Šiek tiek randomo.

Noriu mokytis. Supratau kad kai gali mokytis iš Tų kurie moka gerai esi aukščiau už tuos kurie bando patys. Reikia tik noro. Internete tiek daug gerų mokytojų, gyvenime jie pasitaiko daug rečiau, kai surandi kelis nenori jų paleisti, gerai kai moki įtikti daugkam. Tiek daug dalykų gali mane priversti nervuotis.
Ar reikia backup? Gyvenime dažnai negali jo pasidaryti, viskas kabo ant vienos linijos.

Užvakar pats lengvai ir paprastai pasikeičiau savo N95 krovimosi portą, modulinis. Reikėjo atsukti 10 varžtukų. Kaip paprasta kai pabandai pats.

Viskas bus po truputį tau kišama per prievartą, bet svarbiausių dalykų tau niekas nekiš. Turėsi juos pasiimti pats.

Dabartinis kitimas duoda gerą startą tiems kas pradeda vėliau. Kompas po kelių metų netekęs gana daug savo vertės, bet išnaudoti sistemos iki resursų clipinimo neina. Kiek daug žaidimo ir smulkumo kartais būna muzikoje:

Norint būti geresniu reikia daugiau žaisti sudėtingesniais žaislais. Išnaudoti galimybes.

Esu jau pakankamai įsitempęs, kaip visada tokiu metu pradeda dėtis keisti dalykai, vakar neveikė keli prietaisai taip kaip turėtų, net keista. Kompe irgi kaip visada pastebi kažkokių aštrių kampų. Susipažinau su nauju žmogumi, tai visada labai džiugu, šiek tiek pažaidžiau su dideliu skaitmeniniu pultu, įdomus daiktas jisai.

Vaikinai daug prieraišesni ir sunkiau išgyvena išsiskyrimą nei merginos. Grupinis seksas apsiuosčius kokso, kas tai? Būdas dar labiau save sudirginti. Jis vyksta. Sunku sugalvoti tai kas dabar nevyksta. Bet sunku susisiekti su tais kurie daro būtent kažką. Bet viskas į numatytąją pusę. Kas gali atbaidyti? Iš anksto mokama kaina, bet ir tai bus tokių kurie bandys pavogti. Laisvė visagalė, žaidimas patrauklus iki juodų panagių. Kastis ir ieškoti bonus levelio. Gal męs jau jame. Išsiveržti iš savo paties susikurtų varžtų, džiaugtis kiekviena akimirka, gal tiksliau jausti. Vakar diena buvo tokia įdomi kaip kartais keletas savaičių, Laikas virtualus, tai pastebiu jau ne vieną kartą. Kartais cigaretė smilksta ilgai rankose, kartais atrodo du dūmai ir jau galas. Kartais kaip eini kelias susikarpo į kelias atkarpas. Tik sensti lygtai vis panašiu greičiu. Kūryba kartais išsunkia, ir tampa masturbacija. Malonumo civilizacija, pinigų, galios. Visi santykiai tai maži karai ir apsistumdymai, arba puolimas kokios nors problemos kartu.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.