Tvarka namuose

Susitvarkyti reikia. Ryt parsiranda mm ir brls iš sodo, tai aš čiupau čiustyti namus. Tikrai fainiau jautiesi kai viskas aptvarkyta, pravalyta, išdėliota. Pats jaučiuosi pusė velnio, kartais reikia nusigludinti 1/4mg xanaxo, bet šiaip tikrai gerai viskas, gal tik tai kad tikrai daug miegu ir ryte keliuosi gan sunkiai. Ryt dar ir cisordinolio injekcija, jau dvi savaitės kaip neleista, reikia būtinai susitepti savo galvos ratukus ramumo aliejuku. Prisipirkau knygų, reikia daugiau skaityt 📖, turiu tikrai gerų ir geistų. Suradau tikrai geros senos muzikos:

https://reiddunn.bandcamp.com/album/nrthndr

tikrai LABAI geras albumas, visas susiklausė ir patenkino kaip senai kažkas, išleistas berods 2005. Užtikau jį Youtubo rekomendacijose, tuoj pat ir pirkau kad perklausyti su gerom ausinėm 🙂

Noras būti ramiu nuolat negali būti įgyvendintas, vis tiek kažkas išmuš iš ramaus būvio, kažkas sunervins, kažkas vyks ne pagal planą. Gerai kai yra stebuklingų tablečių kažkiek atstatančių į normalų būvį. Kartais tikrai nesupranti iš kur tas neramumas ir nejaukumas, bet xanaxas gali greitai minimalia doze apšlifuoti buvimą į pageidautiną. Žinoma jo nereiktų griebtis kasdien, ko aš stengiuosi ir nedaryti. Olanzapinas tai tikrai sunkus vaistas 💊 ilgiau pagėrus tikrai darosi sunku ir kažkaip viduje užspaustai bjauriai, sunkiai kvėpuoji, striginėji beveik tuščioje būsenoje, tiesiog kibinėji realybėje. Kažkiek aš jo vartoju, bet kiek esu bandęs gerti ilgai – tai tikrai darosi blogai nuo jo. Cisordinolį leidžiuosi kas dvi savaites jau senai, jis man mažiau trukdo ir yra silpnesnis. Noras būti guviu visada lydi mane, aš nemėgstu būti mieguistas ir tiesiog rymoti be užsiėmimo. Tikriausiai psichiatrija norėtų manęs visiškai abejingo aplinkai, bet aš taip būti negaliu. Cikladolis parkopanas po vieną dvi tabletes ryte su kava arbata daro stebuklus kažkiek pakeldamas ir suteikdamas keistų jėgų.

Vakaras kai neinu į gimtadienį

Šiandien gls gimtadienis, jei tai būtų kažkada prieš tris metus būtinai eičiau, dabar nesinori. Namie verduosi kavą arbatą, kai parsirado mm su brl atsiguliau pasnausti, nieko nesinorėjo tik gulėti atsijungus. Namus sakė sutvarkiau gražiai. Suleido cisordinolio. Jaučiuosi ramiai, klausau:

https://clark.bandcamp.com/album/body-riddle-remastered

per ausis teka elektronika, aš laukiu kol atvės arbata. Diena paprasta, mieguista, bet ir kažkuo žavinga. Gal kad nėra jokių planų? Gal kad kompiuteris vėl veikia nesiožiuodamas, gal kad tiesiog gera būti, kai niekas nieko nereikalauja ir leidimas būti išrašytas iš aukščiau 👆.

Kažkiek norėtųsi nueiti pabepročiauti į gimtadienį, bet labiau atbaido galimos pasekmės – vis tiek ten bus ir alko ir narko. Reikia leisti šiandien būti ramiai, nusigludinus į gerumą būti atsipalaidavus, paskaityti knygą, atleisti sau už klaidas, leisti būti sau ir niekur neskubant.

Perskaičiau knygą:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/uzeina-karta-arklys-i-bara.html

tikrai keista žydiška knyga, susiskaitė gan greitai, istorija tikrai nestandartinė, bet meistriškai aprašyta. Nežinau ar norėčiau tokių knygų skaityt daugiau, ji tiesiog reikalauja pastangų skaityti, nors kartu ir tikrai įdomu.

Pasivaikščiojimas

Praėjau standartinį savo ratą per antakalnį su mm. Humanoje nusipirkau gražius oranžinius kedus, miegojau keistai, sapnavau kad esu putinas, bet tuo pačiu ir beveik bomžas, dabar galvoju kokią knygą imti skaityt. Šiandien jau pabaigiau:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/sunaikinimas.html

Visai nieko knygą tripas – kelionė. Kažkiek kraupi, bet tuo pačiu ir žavinga, tikrai patiko. Turiu ir antrą šios serijos dalį, bet norisi kažko kito. Sukasi nauja muzika per PBB radijo stotį, aš išgėręs jau antrą kavos ir vieną alaus jaučiuosi besiskleidžiantis dienai. Kažkur nukišau savo fainiausią pagal muziką šokančia led lemputę. Ką šiandien pasiūlys diena?

Tikėjimas buvimu, raiškus tikslas būti, vakar išgertas olanzapinas skandina keistoje riebaluotoje ir lipnioje realybėje. Noriu kažkokio išsipildymo, išganymo. Gerai kad nesinori daugiau alaus ir lėkti kažkur, diena ištesės savo pažadą būti tikra, kad ir kas nutiktų. Prisiminimai kurie netelpa į standartinių dėžutes 📮 Likimas man žadantis tikslingą poilsį nuo neaišku ko. Kada komanda pult?

Noras būt

Sustingęs prie ekrano žiūriu į mirksintį kursorių, jis ramiai reikalauja įvesties.

Nusnūdau, išgėriau du energetinio dar pasidariau stiprios kavos ir arbatos. Reikia dar apsitvarkyti savo mažąją vadovavimo erdvę, gal surasiu kelis pamestus dalykus.

Neradau ko ieškojau 🙁

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon