Xanax

Jau gana ilgas laiko tarpas kai nerimui malšinti naudoju xanaxą, žinoma ne kasdien, kartais ir savaitės praeina be poreikio jį naudoti, bet kai pasidaro nepakeliamai sunku ir nerandu vietos kur dėtis tenka išgerti tabletę. Kaip vaistas jis tikrai geras, suveikia greitai ir veikia pakankamai ilgai, apie keturias valandas. Jis mane net kažkiek migdo (tam jis irgi buvo naudojamas, tai pat jis padeda ir nuo skausmo). Žinoma aš naudoju gana dideles dozes 0,25mg, daugiau nei 0,5mg jo gert tikriausiai nelabai verta, nes poveikis bus panašus, geriau pasilikti 0,5mg kitam kartui, kad ir po 4h. Ne veltui lietuvoje neparduodamos 2mg tabletės yra padalintos po 0,5mg. Jei nesate šio vaisto gėrę ir iškart išgersit 0,5-1mg gali pasireikšti trumpalaikis atminties praradimas-sutrikimas.

Kaip trumpalaikiam nerimui gesinti tai beveik tobulas vaistas, gal tik kažkiek apsunksti po jo, bet nerimo praktiškai nelieka. Svarbu nevartoti jo ilgą laiką kasdien (ilgiau nei šešias savaites) pripratimas tikrai žiaurus, su juo kartu gali atsirasti: užmaršumas, nuotaikos šuoliai, apatija letargas, dingstantis apetitas, sumišimas, sunkumai su kalba, lygsvaros išlaikymo problemos, žala smegenim, depresija. Geriau ieškoti natūralių išeičių iš nerimo: pasivaikščiojimo, jogos, kvėpavimo pratimų, sporto. Tai vienas iš vaistų kuriuo aktyviai prekiaujama tamsiajam internete (darknet) miligramo kainos prasideda nuo dolerio su centais perkant 15mg. Ši prekyba rodo kad tai vaistas turintis didelį piktnaudžiavimo potencialą ir pripratimą. Vienas tyrimas aiškiai parodo xanaxo ir alzheimerio ligos sąsajas, ypač jei vartojama buvo ilgiau nei šešis mėnesius. 2006 xanaxas buvo receptinis vaistas, kuriuo labiausiai piktnaudžiauta JAV. Taigi reikia prisiminti kad stebuklingų vaistų nėra, visi turiu savo juodąsias puses. Man dažnai nuo kylančio nerimo padeda kad ir indus suplauti, arba apsitvarkyti kambarį, pasileisti mėgiamą muziką. Kai esi kažkuo užimtas, nerimas kabinasi daug sunkiau, reikia ieškoti dominančios srities, geriau jau žiūrėti serialus ar žaisti kompiuterinius žaidimus. Xanaxas didesnėmis dozėm daro kvėpavimą sunkesnį ir lėtina širdies ritmą.

Beje jei jaučiatės gerai, xanaxas nepadės jaustis dar geriau, atvirkščiai – tikriausiai savijauta pasidarys prastesnė. Tai pat jis nepadės jei jaučiate pyktį.

Xanax ir alkoholis. Xanaxas turi vieną negerą savybę, išgėrus jo didesnę dozę, gali visai pamiršti kad ją išgėrei ir jausdamasis tikrai gerai nuspręsti išgerti alaus ir tik po pirmo butelio suprasti, kad kažkas ne taip, apgirtai kaip nuo trijų keturių ir tik tada prisimeni, kad gėrei xanaxo (tikra mano draugo istorija). Geriau nemaišyti šių dviejų dalykų, nebent žinoma noras piktnaudžiaut ir nusidaužt.

Protingai vartojant tai labai geras pagalbininkas, dabar jau ir Lietuvoje atsirado poliežuvinės tabletės kurios suveikia tikrai labai greitai, tik skonis burnoje lieka kartus ir nemalonus.

Vartokit atsakingai, kaip paskyrė gydytojas. Aš aprašiau tik savo nuomonę ir siūlau BŪTINAI pasitarti ir su gydytoju ir vaistininku. Šiukštu nebandykit maišyti kelių raminamųjų kartu, poveikis tikrai gali būti labai malonus, bet tada iki pripratimo lieka labai nedaug, arba kaip tik poveikis gali būti paranormalus (ne toks kokio tikėjotės).
https://www.bernardinai.lt/psichiatre-v-andrejauskiene-dabar-didziausias-priesas-netinkamas-vaistu-naudojimas/

Jeigu aš jums padėjau susivokti galite mane paremti (kitaip sakant nupirkti man kavos) paspaudę žemiau esančia nuorodą, galite su manim susisiekti, aš mielai atsakysiu į Jūsų klausimus,

https://ko-fi.com/tauras

Mastodon