ir nebandžiau atakuoti nakties kaip ir taip norisi miego, jau turbūt ir cisordinolio injekcija veikia, kas yra tikrai gerai. Kai supranti kad gali būti per gera nuotaika ir užsivedimas pradedi bent kažkiek kontroliuoti ligą. Nors norisi patekti į greitkelį darymo, kūrybos, bendravimo, natūralaus juoko: tada gali nuveikti tikrai daug, bet psichozė tada visai šalia, tikriausiai reikia atsisakyti tada didelių kofeino dozių ir neužsižaist su parkopanu. Ryte jis labai gerai kartu su kava arbata pakelia, suteikia energijos, bet vakare tikrai pavojingas, nes kaip žinia man nemigos 36h jau yra aiški riba, kada pradeda stogas visiškai važiuoti lauk. Jau kelis kartus esu patekęs į psichiatrinę ligoninę po tokių naktinėjimų, žinoma gardintų dar su THC.

Kiek aš jau blaivus nežinau, bet džiaugiuosi tuo kad nereikia skaičiuoti dienų, rekordas bus kai bus keli blaivūs metai praleisti, keli blaivūs nešvenčiami gimtadieniai, keli blaivūs nauji metai, kelios blaivios vasaros. Gal visiškas blaivumas ir nėra atsakas, bet aš jį renkuosi nes esu priklausoma asmenybė, ar nuo kompo, muzikos, žolės, ar nuo bet ko kito, kad ir nikotino ar kofeino. Reikia leisti sau pilnai išsivalyti nuo narkotikų ir blaiviai mąstyti. Tada atsiranda šansai kilti aukščiau, pasiekti daugiau, labiau išnaudoti savo laiką, daugiau jo turėti laisvo.

Reikia tikėtis, kad iš šių sunkių laikų išeisime stipresni ir daugiau supratę, nors aš tikrai nebežinau ar noriu daugiau suprast: įdėsiu vieną gerą kalbą apie realybę ir vandenį:

šį kartą tiek. Tikim kad galim daugiau!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon