Vakaras su keistu muzikiniu apipavidalinimu

Arbatos, kavos, dar arbatos prieš tai skanus troškinys, kelios raketinio ir vitaminai. Penktas skyrius iš devyniolikos naujos Pelevino, norisi kažko ryškaus tvyksteliančio per suvokimą. Ryškaus noras, noras ryškaus. Kažkiek lietuviškos natūr dūdos ale šalūchos iš ryto sudėlioja dieną keistai magiškai greitai. Belieka tik lietis į realumą purslojant virpesį.

Patikėt kad gali, patikėt ir kad nereikia, ramiai dėlioti dieną gerumu amžinos keistumo vilties į begalinės esamos akimirkos tikslumą.

Pasirinkimas tam kad akinti, laukiančios krūvos minties, ir aš su alaus buteliu stebintis ekraną laukiantis nebe išganymo ir net ne pabaigos. Kaslink tekančių minčių lėtai, noro jaustis ribos vergu, besiveržiančiančio per neįkalbintą laikrodžio tironiją. Tiek laiko tau atskaičiuota ir tu turi būt!

Vakaras su HOR

Kava be pieno, anas pasibaigęs, dieną nusnūdus ir jau ne pirmą dieną nerūkant nikotino. Atrodo viskas akina neišbaigtu, už kampo besislepiančiu, tobulumu lėto nykimo.

Atiduoti save, paaukot mintį už bendrą tikslą.

Brl padovanojau Mi išmanujį laikrodį su specialia metaline ilgesne apyranke. Kai pradžioje parodžiau tai purkštavo, galvojo kažkoks no name apyrankis, bet vėliau labai džiugiai priėmė dovaną, tai kaip ir gimtadienio dovana jam įteikta. Klausė manęs ko aš noriu, aš tikrai nežinau dar mėnesis iki gimtadienio.

Kelios dienos tuščiai

Sukasi toliau muzikučiai, aš bandau nerūkyt surūkęs per tris dienas cigarilių pakelį, ir alų reikia raukti nes malonumą jis neša minimalų, tiksliau turbūt neša žalą. Bet vis tiek per dieną susipyliau du alaus ir 21% kavos likerio suomiško.

Norėtųsi skambinti tuo telefonu kur visada pakelia draugas ir kažką nelabai svarbaus pašnekėti. Noras tikrumo, noras gerumo, vakar pas lg dūda ir alus atjungė vakare neskausmingai ir patenkintai. Šalūchos neėmiau nes ir taip jau čia pilsčiausi ir kūrenau žolelą.

Sekmą dieną būk tikras savimi

Ištvarkiau namus, sulaukiau mms ir brl iš sodo, mm nuostabiai pagamino kiauliuko pjausnių su keptom bulvėm, labai skaniai pavalgiau. Dabar vėl pilstausi arbatėle, ir klausau youtubčiko muzikytes. Atrodo jau pribrendęs reikalas nenaudoti alko ir taip ilgokai čia ir daugokai alaus gėriau ir ne tik. Norisi būti mažiau priklausomu nuo bėgimo į parduotuvę nikotino ir alkoholio. Paprastai leisti sau būt blaiviu, parūkius dūdos irgi kažkaip ne super nuteikė sąmonę, šalūcha žinoma džiugina savo švelnumu, bet realiai tos dienos dingsta iš atminties ir per jas nieko naudingo nenuveiki. Atsisakyti, taip reikia protingai ir geriau iš anksto nei kai versis durys be rankenų ant liūdnojo kalnelio.

Skaitau žmogus aukštoje pilyje Philip K. Dick – suvalgiau pusę, bet tikrai nesijaučiu kad čia kažkas super gero, tiesiog įdomus skaitalas. Peleviną palikau apsigulėti, netraukia, dar paėmiau

https://www.patogupirkti.lt/knyga/mane-vadina-kalendorium.html

Iš bibliotekos, kaip visada maisto akim ir ausim netrūksta.

Kažko nejaukumas puola, norisi įsakymo būt tvirto ir gajaus sąmonėje. Dabar galima sakyti egzistuoju, žinoma viskas dūzgia sukasi bet aš nesijaučiu čia ir savo vietoje. Kažko neaiškaus trūksta, slapto ingrediento, lašo laimės ir užtikrintumo.

Jau daug tamsos dienoje, aš dažnai mieguistas ir dabar kavą arbatą su xanaxu naudoju. Tikrumo, man reikia tikrumo ir užtikrintumo paprastumu ir neakinančios supratimo akies 👁. Kasdiena žeria savo džiaugsmą ir aš rankiojuosi mažus gabaliukus. Atleisti sau ir būt protingiau, labiau kontroliuojant krytį į ateitį. Jau dabar nejauku dėl žiemos tamsos ir pilkumo, sunkiausias laikas. Norisi kažkokio uždegančio tikslo, kad ir daugiau fiksuoti raštu ir photo realumą, kartais paskaitant atgal kas rūpi, kame nerimai.

Jei sau atleidi ir tampi sau draugu darosi gera, bet aš kartais daugiau priešas sau nei draugas. Laksto mintys į materijas ir atgal čia į realumą paprastąjį. Noriu gražiai ir aiškiai, noriu leidimo būti be išlygų.

Rytinė arbata

Vakar džiugiai išsiturškiau duše, paskaitinėjau knygą prieš miegą ir sapnavau kažką apie kitokį Vilnių ir kažkokias užsienietes prostitutes lendančias prie muni, keisti sapnai, pabudau kažkiek po aštuntos, pasidariau kavos ir arbatos ir tikiuosi kad diena su depakinu, raketiniu kuru ir gabaliuku xanaxo eisis gerai. Bent jaučiuosi pasiilsėjęs ir nurezetintas nuo vakarykščio nerimo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon